Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamany_niedoszły_mąż

JA PIERD.... MASAKRA !!! DZIEWICA ZDRADZIŁA !!!

Polecane posty

Gość To są jeszcze tacy mężczyźni
jak Ty? - "Zdradziła mnie dlatego że ją szanowałem i nie chciałem od razu przelecieć? " Aż trudno mi w to uwierzyć. A Twoja dziewczyna głupia była,że tego nie doceniła. Nawet nie wiesz, jak bardzo marzę o takim mężczyźnie. Ale mam niestety takiego pecha, że latają za mną sami poszukiwacze przygód, choć ja nie szukam okazji i marzę o jednym, jedynym mężczyźnie, z którym moglibyśmy stworzyć trwały związek... I już straciłam zupelnie nadzieję na to, że jeszcze kiedykolwiek trafię na kogoś takiego, jak Ty - kto będzie mi okazywał taki szacunek, bo po prostu będzie kochał. Życzę powodzenia i znalezienia tej wartościowej Kobiety, dla której będziesz całym światem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QVX
Wątek stary, ale... Stawiam 95% na to, że to zwykła prowokacja gimnazjalisty. Natomiast 5% stawiam na możliwość, że ta dziewczyna ani nie była dziewicą ani go nie zdradziła. Po prostu okłamywała go, że była dziewicą, a bojąc się, że prędzej czy później wszystko wyjdzie na jaw, musiała coś wymyślić. Oczywiście mogła poddać się zabiegowi hymenoplastyki, ale to kosztuje, a tak wybroni się z zarzutu kłamstwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×