Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedrona811

szukam fotografa z okolic rybnika

Polecane posty

Gość biedrona811

Szukam ciekawego fotografa na ślub w maju 2011 okolice Rybnika fajnie by było gdyby mieściło się to w cenie do 1000 zł coś w stylu: www.swiatlemmalowane.w.of.pl www.innestudio.pl www.artisfoto.pl może znacie jescze kogoś? oczywiście wiem że za tą cenę cudów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfgfdhfghfghgfcj
ja znalazłam za darmo ;) jestem z rybnika wpisz karina skupień- piekne zdjecia:) ( wyszukaj w google_) wiem ze daje bardzo duze znizki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona811
hmm zdjęcia dzieci robi piękne ale plener ślubny ... no nie w moim typie :( jednak wolę troszkę zapłacić i miec coś fajniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze i tanio
Z jednej strony szukasz fotografa do 1000zł z plenerem, pokazujesz przykładowe strony które Ci odpowiadają - a tam ceny blisko 3tys. Będziesz musiała się pogodzić albo z niższą jakością albo z większym wydatkiem. I możesz mi uwierzyć: nie znajdziesz legalnie działającego profesjonalisty za 1000zł za komplet z plenerem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloesowy aloes
fotocaro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona811
i tu zaskoczę światlemmalowane ma cenę 1000 zł właśnie tylko termin zajęty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjshfjsdhfjdf
hej plener slubny jak wiem robiła w inny dzien niz sama ceremonia , miałą na to mało czasu takze czy ja wiem ... moje zdjecia wprawdzie beda jej pierwszymi z całej ceremoni , mam nadzieje ze wyjda pięknie bo dziewczyna ma talent !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble..
bleblebleble tyle wnosi ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosu..
ta strona http://www.katarzyna-kaczmarczyk.pl/ to zdjęcia nie ślubne tylko z wodotryskami. Przeglądając te zdjęcia często nie wiedziałem kto jest najważniejszy na zdjęciu. Zawsze myślałem ze zdjęcia robi się młodej parze z małymi elementami ciekawego drugiego planu który stanowi tło. Po co komu zdjęcie schodów z ledwo widoczną młodą parą. Widocznie pan młody budował te schody i chce je mieć na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudy
Witam, jeżeli szukasz czegoś ciekawego i przede wszystkim dostosowanego do Twoich potrzeb to polecam www.foto-team.pl Dopasowują sesje do preferencji i upodobań klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
HEJ, My mamy wesele w kwietniu 2012 i nasz fotograf to Grzegorz Bolka http://www.ajphotography.pl/, (pakiet z albumem 1125) i byliśmy niedawno podpisać z nim umowę. Bardzo fajny i konkretny i co najważniejsze dostajesz wszystkie zdjęcia na płytce i możesz potem sobie z tym robić co chcesz. (niektórzy fotografowie dają pseudo prezentacje i z tego już nic nie możesz zrobić, albo życza sobie dodatkową opłatę). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo wejdź na stronę Pana Marcina Niemczyka www.mniemczyk.pl robi piękne zdjęcia jest chyba z okolic Rybnika właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz fotografa z plenerem do 1000 zł. to może być ciężko.Z tego co wiem to całe wesele plus plener w cenie 1200zł. to już jet tanio .W takej cenie robi Agencja ślubna Ha-Part -sprawdz .Pozdrawiam Podaje link http://www.ha-part.rybnik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf_małopolska_śląsk
>>> Fotografia Ślubna pracuje na terenie małopolski i śląska > www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wdniuslubu.pl
Zapraszam na www.wdniuslubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf Ślubny
Zapraszam do skorzystania z oferty www.przemyslawszklarski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaannmn
polecam ci www.karinaskupien.pl !!!!!!!!!! zdecia rewelacyjne, zobacz jej portfolio !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaannmn chyba ....
.....upadłaś na głowę z tymi wspaniałymi zdjęciami. Totalna amatorka ze skradzionymi pomysłami ze stron fotografów. Technicznie dno i zdjęcia wręcz brzydkie nie przyciągające wzroku. Detale lepiej pokazane niż sami ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRIS_DZIDA
Zapraszam do skorzystania z moich usług. Cenowo zawsze można się dogadać :-) Zapraszam www.kris-dzida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej KRIS_DZIDA
Dogadanie się co do ceny przy takich zdjęciach jak pokazujesz na stronie chyba polega na tym że to ty dopłacasz za to że ktoś się zgodzi aby jemu robić zdjęcia. Panowie fotografowie to jest żenujące co wy wyrabiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biedrona811
Ja w tamtym roku wybrałam fotografa z Jastrzębia Zdroju www.mniemczyk.pl bardzo sympatyczny Pan z którym się przyjemnie rozmawia a jego pracy naprawdę można nie zauważyć podczas wesela. Tu zresztą jest tyle stron fotografów że każdy może znaleźć coś dla siebie, ja ze swojego fotografa byłam zadowolona i to mi wystarczy :) Anka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografrybnik
Biedrona, a kiedy dokładnie macie ślub ?? Odezwij się do nas na maila, a prześlemy ofertę; biuro@fotogolik.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momentis
Zapraszam na strone www.momentis.pro - szystko zależy jaki termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopolecenia
dziwnym trafem nagle na różnych tematach różne "dziewczyny" polecają tylko jednego sympatycznego miłego fotografa - albo były na weselu gdzie on był - i zamiast się bawić obserwowały jego pracę i oczywiście widziały zdjęcia- albo akurat brały ślub - lub akurat ślub brała ich znajoma itp - oczywiście pamiętają na pamięć jego stronę www - wiedzą jak się nazywa - panie fotograf - zaproponuj normalnie swoje usługi - a nie kryj się za plecami pseudo klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×