Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sie roz\umie

ile kasy daja wam w zasilkach?? przyznajcie sie;) anglia

Polecane posty

Gość Nie tylko potrzebujący

Od 2 lat prowadzę firmę LTD i moje zarobki nie są w pełni stabilne - przeważnie wyciągam między £1000-£2500 miesięcznie chyba ze mam czasem £4000-£6000 bonus 🤷🏻‍♀️ Ale przecież nie w ciąży ! 😂🤦🏻‍♀️

Dodam, ze prowadzenie firmy jest drogie bo muszę się ogłaszać i oprócz tego mam kredyt na samochód, a za wynajęty domek płacimy wspólnie. 

Jestem teraz w 4 miesiącu ciąży - przeciez nie jestem darmozjadem, należy mi się rok urlopu macierzyńskiego z płaczącym dzieckiem które do 6 miesiąca nie może nawet pic wody tylko mleko matki, wiec nie ma nawet opcji żeby wtedy pracować.

Jak się okazuje, przysługuje mi tylko £148 tygodniowo  😂 🤦🏻‍♀️ Żerowanie to może być w przypadku 5 dzieci a nie przy jednym 😉 Mój facet nas przecież sam nie utrzyma ze swojej pensji 33tys rocznie w momencie kiedy ja nie będę mogła zapłacić swojej części za mieszkanie, a ja nie będę miała jak pracować wiec generalnie te całe benefity to jakaś żenada i napewno będziemy kombinować tak, żeby dostać dopłatę do mieszkania i co tylko można, bo inaczej się po prostu nie da 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 23.06.2010 o 09:56, Gość durnych nie wolaja sami wchodz napisał:

wlasnie ciagne te kase nie pracujac;)) dostaje child tax a maz working tax ale kasa wplywa na moje konto

Nie masz swojego kraju do pasożytowania, że już obce kraje okradasz z tego, co w pierwszej kolejności należy się OBYWATELOM tego kraju?? Że też ludzie mają czelność tak. Powinni was w pìzdu deportować z zakazem powrotu a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.06.2010 o 22:51, Gość ijioji napisał:

i to sa te wielkie benefity, ktore pozwalaja mamuskom nie pracowac i normalnie zyc?:O:O chyba wegetowac...

W Polsce jest 500+ i też niektóre mamuśki nie chcą pracować a angielskie benefity należą się jak chłopu ziemia dają to trzeba brać jak by nie dawali to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemingi

Brać co dają, kto nie bierze ten głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Można sobie machnąć kilkoro dzieci nawet każde z innym facetem i żyjesz z benefitów więc dlaczego nie korzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bodajrze 120 euro  miesiecznie Child Benefit dla kazdego na dziecko,niezaleznieczy pracuje czy nie.

Bezplatna opieka medyczna i leki.

Jesli jestes dluzej niz 15miesiecy na bezrobotnym:

120 euro dla dzieci w podstawowce i gimnazjum i 255 ? dla dzieci w liceum- dofinansowanie na zakup  rzeczy na poczatku roku.

20 euro tygodnowo dodatek do ogrzewania w sezonie zimowym.

Ok.150 euro  miesiecznie doplata do odsetek do kredytu mieszkaniowego.

Mielismy te doplaty przez 2 lata, gdy i ja i maz studiowalismy dziennie.

Odstawalismy wtedy zasilek dla ludzi powracajacych do szkoly:ok 200 euro tygodniowo kazde.

Najstarsza corka studiowala za darmo i dostawla grant 630 euro miesiecznie.

Wydaje sie byc to kupa kasy,ale to nieprawda..

Zwlaszcza jak musisz zaplacic ponad 1000 euro kredytu..

Jest to jednak realna pomoc od panstwa. Skorzystalismy,pokonczylismy studia ,znalezlismy prace 🙂

Dzis mamy wylacznie child benefit.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×