Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwcowaDepresja

Wytrzymały facet??????

Polecane posty

Gość czerwcowaDepresja

Spotykamy się razem jakieś 3 miesiące. Niecodziennie, tylko tak średnio 2-3 razy w tygodniu. Zawsze jest między nami gorąco. Problem tkwi w tym, że ja osiągam z nim orgazmy w kółko, jeden za drugim. On natomiast ma z tym problem. Cokolwiek bym nie robiła on nie dojdzie. Chyba mu się podobam, skoro za każdym razem to on dąży do zbliżenia i inicjuje wszystkie pieszczoty, no ale jest to ale. Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś. Opadam z sił, próbowałam już wszystkiego. On twierdzi, że po prostu tak ma i nie chce o tym rozmawiać. Poradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskuje, ze nie ma za duzego penisa, ma takiego sredniego, bo jesli by mial sporych rozmiarow pauke, to by sie mocno ocieral o Twoja pochwe i by doszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowaDepresja
Bardzo możliwe, że problem może tkwić w masturbacji. Trochę wstydzę się go o to zapytać, ale może jakoś nakierują go na ten temat, to może się uda coś od niego wyciągnąć. Nie ma wprawdzie za dużego penisa, takiego w sumie za małego też nie. Podczas seksu jest mu bardzo przyjemnie, ale nawet jeżeli robimy to długo i namiętnie, to nigdy nie udaje mu się skończyć. Próbowałam mu dogadzać też ręką, ale zawsze chciał przejść do konkretów. Seks oralny też nie pomógł, chociaż uwielbia jak to robię i podpowiada mi, jak mam to robić i kiedy jest dla niego najprzyjemniej. Ze mną nie ma takich problemów. Praktycznie za każdym razem mam wielokrotny orgazm. Może powinnam się go zapytać, czy z poprzednimi dziewczynami miewał tak, jak ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdolę po stokroć. Masz z nim wielokrotne orgazmy ale ci się nie podoba bo on się nie spuszcza, mimo że jemu samemu to nie przeszkadza ? A co ci do tego czy on się spuszcza czy nie ? Daj mu spokój. Skoro oboje jesteście zadowoleni, to nie rozumiem w jakim celu chcesz na siłę zrobić dziurę w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowaDepresja
No kurcze co w tym dziwnego, że chciałabym, aby mój facet miał ze mną orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mokra glowa ;P
Master111 jak tam twój zasrany licencjat zrobiony w Pcimiu Dolnym ? Znowu tu siedzisz od rana i farmazony pierdolisz. Weż się za naukę, wiejski filozofie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarociastka Anna Anielaa
............karty mówią, że twój facet to gej, chętnie by cię zapakował w odbyt i tam na pewno by się spuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowaDepresja
Wprawdzie na dzieci jeszcze za szybko, ale mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się rozwiązać ten problem :). Zdarza się, że podczas seksu pyta się mnie, czy może się we mnie spuścić, na co ja mu zawsze odpowiadam, że tak i nie ma się czego obawiać (biorę tabletki). Koniec końców i tak nie szczytuje. Podczas seksu oralnego też mnie pyta o finał w moich ustach, ale z tego też nic nie wynika. Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggbbbbbbbbb
Ciekawy przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak każdy inny facet
Masturbacja na bank. Uzależniony od niej nie czerpie korzyści z normalnego seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maid maid
kochana twój facet ma problem z masturbacją jego penis jest przyzwyczajony do ręki mam identyczny problem podczas masturbacji mam większą przyjemnść niż z kobietą nie widzę w tym problemu WAŻNE że MASZ satysfakcje laski które czytają ten topik napewno są zazdrosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maid maid
oczywiście seks jest zajebisty tylko orgazm podczas masturbacji silniejszy twój facet newno uwielbia SEKS z tobą nie bądz zazdrosna o jego ręke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak każdy inny facet
Zabroń mu masturbacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponuj mu wizytę u lekarza, niech się zbada i będziecie wiedzieć co jest grane, bo tak to można sobie zgadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×