Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1qazxsw2

s. king

Polecane posty

Gość 1qazxsw2
dzięki ;d ponawiam pytanie.. ;d Ile macie lat? Chcę wiedzieć czy nie jestem za młoda na czytanie tego typu książek... ja mam 16... Ale uwielbiam czytać... ;d;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1qazxsw2
Czyli nie tylko ja w tym wieku wykazuję zamiłowanie do książek. To coś nowego... Żadne moje koleżanki nie czytają książek... a szkoda, bo mogłabym polecić fajne powieści, które by im się spodobały... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wtedy mało jeszcze czytałam, książkę pożyczyłam od koleżanki, ona to dopiero czytać lubiła;) I nadal lubi, to od niej pożyczam Kinga, a ma go sporo:D Innych książek zresztą też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam od "Skazani na Shawshank", bo spodobał mi się film. Później przeczytałam "Zieloną milę" a teraz czytam "Lśnienie". Zakochałam się w jego książkach i mam zamiar przeczytać wszystkie jakie są w bibliotece, a później będę szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skazanych...nie czytałam ale film bardzo mi sie podobał,choc ten motyw z ucieczka był zainspirowany ewidentnie Hrabią monte christo,oglądałam cmetarz dla zwierzaków i To,załuje ze wczesniej nie czytałam ksiazek,teraz to juz nie bedzie pewnie to samo,a autorce zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najpierw czytam książkę, później oglądam film, ale zanim nie obejrzałam "Skazani na Shawshank" nie czytałam żadnej książki Kinga i od tego się zaczęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam koszmaru po "Lśnieniu". Siedziałam kiedyś do późna i czytałam. Skończyłam w momencie kiedy do Jacka z radia mówił jego ojciec i kazał zabić żonę i syna. Później mi się śniło takie gadające radio ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1qazxsw2
Ha... Zieloną milę rzeczywiście oglądałam. To było o skazanym na śmierć Murzynie? Chyba tak... Pamiętam, że film średnio mi się podobał ale dało się obejrzeć. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×