Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karioka1111

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Polecane posty

Gość gość
To karierę sobie wymarzyłaś... :D Każdy debil z ulicy może być nauczycielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy debil z ulicy może być nauczycielem. Piszesz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie każdy debil! a jak masz takie infantylne podejście to zapraszam na 8 h pracy w przedszkolu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatrudniająca
Witam, czy może mi ktoś doradzić, jak powinna wyglądać dobrze napisana umowa o pracę w przedszkolu niepublicznym?Chciałabym zatrudnic nauczyciela i przygotować taką umowę,żeby nikogo nie skrzywdzić i by była ona poprawna z prawnego punktu widzenia.Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaszy
Witam Jestem nauczycielką w przedszkolu. Ostatnio pojawił się u mnie w pracy problem z leżakowaniem. Dzieci nie chciały leżakować więc podjęłam decyzję aby zakończyć leżakowanie oddałam pościel itd. Z jednej strony tak postąpiłam dla dobra dzieci aby się nie męczyły a z drugiej strony dla bezpieczeństwa. Od kilku dni dzieci odpoczywają 20 min. i wstają do zabawy. No i oberwało mi się od Dyrekcji, że nie uzgodniłam tego z nią oraz innymi koleżankami. Proszę pomóżcie mi co ja mam teraz zrobić. Chciałam dobrze a wyszło źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego... Jest przedszkolanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madera
Witam Od kwietnia zaczyna pracę na zastępstwo przedszkolu. Pani dyrektor poleciła mi przygotować plany zajęć jakie planuje przeprowadzać na zajęciach z dziećmi. Po wpisaniu w Google natrafiłam na stronę http://ucze.pl/ Trzeba tam się zarejestrować, żeby pobierać materiały. Z tego co udało mi się obejrzeć bez rejestracji zakres dostępnych materiałów jest dość ciekawy. Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych korzystał z tego portalu? Warto się tam zarejestrować i szukać gotowców a może lepiej coś samemu wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzisz zajęcia dodatkowe w przedszkolu / żłobku? Masz kontakt z kilkoma placówkami i chciałbyś podjąć współpracę ? Napisz do nas Co możesz zyskać? Twoja praca polegałaby na pokazaniu placówce korzyści wynikających z wprowadzenia platformy komunikacyjnej dla Przedszkoli, zachęcenia do przetestowania systemu i w efekcie zakupu platformy. Z naszego systemu korzysta już około 200 przedszkoli w całej Polsce. Jednak nadal wielu Dyrektorów o niej nie słyszało... i tu rozpoczyna się Twoje zadanie :) Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia masz szansę zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku! Jeśli przedszkole, z którym współpracujesz, wprowadzi u siebie nasz system, Ty również będziesz mógł z niego korzystać. Pozwoli Ci to usprawnić komunikację z rodzicami i przedszkolem. biuro@lerno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria77gg
Pracując w przedszkolu poznałam świetne rozwiązanie firmy Funtronic, a mianowicie Magiczny Dywan, który jednocześnie bawi i uczy :) Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef678
Ruch to rozwój i zdrowie - ta złota zasada przyświeca nowej propozycji firmy Funtronic czyli Magicznemu Dywanowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia3765
Jako pedagog z wieloletnim doświadczeniem gorąco polecam Magiczny Dywan, ponieważ to idealny sposób do tego by wprowadzić dzieci w aktywność ruchową i odciągnąć chociaż na chwilę sprzed monitora komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możliwe zeby jaka "poziomka" po zarzadzaniu poszla na podyplomowe z edukacji przedszkolnej bo jej tam nie przyjmą!!!Trzeba mieć studia I lub II z pedagogki lub przygotowanie pegagogiczne Adresaci podyplomowych z edukacji przedszkolnej: Osoby posiadające przygotowanie pedagogiczne, z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich lub lub zawodowych). Nauczyciele wychowania przedszkolnego i pedagogiki wczesnoszkolnej oraz innych przedmiotów pragnący poszerzyć kwalifikacje uprawniające do pracy z dziećmi w wieku od 3 do 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
Ja ma pytanie czy kurs asystenta nauczyciela przedszkola może być zaliczony jako przygotowanie pedagogiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlleicja
Moim zdaniem to najlepiej podpytać dyrekcji albo na uczelni. A pracuje Pani na co dzień w przedszkolu? Jakieś fajne metody pracy, gry/zabawy?? My w tym roku mamy fajnie, bo mamy dostęp w końcu do tablic mulimedialnych, komputerów, mamy duzy ekran w sali, rzutnik, może polecicie z jakich stron korzystać żeby dzieciaki miały fajne zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze przedszkolanki są wspaniałe, bardzo dobrze angażują dzieci, pozwalają się im rozwijać a do tego idą z duchem czasu i w zabawach wykorzystują nowoczesne technologie, np jakieś multimedialne aplikacje, gdzie dzieci uczą się poprzez ****** zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam korzystać z pomocy naukowych, na przykład se skakanka.pl są tam gotowe scenariusze zabaw, aplikacja, która angażuje dzieci ruchowo, a także rozwija ich zdolności szkolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymamy kciuki, das radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela_oo
Witam, zaczęłam pracę w prywatnym przedszkolu w tym roku, korzystam ze Skakanki i powiem Wam że jest super! dzieciaki to lubią, dla mnie też jest super, gotowe gry i zabawy ze scenariuszami! rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystam ze Skakanki w pracy, a ze swoimi dzieciakami bawię się i uczę ze Skakanką w domu - jest na google play ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMArianna88
W pracy nauczycielki jest to super pomoc, mi kiedy juz brakuje inspiracji to odpalam właśnie Skakankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego od niedawna stosunkowo i staram się sprawdzać różne szkolenia, poszerzać wiedzę. Pracuję w przedszkolu prywatnym. Przeszłam cykle szkoleniowe z Krainy Muzyki, Małego Einsteina i Plastyki. Polecam właśnie w takiej kolejności realizować. Możesz przykłady prac dzieciaków sprawdzić na facebook.com/codziennoscmamyinauczanki/ . Pracuje się po tym szkoleniu bardzo dobrze. Materiałów jest mnóstwo i jest zachęta do kontaktów z innymi nauczycielami, do brania udziału we wzajemnych konkursach, koncertach, festiwalach. Fajnie zrobili te cykle szkoleniowe i mają praktyczny sens, dużą efektywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego od niedawna stosunkowo i staram się sprawdzać różne szkolenia, poszerzać wiedzę. Pracuję w przedszkolu prywatnym. Przeszłam cykle szkoleniowe z Krainy Muzyki, Małego Einsteina i Plastyki. Polecam właśnie w takiej kolejności realizować. Możesz przykłady prac dzieciaków sprawdzić na facebook.com/codziennoscmamyinauczanki/ . Pracuje się po tym szkoleniu bardzo dobrze. Materiałów jest mnóstwo i jest zachęta do kontaktów z innymi nauczycielami, do brania udziału we wzajemnych konkursach, koncertach, festiwalach. Fajnie zrobili te cykle szkoleniowe i mają praktyczny sens, dużą efektywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×