Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zboki_dwa_wrocek

WIELKOŚĆ PENISA A ROBIENIE LODA

Polecane posty

Gość kurczok
właśnie też tak o niej myśle,tylke chce zdobyć linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy jestem
Warszawiankaaa następne kurwi...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczok adrez mailowy truskawy jest w jej pierwszej wypowiedzi... wklej go sobie na facebooku i zobacz... a tak przy okazji to jest nasz wspólny profil, moj i mojej dziewczyny i to co tu piszemy to piszemy razem... chcemy sie dowiedziec czy inne dziewczyny tez tak mają, ze wiekość moze troche przeszkadzac... jak ma sie dużego to cięzko się mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeprawszam...naprawde nie moge. ale widzialam ze dostalas jego maila takze do dziela...tylko wiedz ze ja jestem o niego zazdrosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle skonczyć? niby jak... tu kazdy ma prawo pisac co chce... jesli ty zaraz obok swojego nicka umieszczas adres mailowy to czemu sie dziwisz ze ktos Cie sprawdza... albo,że pisze do Ciebie... proponuje wrócić do tematu... jak to jest z tym rozmiarem... przyszkadza wam czy nie jak sie nie miesci do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym przypadku nie potrafie sie dzielic..:classic_cool: nie wiesz ile mam lat to sie zamknij! a jesli sie nie znasz na sztuce fotografii to rowniez bo patrzysz na to zdjecie jakby bylo wykonane w lustrze z lampa blyskowa. jesli o to chodzi to sie najpierw doucz z tej dziedziny a pozniej cos do mnie mow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz w obwodzie, że się niby nie mieści. Do czynienia mam i miałam raczej z dobrze wyposażonymi i nie zdarzyło mi się, żeby się nie mieścił. Nie przesadzajmy. Albo Ty masz jakiegoś nienormalnie grubego fiutka, albo Ty masz jakieś nienormalnie małe usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczok
ej zboki wklejam jej email i nie odnajduje co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy jestem
zboki_dwa_wrocek hej zapisałeś jej zdjęcie?. bo już nie znajdę po mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obwodzie nigdy nie mierzylismy... zawsze tylko długość (21cm)... no i proporcjonalnie gruby... ale wiecie nie kazda dziewczyna ma tak pojemne usta... wiesz niby wchodzi, ale jest to dla niej nie komfortowe, musi za szeroko usta otwierac i czuje go na migdałkach... wec jaka ma z tego przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczok
zablokowała go pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. oglaszam zawieszenie broni. nie wszystkie kobiety lubia to uczucie, w sumie to chyba wiekszosc nie lubi tego uczucia i mysle ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy jestem
truskawa doigrałaś się mam twoje foty hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy jestem
i po co takie głupoty piszesz, po fotach nie powiedziałbym że już uprawiałas seks a już na pewno nie ostro na choooj prowokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie miesci caly to do buzi do polowy brac a reszte raczka i jest przyjemnosc 1 klasa pol sie musi zmiescic ! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×