Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iiissska

Gdzie z małym dzieckiem na wakacje???

Polecane posty

Gość mama Chłopczyka ;-)
Drogie mamy co Wy takie umęczone wakacjami z dzieckiem? Ja jeżdżę z synem wszędzie i od małego. Zimą góry, wiosną i latem morze, czasami jedziemy gdzieś w Europę i to nic męczącego,po prosu życie. Poza tym przecież masę rodzin z dziećmi wyjeżdża na wakacje. Autorko polecam Ci Sandrę bo my spędziliśmy tam udany urlop. Pogorzelica to spokojna miejscowość położona w lesie. Jeśli chodzi o samą Sandrę to masz tam do dyspozycji kilka basenów w tym dwa (jeden otwarty a jeden kryty) specjalnie dla małych dzieci, w tych basenach są wodospady,zjeżdżalnie i dużo zabawek,pływających krokodyli,piłek itd. Jest to rewelacja bo wiadomo u nas w kraju różnie bywa z pogodą, jeśli tylko się popsuje to w Sandrze jest co robić nawet z malutkimi dziećmi. Fajny jest pokój zabaw,organizowane są atrakcje itd. Mój syn bardzo chce tam jeszcze jechać, więc my na pewno do Sandry wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieeee
Z takim już możesz jechać, nie ma co patrzeć na to że mały, bo dla niektórych i 5 latek jest za mały żeby z nim jechać na wakacje...takie wyjazdy ośmielają dzieci, dziecko się przyzwyczaja, poznaje inne miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajbany mam
i ja jestem zdania że da sie wyjechać nie jestem mama ale rok temu byłam na wakacjach w Egipcie i animatorzy zajmowali sie dziećmi a rodzice wypoczywali na terenie hotelu,w okresie letnim przeważnie już takie właśnie hotele poza Polska sa zaopatrzane w atrakcje dla małych + opieka animatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że mogę i chcę ,ale kompletnie nie mam koncepcji gdzie . Wiem,że na pewno jest w Polsce dużo pięknych i spokojnych miejsc,ale potrzebuje wskazówek osób,które były w takowych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dzisiaj jakaś mama zaproponuje fajne miejsce na wypoczynek z dzieckiem,do tej pory były tylko dwie propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, w zasadzie jest sporo miejsc godnych polecenia;) Ja bym zrobiła tak - zastanowiła się, gdzie chce jechać, a potem zorientowała się, czy w danym miejscu są odpowiednie hotele czy pensjonaty;) W tym może Ci pomóc jakaś baza noclegowa, typu hotels-globally.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
Moja koleżanka co roku jeździ z mężem i synkiem do Primavera Spa w Jastrzębiej Górze. Jest to dla niej wygodne, ponieważ dziecko ma zapewnione atrakcje a ona może w tym czasie skorzystać z zabiegów. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkaaaaa
iiissska jeśli chodzi o agroturystkę to polecam Ci leśna ostoję w tranopolu na podlasiu www. lesnaostoja.yoyo .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina5565
Mieszkam w wielkopolsce i w zeszłym roku byłam z małym dzieckiem na weekend w miasteczku Wargowo i gościńcu Gryszczeniówka. Tamtejsze tereny są przepiękne, więc mogliśmy dużo spacerować, bawić się i ganiać po lesie ;) Ponadto mój mały niejadek zakochał się w tamtejszych pierogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje dziecko ma...
Moje dziecko ma niecałe półtora roku i byliśmy z nim na wakacjach na południu Europy, na Węgrzech, w Czechach kilka razy u nas w górach - wszystko samochodem. Mały jest ruchliwy i ciekawski, zawsze było świetnie, wydaje mi się, że to zależy od rodziców czy lubią leżeć plackiem czy wolą wypoczywać aktywnie. W tym roku jeszcze dalsza wyprawa zobaczymy co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów jesień
Ja polecam wakacje nad jeziorem w Powidzu :) byłam rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Jest w zaniemyślu jakaś pani chętna pośpisać o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super było w parku Mikrokosmos w Ujeździe niedaleko nas, bo my z Rawy jechaliśmy. Niby blisko taki obiekt, a człowiek w sumie wcześniej nie słyszał, że coś takiego istnieje, dopiero przypadkiem córka w internecie wypatrzyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donno

My w zeszłym roku byliśmy w hotelu Zalesie Mazury i było całkiem nieźle. Wraz ze mną i żoną była dwójka naszych dzieci. Hotel ma mnóstwo atrakcji, więc nie mieliśmy problemu z zapewnieniem im wolnego czasu. Jak dzieci się nudzą, to my mamy po wczasach . Taka niestety prawda, dlatego warto o tym pomyśleć przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka77

Wraz z rodziną na przelomie sierpnia i wrzesnia spedzilismy cztery dni w hotelu Regent w Krakowie. Kraków to piękne miasto, a dobra lokalizacja hotelu pozwoliła nam zwiedzić je właściwie wzdłuż i wszerz. Do tego dobre jedzenie, czysto - myślę, że jeszcze tam wrócimy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melissa

Ja na wakacje prawdziwe zaczęłam jeździć z dzieckiem jak miało 3 latka. Wcześniej to wyższa szkoła jazdy, dla hardkorów 😉 Potem zaczęłam jeździć na wczasy z rainbow i wybierałam hotele gdzie biuro organizowało animacje. Teraz staramy się organizować samodzielnie objazdówki z naszymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tallia
Dnia 2.01.2020 o 18:19, Gość Melissa napisał:

Ja na wakacje prawdziwe zaczęłam jeździć z dzieckiem jak miało 3 latka. Wcześniej to wyższa szkoła jazdy, dla hardkorów 😉 Potem zaczęłam jeździć na wczasy z rainbow i wybierałam hotele gdzie biuro organizowało animacje. Teraz staramy się organizować samodzielnie objazdówki z naszymi dziećmi.

Uwazam podobnie, chociaz wiadomo, to zależy do dziecka. Ale animacje w Rainbow potrafia baaardzo  uatrakcyjnic rodzinny wyjazd :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z dziećmi szczególnie majac przedszkolaki

My podrzucamy na te wakacje do dziadków, bo kwarantanna dała popalić

Edytowano przez Wesoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×