Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetinkaa

Wyprzedaże!!!!

Polecane posty

Gość anetinkaa

Czy ktoś wie co się dzieje w tej chwili w Galeriach??? Gdzie są obniżki a może jakieś przecieki gdzie będą fajne promocje. Piszmy i informujmy się nawzajem!!!:) Najważniejsze czy już się rzeczywiście zaczęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfgg
w H&M widziałam dziś że są wyprzedaże i są super bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość say_goodbye
W Blue City już się zaczęły, pełno obniżek w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są w C&A, Reserved, H&M i to spore, a generalnie na większości sklepów w galeriach masz "sale". Trochę mało czasu miałam żeby wszędzie pobuszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblebleg
Witam! A wiecie cos o Bershce czy Pull&Bear ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceinwonderland
Są już przeceny w bershce, pull and bear,a także zarze i stradivariusie i w wielu innych sklepach. Przynajmniej tak jest w BC, bo byłam tam przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiecie czy Zara
przeceniła jakieś jeansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w reserved juz praktycznie
wszystko jest przecenione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceinwonderland
Tak, w Zarze są przecenione też jeansy. Jeśli jesteś z Warszawy to najlepiej jedź do Blue City, bo tam jest jeszcze spory wybór jeśli chodzi o rozmiary. W wielu innych galeriach handlowych ubrania są już mocno przebrane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkatka
To zależy skąd jesteś i jakie galerie Cię interesują. O ciuchach już trochę poprzedniczki wspominały. Dla osób z Łodzi polecam wizytę w CH Manufaktura, jest trochę przecen, ale przede wszystkim zrobiłam tam porządne zakupy kosmetyczne w sklepie eko-kosmetyki Juventa. Z tego co pamiętam to jest -20% na letnie kosmetyki La Roche oraz tyle samo zniżki na Neutrogenę i wiele innych marek, także pod tym kątem polecam wizytę w Manufakturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęły się, oj zaczęły :) Interesują Cię wyprzedaże w sklepach internetowych czy stacjonarnych? Zainteresowałam się tematem, bo planuje spore zakupy :) Na razie wiem, że jest wyprzedaż w House, Cropp Town, Seezer, F'n'S, Reserved, Orsay, Ochnik :) Generalnie mam więcej informacji - jeśli chcesz to Ci podrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkimaus
Wyprzedaże owszem są, tyle że w wielu galeriach ubrania są już strasznie przebrane. Kumpela namówiła mnie żebyśmy pojechały do Blue City, o którym ktoś wyżej wspominał, właśnie ze względu na to, że to centrum nie jest tak oblegane i faktycznie kupiłam chabrowe szpilki z wyprzedaży w Zarze, których nigdzie nie mogłam znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×