Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od wczoraj

bardzo ale to bardzo wodnisty katar u dziecka ..co robic?

Polecane posty

Gość od wczoraj

mozna jakos zaradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubulka malutka
spróbuj podawac euphorbium, powinno pomoc w katarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i opopoookjdsnbkaj
i odciagaj katar, żeby się dziecko nie meczyło. A euphoribium faktycznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest chyba homeopatia
czy w aptece kupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i opopoookjdsnbkaj
nie, to jest normalne lekarstwo. Tak w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubulka malutka
kupisz w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubulka malutka
autorka ma racje to kroplelki homeopatyczne, ale jak wiele srodków z rodzaju homeopatycznych do dostania w kazdej aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvruvtjvgb
wodnisty katar moż być objawem alergii, może zyrtec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i opopoookjdsnbkaj
faktycznie homeopatyczny...własnie zajrzałam do szafki :) ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubulka malutka
zyrtec podawac dziecku bez konsultacji z lekarzem? to antyhistiamina i to calkiem mocna w dzialaniu. bez przesady:O jak najmniej leków a nie ladowanie czego popadnie bo wydaje mi sie to pomoze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvruvtjvgb
no jasne...a chomeopatia to kompot>? Dobre, dobre... a gdzie napisałam,zeby sie nie skonsultowała lekarzem? zwróciłam uwage na przyczyne ew. kataru...i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubulka malutka
ok spokojnie cvruvtjvgb faktycznie moze to byc alergia ale sugerowanie podawania dziecku takiego leku to troche przesada:O a o homeopatii polecam poczytac :) moze sie przydac w zyciu, szczegolnie przy dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katar u dziecka
Jestem na 100% przekonana ze wodnisty katar udziecka jest objawem alergii. Umow sie na wizyte do alergologa i zrobcie testy, bedzie czarno na bialaym, a poki co za nim tam dotrzesz rob mu inhalacje, zeby sie maly nie meczyl, albo w aptece popros o jakies kropelki osuszajace sliuze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiienhbksabfkwcale tak nie mus
to wcale nie musi być alergia!! jeżeli katar jet od wczoraj to skad może o tym wiedzieć?? Jeżeli taki wodnisty katar bedzie się cały czas utrzymywac to faktycznie warto zrobic testy oczywiście zalezy ile dziecko ma. Jeżleli katar jutro przerodzi się w taki gesty zielony to znaczy że dziecko jest przeziebione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubulka malutka
autorko!! proponuje jesli dziecko jest malutkie wybrac sie do lekarza, a jesli troche starsze podawac eurhorbium, smarowac pod noskiem mascia majerankowa,dawac duuzo pic i jesli nie dolaczy goraczka to poczekac..moze minie... a diagnostyke w kierunku alergii mozesz zrobic gdyby faktycznie ten katar ciagnal sie w nieskonczonosc:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylam wypowieeedz
To jest totalna bzdura ze majac alergie katar ciagnie sie w nieskonczonosc??!! Wystarczy miec kontakt z czyms np z kurzem, z pylacymi drzewami, sierscia kotow/ psow, zjesc winogrono, itd itp mozna wymieniac w nieskonczonosc, poza tym alergia jest choroba ekonomiczna wiec moze objawiac sie nagle.. !! U niektorych bedzie wystepowala jako katar u innych jako bole glowy, u innych goraczka i mozna tak wymieniac znowu.. Nieleczona zas prowadzi organizm w tarapaty ;) Mozesz tez zauwazyc czy dziecko uczac sie ma problemy z koncentracja? Albo jest ciagle slabe, nie chce mu sie nic. Ah bym zapomniala, teraz jest duszny okres wiec alergia objawiA sie tak szybko jak grzyby po deszczu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylam wypowieeedz
POza tym czytajcie ze zrozumieniem, to jest WODNISTY katar!!! Nie katar z domieszkami ;/ A katar wodnisty jest na 100% objawemalergii. W kazdym badz razie, daj znac co to bylo, jak bedziesz wiedziec. NO i dodam ze jak dziecko przestanie miec kontakt z tym co wplywa na niego, to przejdzie, ale po nastepnym styknieciu powroci itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiienhbksabfkwcale tak nie mus
ok to jest wodnisty katar ale jutro może byc gęsty!! Moje dziecko zawsze tak ma przez pierwsze dwa dni leje mu się z nosa a potem ma zatkany gestym i wcale nie ma alergii!! cos ty się tak uparła na ta alergie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylam wypowieeedz
No dobra, poddaje sie, nie musi byc alergia, cokolwiek tylko nie alergia :P Sama mam i tez mam taki katar, jest i go nie ma, wsytarczy ze wyjde na dwor, gdzie sa drzewa kwiatki i juz, woda, a w domu ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj
dzieku za odp :) kupie ten euphorbium, mała ma 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj
kupiłam ale mam wrazenie ze jeszcze bardzie j sie po tym nasilił to jest na pewni na wodnisty katar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka45
Dobrze sobie w domu wszyscy radzą z inhalatorem Baby Sanity. I głównie mam tutaj na myśli najmłodszą córę która najwięcej też inhalacji przechodzi. Wygodnie się pobiera lek, nic nie uwiera, cały proces trwa krótko więc dla dziecka to duża ulga jak nie musi długo siedzieć we względnym spokoju. W zestawie jest praktyczna torba, aparat mało miejsca zajmuje i też dużo nie kosztował jak na tej klasy certyfikowany sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z katarem sie noc nie robi oprocz pkukania sola fizj i czyszczenia nosa. Ten topik to jedna wielka reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Nam zawsze z katarem pomaga aspirator do nosa z haxe. To już mi wielokrotnie uratowało noc, bo córa cały czas płakała. Bardzo jestem z tej aparatury zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×