Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość letnia sukienka

Wasze piosenki na pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość a my mieliśmy
What a wondrful world- L. Armstronga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mieliśmy
wonderful oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r r r r r r r r r r r r r r r
gans n'roses- november rain tylko skrócona wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendaaaaaa
A ja chodzę na kurs tańca od wielu lat i teraz nie wyobrażam sobie żeby nie zatańczyć pierwszego tańca bez jakiegoś układu. I dla mnie to wcale nie będzie stres :) Oczywiście musi to być walc, generalnie to tradycją jest że na weselach pierwszym utworem powinien być walc (angielski lub wiedeński). Moim typem na pierwszy taniec jest Oczarowanie Zbigniewa Wodeckiego. Te piosenki które wy wybieracie to w większości nie są walce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka:)
a tam walc nie walc.. jakies takie nakazy sa bez sensu.. kazdy niech tanczy tak jak potrafi najwazniejsze żeby umiec sie ze siebie smiac jakby cos nie wyszlo.. to jest jedyny dzien w zyciu i nie pozwolmy zeby przez ten caly pierwszy taniec zamienil sie on w wiecej stresu niz rodosci z slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendaaaa
E tam :) Tak jak pisałam dla mnie nie będzie to stres a przyjemność :) uwielbiam tańczyć i wręcz nie mogę się doczekać pierwszeg tańca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mężatka
my mieliśmy złoty krążek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posikałam sie
no nie moge, juz widze jak moj chlop tanczy układ rodem z you can dance:D:D hahahahahaaaaa... obawiam sie ze jego bedzie problem namowic wogóle na pierwszy taniec bo on nie lubi takich cyrkow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauka tańca dla dzieci Gdańsk
Pierwszy taniec był dla mnie bardzo ważną sprawą, dlatego poszliśmy z narzeczonym na kurs żeby się przygotować w SoSalsa. Było rewelacyjnie! http://sosalsa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×