Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdhdjdldljdhdj;s;amklzmkl,z

POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Polecane posty

Gość jdhdjdldljdhdj;s;amklzmkl,z

czesc dziewczyny kochałam sie z chlopakiem w czwartek tydzien temu a biore normalnie tabletki i w tym tygodniu mialqam ostatnia tabletke wziac w czwartek ale niestety m i zginela:/ i ostatnia tabletke wzielam w srode wiec teraz prawdopodobnie jestem w trakcie 7 dniowej przerwy dodam ze od zeszlego czwartku nie kochalam sie juz chce wiedziec co teraz i czy ten ostatni stosunek moze spowodowac ze np zajde w ciaze albo cos? bardzo sie boje bo nigdy nie zdarzylo mi sie zapomniec zaqdnej tabletki a tu nagle zgubila mi sie pstatnia z opakowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhdjdldljdhdj;s;amklzmkl,z
co mam robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhdjdldljdhdj;s;amklzmkl,z
rozumiem ze nikt mi nie pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
Jeśli ostatnią tabletkę wzięłaś w środę, to zrób 7-dniową przerwę i nowe opakowanie zacznij w czwartek. W trakcie przerwy też jesteś zabezpieczona. Ale tylko pod warunkiem, że rozpoczniesz nowe opakowanie po 7 dniach. Tabletkami można właśnie w ten sposób przesunąć @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhdjdldljdhdj;s;amklzmkl,z
ale chodzi mi o ten stosunek w zeszly czwrtek?? nie bede sie narazie kochala wiec to mam z glowy chodzi mi tylko o to czy on jakos zagraza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie. w zeszły czwartek byłas zabezpieczona a plemniki az tak długo nie zyja.... nie raz mi sie zdarzylo nie wziac tabletki i zawsze ;leciałam z tym do ginekol. ale on mnie uspokajal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhdjdldljdhdj;s;amklzmkl,z
no wreszcie o taka odpowiedz mi chodzilo dziekuje Ci bardzo bo bardzo sie balam biore te tabletki ponad 5 miesiecy ale widocznie jeszcze nie do konca wiem jak one tak naprawde dzialaja skoro mam takie watpliwosci chociaz biore tak jak mowila ginekolog i wszystko do tej pory robilam dobrze lacznie z 7 dniowa przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhdjdldljdhdj;s;amklzmkl,z
a tak apropos to nie chodzilo mi op stosunek w czasie 7 dniowej przerwy bo tu ktos pisal ze 7 dniowa przewrwa jest bezpieczna tylko wtedy kiedy 8 dnia wezmie sie tabletke z tym akurat nie mam problemu bo niestety nie bede mogla teraz wziac kolejnego opakowania poniewaz wyjezdzam dlatego wiem ze niemoge robic zadnych glupich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletki anty...
działają w ten sposób że hamują owulację. Zatem jak brałaś kilka dni przed stosunkiem i kilka po nim to owulacji nie było, nie masz powodu do zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×