Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysokie ciśnienie

Wysokie ciśnienie bardzo się martwię :(((((((((((((((((((

Polecane posty

Gość gość
Na długiej gwarancji nam sprzedali aparat Senior z zasilaczem więc jest nadzieja że na jakiś czas z ciśnieniomierzem będziemy mieli spokój. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaklimek
Mam SmartCardio który dostałam pod choinkę od córy i zięcia – super urządzenie, dużo wygodniejsze niż nasz stary automat który długo się namyslał nim wynik wyświetlił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się fajnie sprawdza Senior dostalam go w prezencie na dzien matki w zeszlym roku i dobrze pompuje, szybki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki owszem obniżają ciśnienie, ale też powodują skutki uboczne a wysokie ciśnienie można wyregulować metodami naturalnymi. Poczytaj na przykład o uziemianiu się, jego skuteczność jest udowodniona naukowo. Kupiłam tacie który też miał nadciśnienie takie prześcieradło https://www.club-tv.pl/przescieradlo-100200-tkanina-bawelnianasrebrna-nitka-p-10.html i o dziwo ciśnienie mu się unormowało i to bez żadnych leków więc można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzę ciśnienie na Seniorze polskiego Sanity i fajnie to idzie, szybki wynik, bezbolesny docisk mankietu na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się korzysta z Seniora bo jest dostosowany dla os starszych czyli wyświetlacz jest większy guziki większe, latwiej się polapac w obsludze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eraaaax
Dobrym automatem jest Simple Sanity jak ktos potrzebuje czegoś prostszego za nieduzą kaskę, ten już za sto zł można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SmartCardio kupowałam parę dni temu i działa okej, całe szczescie ze nie ma przewodu bo zawsze mnie to w automatach drażniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdza nam się w domu ciśnieniomierz Senior, baterie dlugo trzymają, sterowanie ogranicza się do wciśnięcia jednego klawisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzieliśmy SmartCardio jakiś czas temu i póki co pracuje dobrze, równo, mierzy szybko, nie potrzeba czekać aż mankiet się tak napełni że zacznie rękę miażdżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienialiśmy ciśnieniomierz na nowy ostatnio i zamawialiśmy Senior Sanity, pracuje okej, mankiet jest w stanie napełnić rzeczywiście błyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki polski ciśnieniomierz jak Simple, mogę polecić, tani, z długą gwarancją, atestowany klinicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam SmartCardio Sanity od paru tygodni i wrażenia są na plus, na pewno szybki, wygodny, napełnia mankiet bez bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie parametry ma na pewno Simple w pamięci zapisuje 60 wyników, wykrywa arytmię, pompuje równo bez bólu od ściskania mankietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierz mamy w domu polski Sanity -Senior, rodzice głównie korzystają ale czasami mi się też zdarzy jak się gorzej poczuję, łatwo się połapać co i jak, obsługa nie jest skomplikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko mierzy Smart cardio całe napełnianie mankietu trwa dwie chwile, w tym modelu nie ma przewodu na powietrze, przez co ciśnieniomierz jest bardziej poręczny, zajmuje mniej miejsca w etui – bardzo polecam jeśli ktoś szuka nowego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak jest zbudowany mój Smartcardio wyświetlacz bardzo wyraźny, mam wyniki kolorami podświetlone więc jakby ciśnienie było złe to od razu widzę to na blacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ciśnieniomierz ten co sam używamy czyli Smartcardio nowoczcesna konstrukcja z akumulatorem w komplecie, nie trzeba się stresować wymianą baterii co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko mi mierzy Simple Sanity, wyświetlacz na plus bardzo ładny czytelny, łatwe sterowanie, można szybko sobie ustawić badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiego codziennego pomiaru to podpowiem nasz SmartCardio, akumulator ma bardzo wydajny także jak ktoś często musi sobie kontrolować krążenie to polecę ten wariant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekamy z mężem na to jak nam mierzy Senior, powietrze szybko trafia do mankietu ale nie z taką mocną i agresją, żeby rękę docisnąć aż do pieczenia i bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa bezproblemowo Senior, kupowałam go rodzicom niedawno i używam im się fajnie, zwłaszcza chwalą sobie większe przyciski, większy wyświetlacz i większą pamięć wyników bo 2 x 60 badań zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wymieniać ciśnieniomierz to na coś najnowszej generacji moim zdaniem. Sama kupowałam SmartCardio, pompuje i mierzy szybko przez co nie ma takiego docisku na ręce, zasilanie jest przez akumulator, co też dużo ułatwia zwłaszcza przy regularnych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to już od dawna miałem wytyczne od lekarza żeby kontrolować sobie ciśnienie ale dopiero parę miesięcy temu kupiłem ciśnieniomierz. Przyznaje się bez bicia. :) Brat mi polecił model SmartCardio i nie mam z nim problemów. W sensie z ciśnieniomierzem, bo z bratem to czasami mamy gorsze dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wolę żeby mi albo syn albo synowa coś zamawiali online. Mam ten Simple i działa bezproblemowo, synowa mi go wypatrzyła w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząłem dbać o siebie ostatnio i m.in. zainwestowałem ciśnieniomierz (mam też model Senior). Działa szybko ręka nie boli od nadmiernego ucisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzetelny ranking masz na http://rankingcisnieniomierzy.pl/. Przede wszystkim porównują kilkadziesiąt różnych modeli od różnych marek o zróżnicowanym przeznaczeniu – są bardziej dedykowane seniorom i bardziej pomyślane dla rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierz mamy wypasiony SmartCardio z akumulatorem bez starodawnej rurki tylko od razu mankiet przylega do sprzętu, mogę polecić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecę Senior właśnie dla rodziców czy dziadków. Można ułatwić swoim bliskim kontrolę ciśnienia, mierzy szybko i bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten smartcardio ma ładowarkę dodatkowo i wejście na baterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×