Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysokie ciśnienie

Wysokie ciśnienie bardzo się martwię :(((((((((((((((((((

Polecane posty

Gość gość
Smartcardio ma zasilacz i akumulator - spokojnie miesiąc działa po pełnym naładowaniu więc baterie zbędne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Wbrew pozorom w tym natłoku róznych modeli trudno się wstrzelić i wybrać porządny ciśnieniomierz. Ja  mam Simple i działa prawidłowo, ale ile się go naszukałam....ilu ludzi pytałam o opinię...w tym lekarzy...to moje. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Również nie mam zastrzeżeń do pakietu SmartCardio i DuoControl. Dla osób które muszą zwracać większą uwagę na swoje zdrowie – świetny pomysł na oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eja
Dnia 24.01.2019 o 13:08, Gość marta napisał:

Wbrew pozorom w tym natłoku róznych modeli trudno się wstrzelić i wybrać porządny ciśnieniomierz. Ja  mam Simple i działa prawidłowo, ale ile się go naszukałam....ilu ludzi pytałam o opinię...w tym lekarzy...to moje. :)

 

Też nam Simple zdaje egzamin, choć u nas w domu to akurat korzystamy doraźnie, od czasu do czasu a nie na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arta

Muszę sobie badać ciśnienie regularnie i wybrałem do pomiarów ciśnieniomierz Simple. Ma on wbudowaną pamięć, co jest o tyle wygodne, że sporo podróżuję i nie zawsze mam możliwość zapisać wynik. Wtedy to jest bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 18.06.2019 o 14:02, Gość arta napisał:

Muszę sobie badać ciśnienie regularnie i wybrałem do pomiarów ciśnieniomierz Simple. Ma on wbudowaną pamięć, co jest o tyle wygodne, że sporo podróżuję i nie zawsze mam możliwość zapisać wynik. Wtedy to jest bardzo wygodne.

Tez polecam ten cisnieniomierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Mogę ci polecić sanity - model serce plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marr

Z mojej strony na pewno mogę polecić od Sanity model SmartCardio. U mnie dobrze się sprawdza, bo mam go zawsze pod ręką, jak coś się dzieje to szybko mogę zrobić pomiar i ewentualnie zareagować jakąś tabletką. Więc jak chodzi o mnie to ten model mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×