Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dceny z kosmosu....

Ceny bukietów ślubnych. Ile dałyście za wiązankę i co to było???

Polecane posty

Gość gość
ja kupilam u chinczyka wszytsko za 5zl bukiet swoj z plastikowych kwiatow, nie chcialam mordowac roslinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam bukiecik z http://kwiatolinia.pl/ Biale rozyczki i do tego kilka taki kolorowych akcentow. Skromna, klasyczna, elegancka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka88
ja sie zdecydowałam na bukiet z roz stabilizowanych rosebelle. ma wytrzymac dwa lata wiec bedzie piekna pamiatka po slubie :) jezeli chodzi o kolor to mysle o rozach herbacianych - beda ladnie wspolgrac z biala suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyjankoweciacho
Rzadko zdarza mi się pisać na forach, ale gdy widzę jakie bzdury wypisują niektóre dziewczyny to nie mogę wytrzymać. Bukiet robiony 2-4 godziny to absurd? Moja mama jest Mistrzem Florystyki, ukończyła wszystkie możliwe szkoły i kursy, sama zresztą też je prowadzi, dodatkowo ma 25 lat stażu w kwiaciarni, z czego prawie 20 w swojej własnej i uwierzcie mi dziewczyny, że 2-3 godziny to poświęca na każdy bukiet ślubny, żeby wytrzymał, żeby był idealny, nieraz skończony bukiet rozbiera od nowa bo gdzieś jej jeden kwiatuszek nie pasował... i to jest właśnie to mistrzostwo. A jak widzę, że druga dziewczyna pisze, że bukiet z 50 róż nie może kosztować 300 zł, to dziewczyno widziałaś ile kosztuje jedna róża? 5 zł to uśredniona polska cena. 5*50 to rachunek dosyć prosty, jeśli doliczyć do tego koszt butonierki (a on w 99% kwiaciarni wchodzi w cenę bukietu) to samo kwiaty wynoszą niewiele mniej niż 300 zł. A robocizna... niby to nic przecież kwiaty są takie prześliczne, praca z nimi to czysta przyjemność. To zapraszam na jeden dzień do kwiaciarni. Owszem przyjemność niesamowita ale opłacona ciężką pracą przede wszystkim fizyczną, ale i umysłową bo nawet nie zdajecie sobie sprawy ile te florystki/kwiaciarki muszą się napracować żeby zrobić bukiet na który nie będziecie kręcić nosem i będziecie mogły polecić kwiaciarnię znajomym. Więc następnym razem proszę się zorientować dokładniej zanim napiszecie takie bzdury, że bukiet ślubny to i za 50 zł można mieć. Owszem można z margaretki, gerbery... no może z 7 róż... jak komuś taki pasuje to super, ale jak się napatrzycie w internetach na bukiety z frezji, anemonów czy innych hortensji to się potem nie dziwcie, że bukiet kosztuje 200 zł. I jeszcze co do hortensji... jak Wam florystka mówi, że w jakimś miesiącu bukietu nie zrobi bo nie ma kwiatów, to nie znaczy, że jej się nie chce... uwierzcie, że każdej się chce. Ale z jej dobrego serca doradzi Wam coś innego tylko ze względu na wasze dobro bo po pierwsze owszem sprowadzi - ale za mega wysoką cenę co odbije się na cenie samego bukietu, a przede wszystkim nie poręczy, że taki bukiet wytrzyma choćby podróż na salę weselną... a już na pewno nie w mniejszych miastach, gdzie dostęp do kwiatów jest dość ograniczony. Po prostu dziewczyny - zejdźcie na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 złotych za różę w kwiaciarni zgadza się, ale florystka skąś ją ma , prawda? zapewne z giełdy kwiatowej, kupionej za 2 złote... więc te 3 złote na jednym kwiatku (gdzie potrzeba 50 to jest właśnie) robocizna... Czyli 3 razy 50 to 150 na 3 godziny pracy, 50 złotych na godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eilena
Hej, czy któraś zamawiała może bukiet ze słoneczników albo orientuje się ile taki bukiet może kosztować? Podobają mi się duże słoneczniki bez żadnych innych kwiatów czy ozdób ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. To jest rewelacja: Pani w kwiaciarni krzyknęła mi za bukiet z róż (b. skromny) + bukiet dla świadkowej (jeszcze skromniejszy) + 2x pojedyncza róża do butonierki + 1x bukiet dla rodziców + 3 róże do wpięcia we włosy oraz 10 pojedynczych goździków do przyczepienia na przyssawki do samochodu "jedyne" 840 złotych !!! Myślałam, że się przewrócę. Dodam, że to mała osiedlowa kwiaciarnia w okolicach Gdyni. Chyba ją powaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii kwiatki rozdawane są za darmo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia000
Ja miałam bukiet wykonany z białych róż i frezji :) kosztował chyba koło 150zł. Nie wiem dokładnie bo świadkowa wszystko załatwiała. Ale wiązanka była piękna. Zrobiona na specjalne zamówienie w aranzacje-kaja.pl z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanny
We're at university together motilium 30 mg lf A: Our show is a show is a news-, opinion- and highlights-based show, but you've got two distinct shows built into one. There is the foundation of any good sports show, "SportsCenter" being the case, of our highlights. People do want to know who won, where and when.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam eustomy białe, to piękne kwiaty, wSygladaja tak subtelnie ☺są różne kolory do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce mieć bukiet z samych cantadesek ale nie wiem ile może taki kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukiet z cantadeskii jest bardzo śliczny i elegancki, cena zależy od tego w jakiej hurtowni kwiaciarnia będzie je zamawiała i konkretnie na jaką porę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonser
Have you got any ? intagra It said, in part, "Among other things, these (Affordable Care Act) requirements will cause your benefits to change to include federally-mandated Essential Health Benefits. Since your current benefit plan does not conform to these new mandates, your current health plan will cease upon your anniversary date."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friend35
Could you ask her to call me? accutane online canada "There are only so many things they can fight about," saidJohn Pottow, a University of Michigan professor who specializesin bankruptcy law. "They can fight about the solvency and theycan fight about the negotiating in good faith. It probably won'ttake too long to have a trial, but it's a big stakes thing."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josiah
Could I make an appointment to see ? http://www.longdoggers.com/about.html tinidazole price The woman, who was later identified as Leanna Whitlock, told WSYX-TV she had been stabbed 50 times with a screwdriver and a butter knife, and was repeatedly raped by David Hudson, a family friend who was staying with her husband after recently getting out of jail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobias
Yes, I play the guitar methocarbamol dose "My first priorities as president will be to make anti-doping procedures in cycling fully independent, sit together with key stakeholders in the sport and work with World Anti-Doping Agency to ensure a swift investigation into cycling's doping culture," Cookson said on his website.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britt
I'm doing a phd in chemistry where to buy bimatoprost without prescription âFamily planning has got to include when you are going to have your children as well and what we are seeing over the years is an increase in the age of women seeking fertility treatment,â said Jane Stewart, a consultant in reproductive medicine at Newcastle University.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steep777
I study here Betamethasone Valerate Cream Bp Health ministry data showed girls born in Japan in 2012 could expect on average to live to 86.41, up from 85.90 in 2011 when the average was dragged lower when thousands of lives were cut short by the natural disaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesto
I'm only getting an answering machine Generic Aciphex âItâs always been a part of my personality to be different,â Bartoli said. âJust to be like everyone else is boring. I actually love that part of my game. I never felt like I wanted to be like all the kids.â

