Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurczak nie daje rady

podczas biegania wszystko mnie swędzi

Polecane posty

Gość kurczak nie daje rady

i nie daje rady za długo biegać, po prostu zaczyna mnie swedziec dosłownie wszystko mam bawełniane spodenki, koszulkę to nic nie daje moglabym sie cała zadrapac w biegu co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak nie daje rady
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ost czytalam cos o alergii na jakis skladnik potu? cos takiego, poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak nie daje rady
szukałam ale ja miałam testy alergiczne i nic u mnie nie wykryło wczesniej biegałam i to w tych samych ciuchach i nie bylo tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak nie daje rady
nie, kompletnie nic ale długo nie biegałam, z tym, że nigdy nawet po przerwie nie miałam takich dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfdrrrewew
też tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak nie daje rady
to jak sobie radzicie ja troche biegam troche cwicze potem znowu biegam nie musze miec jakis wyników w bieganiu musze po prostu schudnąc 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej swedzi skora podczasintensywnego aerobicu cwicze i sie drapie;)glupio mi bylo spytac inne kobiety czy tez tak maja ale widze,ze nie tylko ja mam swedziawki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak nie daje rady
ja dzisiaj to myslałam, ze się wsciekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam zawsze myślałam że taki mój urok i nie da rady inaczej... Zresztą mam koleżankę, która ma to samo. Ale może to rzeczywiście kwestia potu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś z limfą
ja tak mam gdy jeżdżę na rowerze i mi "ramiona podskakuą" wtedy zadrapałabym się na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
tak mam jak jezdze na rowerze...ale ze baaaaaaaaardzo rzadko na nim jezdza to mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak nie daje rady
no nic nie bede non stop biegać, ja jednoczesnie ćwicze i maszeruje to i tak waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, że to od potu, ale to moze być też nerwicowe. W końcu pocicie się nie tylko od biegania ale i od upałów, wtedy cały czas by swędziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trainersss
To wina pcheł które nie mają kondycji i się buntują powodując swędzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shopgirl
Ja też tak mam dlatego że podczas ćwiczenia krążenie się poprawia i całe ciało się rozgrzewa i mamy takie uczucie.Może tez zależy to od ilości tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Non co Wy!! Serio nie wiecie
od czego to??? Przeciez to usprawione krazenie sprawia, ze swedzi!! :D Nic sie nie dzieje, to dobry objaw jest ;) Kiedys sobie kupilam taki pas masujacy na brzuch. I po 15 minutach bzykania to bym skore zdarla, tak mnie swedzi ;) Od zadnych kwiatkow, bawelny, potu, czy nadmiaru tlenu, tylko USPRAWNIONE KRAZENIE! To dobrze jak swedzi, hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To całkiem normalne. Tempo pracy serca wzrasta, przez co krew zaczyna krążyć szybciej i miliony malutkich tętnic i naczyń włosowatych oplatających mięśnie g***townie się powiększają. Następnie, przylegające do nich nerwy, wysyłają informację do mózgu, który odczytuje to wrażenie jako swędzenie." P.S. Ten objaw powinien ustąpić kiedy ciało przyzwyczai się do regularnego treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wijjka
rowniez przy bieganiu man okropny swiad,tak dokuczliwy ,ze przez to zrezygnowalam z biegania :-( nie mam pewnosc, co jest przyczyna i nie potrafie nad tym zapanowac...podejrzewm jednak,iz nagle bardzo zwieksza sie krazenie krwi i limfy, tkanki maja nadmiar tlenu,jest wieksze dokrwienie,rozszerzaja sie naczynia ktore w stanie spoczynku normalnie sa uspione itd. ale jak nad tym zapanowac...nie wien.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam palicie tkankę tłuszczu dla tego was tak szczypie przy bieganiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo ,opinia o poszerzających się tętniczkach wydaje się sensowna ponieważ oprócz biegania podnosze też ciężary i w momencie podnoszenia uczucie jest to samo co przy bieganiu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×