Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mary56

higiena rąk dziecka

Polecane posty

Gość kirlenko29
U mnie Amukine stosuje cała rodzinka, nawet mąż się przekonał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajówka
Taki żel przydaje się bardzo na spacerach szczególnie teraz jak jest taka pogoda, moża dzieciom spokojnie łapki wyczyścić, a buteleczka nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się do torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1410
Jak najbarzdziej Butelaczka mała , poręczna zmieści się nawet w kiszeni a jak pomaga Ja nie zmienie zdania fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza_1976
Popieram Badania wykazują ,że choroby brudnych rąk są niezwykle groźne Może taki żel to sposób na te wszystkie zarazki Co do Amukiny nie mam zdania- nie próbowałam...... jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qoolmama
cześć witam was... a możecie podac cenę tej Amukiny... chociaż w przybliżeniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandymama
część ja rónież poleca, skorotyle wpisów znaczy się że dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubi227
cześć co do mycia rąk mam żelaznązasadę - jak tylko da radę... mnóstwo chorób przenosi się tą drogą - żele popieram jak najbardziej - co do wspomnianego preparatu Amukina - ja sama jeszcze nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubi227
do goska 1410 a powiedz mi jak jest pojemność tej amukiny - jak już jesteśmy przy temacie ?? czy to jest oryginał czy generyk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semipro242
Jest to dobry sposób na utrzymanie higieny rąk poza domem - co by ktośnie powiedział.... nazwa żelu producent sprawa wtórna skoro ta wspomniana Amukina działa to ok .... ja mam w domowej apteczce innej formy produkty ale czemu nie ... na spacer polecam czy na biwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budżetdomowy
cześć zasadnicze pytanie bo jakoś się nie doszukałam ile kosztują te żele - czy też konkretnie wspomniane przez was preparaty m.in. Amukina ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subject"O"
Amukina kosztuje kilkanaście złotych jak pamiętam... nie jest top wydatek powalający na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×