Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

kiedy pierwsza przespana noc?

Polecane posty

witam serdecznie ! chciałam zapytać kiedy wasze pociechy przespały pierwszą pełna noc??ja i moja sąsiadka mamy dzieciaczki tylko o dzień różnicy w wieku ,jej już od tygodnia śpi 6 godzin w nocy a mój synek jak wstanie o 3 na karmienie tak czasem o 5 zaśnie nasze pociechy maja 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cpik......
moje dziecko majac 8 tygodni przesypialo ciagiem 8 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci sa rozne, jedno bedzie od urodzenia przesypialo noc a drugie bedzie sie buzic co godzine :O Nie piszesz jak karmisz bo to ma znaczenie, jak mlekiem modyf to dziecko powinno spac dluzej a jak piersia to niestety krocej. Moj syn zaczal przesypiac noce cos kolo 7mies wiec Twj jest jeszcze bardzo malutki i ma prawo budzic sie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. no tak sa różne dzieci mnie już nawet nie zastanawia dlaczego sie budzi tylko dlaczego potem nie śpi tylko po 2 godzinach a nawet czasem prawie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_mammba
A moje do 15 miesiąca budziło się w nocy co pół godziny, godzinę. To dopiero był hardcore. Dobrze, że mam wyrozumiałych sąsiadów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhhfdyhfvkku
Nie przejmuj sie tutaj baby takie są. Pytanie jak karmisz piersią czy butelka?? U nas magiczne 3 miesiące od tamtego czasu spi całą noc!! ale karmiłam butelką na noc bo jak piersią to budził się co 2,3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
mojej znajomej b. szybko przesypiał od karmienia ok. 22.00 do 6.oo rano jak miał juz z 5,6 tyg wlsanie, moja córa tez ale nie pamietam w ile bo ma juz 3 latka, pamietam ze najlepszym sposobem bylo jak plakala wstac cichutko wyjac z łozeczka polozyc przy sobie dac cyca i już.. pozniej przekładalam ja do kolyski lub lozeczka na reszte snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany wez sie calineczka nie pograzaj;) mowisz,ze dziecko sasiadki przespalo juz cala noc a twoje nie.to chyba logiczne,ze nie przewidzisz tego.moze za miesiac a moze za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupp
moje ma 13 mies.i budzi sie po kilka razy w nocy nawet co godzine potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj tez zeby uczyc dziecko odrozniac dzien od nocy,. JKA SIE OBUDZI TO zaswiec jaks lampke ktora nie daje mocneo swiatla i zachowuj sie cicho co innego w dzien, zeby dzieciak wiedzial ze w nocy sie spi a nie bawi 2h. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhhfdyhfvkku
musisz jeszcze poczekać , dziecko jest jeszcze malutkie. Nie ma nawyku o których godzonach je o których spi i bawi się. Staraj się każdego dnia robic tak samo tzn karmić, spać , kąpać itd to jest bardzo ważne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
ja jak juz karmilam calkowice butla (moze od 8 tyg.) pamietam ze przygotowywałam sobie miarki mleka i goraca wode w terosie zeby szybko i sprawnie przygotowac no i do nas do łozka butla, odbic i spacku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
i tym razem przyznam jadzce racje, ja wcale nie zapalałam swiatla, mamy widne mieszkanie nawet nocą, wiec nie było potrzeby .. jakbym zapalała to wtedy by bylo, mala by sie wybudzala i nie chciala spac, swiatlo w nocy daje bledne sygnaly niemowlakowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kavvve
moja starsza córcia była na butelce praktycznie od miesiąca i już w wieku 5-6 miesięcy przesypiała całe noce. Natomiast synek był do roku karmiony piersią i dopiero jak odstawiłam go to zaczął przesypiać całe noce, czyli w wieku mniej więcej 14 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
moja zasypiala odrazu po mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwi mnie to ze za malo spi w nocy za czesto sie budzi a mleka wypija odpowiednio najada sie wiec powinien przynajmniej 3 godz po nim spac a nie 3 nie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie obudzi o tej 3 to nie baw sie z nim tylko np spiewaj kolysanki, lulaj ... staraj sie go uspic. Moj jak byl maly to tez probowal takich sztuczek ale ja go na sile usypialm i dzieki temu w nocy spal po zmianie pileuchy i karmieniu.MOze sprobuj w taki sposob. Bo jak go nauczysz ze miedzy 3-5 jest czas zabawy to bedziesz miala przerabane . Dawaj malemu na noc troche kleiku ryzowego do butelki , moze jak sie naje porzadnie to bedzie lepiej spal... ja dawalm prawie od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhhfdyhfvkku
ja karmiłam po ciemku tylko światło z podwórka, ale mały tez nie zasypiał od razu. naprawde daj mu jeszcze czas a bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×