Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam do Was prośbę

Kto mi pomoze dobrać stanik??

Polecane posty

Gość mam do Was prośbę
No ja mam 85 w biuście,moze nawet więcej.To fajnie,że staniki Damy Kier są dobre,bo cenę mają niską i odpisali mi że można wymienić jakby co.W sumie wolałabym chyba cielisty,ale najważniejsze na razie to dopasować jakikolwiek,potem będę kupować różne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieję, że wszystkie są dobre, a nie tylko ten jeden egzemplarz na który ja trafiłam :) Osobiście polecam Panache, szczególnie linię Masquerade i Cleo, mają ładne i wygodne staniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Zgadzam się, że kalkulatory nie zawsze się sprawdzają . Czasami wszystko zależy od modelu więc warto zmierzyć kilka różnych. Na tym fanpagu Nipplex dość fajnie pokazali jak dobierać bieliznę http://on.fb.me/pokodL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głownie proste węglowodany
bo polskie firmy są do dupy i drogie to w tym wypadku kalkulator się nie sprawdza ja kupuję angielskie i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to dno
jak inne radzą aby iść na inne blogi fora mają rację , tutaj jest dno wyzwiska i robi się jeden wielki syf , nawet podszywów zgłaszać nie monżna bo blokują właściwe nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ameryki nie odkrył , tez na temat kafe nie mam dobrego zdania , jak zaglądałam wcześniej to jako tako jeszcze było ale możliwe ,że takie forum to pewien etap w zyciu doroslejemy i idziemi stąd proste a kto zostaje to o nim to swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj serwisów na ten temat , kafe to dno tu się niczego nie dowiesz :( zbircze szambo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to dno
szkoda bo kiedyś na kafe było fajnie a teraz , pojawiają się podszywacze a podszywaczami są ciule co się nudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno w intimisimi ma być teraz akcja "odkryj swój rozmiar' czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielskie marki już dawno na to wpadły a intimissimi wątpie to tak jak triumph byle co i kilka rozmiarów na krzyż ;)popatrz sobie na lobby ;)albo jakis inny serwis sama się więcej dowiesz a takie akcje jak VS są tylko po to aby rozreklamować markę kosztem brafitterek bo oni nie mają bra tylko pseudo dobieraczki staników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda S
samemu też można sobie sobie dobrać odpowiedni stanik wystarczy znać podstawowe zasady i dokładny swój rozmiar, który można sprawdzić na tej stronie http://sklep.nipplex.pl/sRozmiar/pomiar.html po zmierzeniu siebie dobrze zapoznać się z tymi poradami, które uzupełniała wiedzę na temat doboru bielizny https://www.facebook.com/BieliznaDamska?sk=app_128953167177144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty sobie żartujesz z tym kalkulatorem? Na wymiary 62/87 ten przelicznik pokazuje 70A, a na 6cm mniej w biuście, czyli wymiary 62/81 - 70D. Co ciekawe, na wymiar 62/100 dalej pokazuje 70D, i na 62/135 też 70D. :D:D:D:D:D Wymiary 76/102 - rozmiar 75A, a centymetr więcej w biuście, czyli 76/103 - 75D :D:D:D Przecież to kompletny absurd :D Lepiej się nie kompromituj i nie rób antyreklamy tej i tak beznadziejnej marce. Dawno się tak nie uśmiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losia222h
jeśli jesteś z okolic Łodzi to Kris Line dobiera dziś staniki i myślę, że warto sie tam wybrać http://www.krisline.com/news,news,43.html . Promocje mnie kuszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam dosc duzy biust i nosze wylacznie minimalizery lub staniki sportowe.Jezeli kupuje nowy model to, prosze o pomoc brafiterki.Firmowe sklepy maja przeszkolony personel.Wiekszosc ubran kupuje przez internet ale nie biustonosze,ktore musze miec prefekcyjnie dopasowane bo to bardzo dla mnie wazne.Zakupy robie raz na pol roku i kupuje wyedy pare sztuk tych,ktore najlepiej leze i sa idealnie dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlatego też ja biustonosze kupuję praktycznie tylko przez internet. Mam ogromny wybór firm i modeli, mogę zamówić kilka rozmiarów i wybrać najlepszy, przymierzyć pod różne bluzki... W sklepach owszem, bywam, ale to nie ta sama oferta po prostu. A zasady brafittingu i poprawnego zakładania stanika znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ps. Też mam duży biust 5(70GG), i nie noszę żadnych minimizerów, a staniki sportowe do uprawiania sportu wyłącznie. Za to mam masę ślicznych koronkowych, kolorowych cudeniek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×