Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamany_niedoszły_mąż

JA PIERD.... MASAKRA !!! DZIEWICA ZDRADZIŁA !!!

Polecane posty

Gość zalamany_niedoszły_mąż

Byłem pół roku w związku z śliczną dziewczyną (23). Ja mam 25. Była dziewicą. Akcja się u nas powoli rozkręcała... ale widocznie dałem dupy bo ZDRADZIŁA MNIE zanim rozpoczęliśmy współżycie !!! :o:o:o teraz chce żebym jej wynaczył :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsudidfkfi
chyba wyhaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
to chyba jej blad...jestescie jeszcze razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany_niedoszły_mąż
no właśnie nie wiem, co mam zrobić, aż mnie zatkało. nie wiem, czy umiałbym z nią jeszcze być :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
napisales zdradzila ale w jaki sposob zdradzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gladiusss
Pewnie pisałeś jej poezje, zamiast ją porządnie przelecieć. Dziewoja czekała te pół roku na Twój zdecydowany krok, aż w końcu dała sobie spokój, jak między nogami zaczęła pojawiać się pajęczyna. Poszła do innego faceta, który był bardziej domyślny od Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany_niedoszły_mąż
co mam napisać? że na jeźdźca albo na psa mnie zdradziła? NIE ZNAM SZCZEGÓŁÓW I NIE CHCĘ ZNAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
nie o takie szczegoly mi chodzilo...... zdrada jest rozna mozna zdradzic w lozku z kims innym ... mozna zdradzic calujac sie z kims innymm.... mozna zdradzic cos co bylo pomiedzy wami o to pytalam a teraz do konkrtow jezeli zdradzila to znaczy ze cie nie kochala, ze cos jej nie pasowalo lub tez nie dorosla do tego zeby zyc z kims w zwiazku... moim zdaniem jezeli sie zdradzi to przyjdzie tez kolejny raz kiedy znowu tego kogos pociagnie do zdrady, ale to juz zalezy od charakteru osoby... poprzez zdrade stracisz zaufanie calkowite do niej.... jezeli jej wybaczysz to musisz wybaczyc calym soby nie wspominac o tym co zaszlo... moze byc trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
zajrzyj tuuuuuuuuu ja zajrzalam bardzo madre stwiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany_niedoszły_mąż
mądre, owszem. ale to nie zmniejsza cholernego zawodu jaki mi sprawiła. zdradziła mnie niestety poprzez stosunek a nie całowanie. innymi słowy- dała cnote innemu kutasowi. mimo że była moją kobietą. BYŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem Wam prawdę...
"K**WA CZYLI CO ? Zdradziła mnie dlatego że ją szanowałem i nie chciałem od razu przelecieć? " Pewnie Cię nie kochała, była z Tobą z braku lepszej alternatywy, a Ty byłeś dla niej za dobry. Na Twoim miejscu odpuściłbym sobie taką dziewczynę. Wybaczysz jej, a ona za jakiś czas znów skoczy w bok, bo stwierdzi, że musi się wyszaleć, albo coś w ten deseń. Dziewczyna ma zaburzone poczucie moralności, a to nie wróży dobrze na przyszłość. Autorze, szukaj rozsądnej, wartościowej dziewczyny, niekoniecznie dziewicy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany_niedoszły_mąż
Anomalia nie mierz ludzi swoją miarą. Ty widocznie swojego facetowi ściemniałaś. Poza tym akurat czułem że jest dziewicą, a jak to już moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie mierz ludzi swoją miarą. Ty widocznie swojego facetowi ściemniałaś " czy ja coś takiego napisałam, debilu? :o nie dość, że naiwny, to jeszcze czytać nie umie. nie dziwię się, że takiego tłuka panna walnęła w rogi :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany_niedoszły_mąż
nie wie to takie o co chodzi a się wpierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany_niedoszły_mąż
jak bym był z taką laską jak ty (efekt chwilowego zaślepienia) to bym cie od razu wydymał i zostawił. widocznie swoją dziewczynę kochałem, TŁOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
kochaes czy kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany_niedoszły_mąż
Dobrze raczej kocham bo nie sposob tak szybko przestać.. ale poważnie się zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
zastanow sie, bo takie rzeczy ciaza bardzo dlugo jak sie nawet wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętej sobie dwie rzeczy na przyszlość a unikniesz później rozczarowań. Nie ma dziewic w wieku 23 lat i nie ma wiernych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
dominik1000 no nie ciebie juz dawno nie czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_rosa
Mylisz się Dominiku1000. Co do pierwszego i co do drugiego. No chyba że to prowokacja, wtedy zrozumiem te brednie Do autora: A mówiła w jakich okolicznościach doszło do tej zdrady? Różne rzeczy dzieją się na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dziewice w wieku 23 lat... znam i starsze... Ja bym nie wybaczyła, ale to indywidualna sprawa. Była pijana czy co jej się ""stało"" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw89
skoro zdradziła cie przed slubem nie miej złudzeń ze po będzie ci wierna-to okrutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×