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jermaine
I'd like to take the job What Is Aciphex The rebels are one faction of the divided MNLF rebel group, which signed a discredited peace deal with the government in 1996. The faction's leader, Nur Misuari, 71, broke away from the main group in 2001 and warned last year that the MILF was signing its "death warrant" by agreeing to the latest deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isreal
I'm afraid that number's ex-directory albuterol buy With the first-team offense for the rest of the first half, Sanchez went just 3-for-10 for 23 yards with a back-breaking interception in the end zone. After the two scoring drives, the Sanchez-led offense had a turnover, two consecutive three-and-outs and a sloppy half-ending drive that prompted boos from an otherwise lifeless crowd at MetLife Stadium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaitlyn
I'd like to tell you about a change of address misoprostol 800 mg The latest tensions between Spain and the British territorybegan 10 days ago after Gibraltar boats began dumping blocks ofconcrete into the sea near the territory. Gibraltar said it wascreating an artificial reef that would foster fish populations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kareem
I'm a member of a gym bimatoprost ophthalmic solution veterinary products Holmes had only one catch for 13 yards on Sunday, but said that he was graded highest by the coaches of all the wide receivers. Holmes said he didnât know if he would play more on Thursday but noted that with Jeremy Kerley injured, that could be expected. Earlier in the day, Rex Ryan said if Holmes was on the field, he was still considered the Jetsâ No. 1 receiver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chauncey
Is it convenient to talk at the moment? http://carissaphelps.com/training/ avanafil online âÂÂItâÂÂs an amazing feeling to wear that number,â Gardner said. âÂÂI knew about all the great things that he did on the field, but there are all the other things he did. He played two years of basketball, he fought for his country and he was a great human being. ItâÂÂs an honor to know that his family felt I deserved to wear that jersey.âÂÂ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×