Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sad_girl_

Małe piersi. Help me. ;p

Polecane posty

Hej Wam :) . Wiem ,że posty na ten temat były już milion razy ,ale ja mam już dość. Mam 17 lat i biust 10 letniej dziewczynki. Niby interesują się mną czasem chłopaki ,ale to nie o to chodzi. Boję się kompromitacji jakbym np. miała się przed kimś rozebrać. Moja mama ma dużo większy biust ode mnie ,więc skoro to dziedziczne to myślę co ze mną nie tak? Nie wiem nawet do kiedy rośnie biust, każdy mówi inaczej? Nie chce mi się łykać żadnych leków ,a operacja odpada bo nie mam zamiaru być pustą lalką barbie. Po prostu chciałabym wyjść z kompleksów. -.- . Z góry dzięki za pomoc. :) P.S macie może jakieś domowe sposoby? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasek23
teraz już tak jest że rodzą się dziewczyny z małymi piersiami. To po tragedii w czarnobylu( rok 86 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe skowyrne cycuszki sa okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozna do ok 20 roku zycia i czasie ciazy. a po drugie biust to nie wszystko i zamiast skupiac sie na ukrywaniu tej "wady" wyeksponuj swoje inne zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe skowyrne cycuszki sa okej
zreszta ja mam małego penisa więc znam twój ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe skowyrne cycuszki sa okej
a mały penis nie jest juz taki skowyrny jak cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie doskonale al niestety nic sie nie da zrobic trzeba z tym zyc i tyle o ile mozna fajnie sie ubrac i wyglada jak bysmy mialy 3 rozmiary wieksze to kiedy chcesz sie rozebrac paralizuje cie eh wiem co to znaczy ale powiem ci jedno mam meza ktory kocha mnie i nie przeszkadza mu talk wiec jest duzo pewnie facetow ktorzy lubia male:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajooooooo ooo
Jeszcze ci urośnie. Biust rośnie do 20 roku życia, ale własciwie przez całe życie się zmienia a pokaż zdjęcie żebyśmy mogli ocenić czy naprawde taki mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znasz swoje wymiary? :) Pod biustem i w biuście? Ja pozbyłam się kompleksów po zmierzeniu się i po dobraniu sobie dobrego stanika. Od razu zaczęłam inaczej patrzeć na swoje piersi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowamarta
ja tez mam bardzo male piersi za pol roku koncze 18 lat. Nie wyobrazam sobie wyjscia na plaze bez stanika z push-upem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może też nie znasz swoich wymiarów i nosisz złe staniki :) Nosiłam kiedyś 75B, miałam same pushupy, a teraz siedzę w miękkim staniku z siateczki w rozmiarze 65D, który lepiej eksponuje mi biust niż te pushupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tak kupuje staniki na oko... I wydaje mi się że są dobre ,ale chciałabym taki co zbliża do siebie piersi , słyszałam że są drogie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chcesz wyjść z kompleksów, to wyjdź. jedyn biust jaki się nie podoba mężczyznom, to biust sflaczały i obwisły. Natomiast, czy mały, czy duży, czy średni - każdy ma swoich zwolenników. Bardziej faceci patrzą, czy dziewczyna ma zgrabne nogi i pupę, ładną twarz, ładny usmiech, gęste, lsniące włosy, zadbane, gładkie, smukłe dłonie i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu facetów uwielbia lolitki z małym szpiczastym biuścikiem. Na przykład ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, staniki kupuje się NA PIERSI a nie NA OKO. Ile masz ciasno pod biustem na wydechu i luźno w biuście? Stanik, który zbliża piersi do siebie to stanik typu plunge, ale na razie ustalmy rozmiar :) Jakie teraz nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co jej stanik do małych piersi? Niech się jej sutki odznaczają przez cienką bluzeczkę, to jest niesamowicie sexy i pobudza mocno wyobraźnie facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooopi
jak chcesz to sie z Toba zamienie dalabym wszystko za mniejsze piersi wiekszosc bluzek i sukienek na mnie nie pasuje bola jak cholera jak mam okres i wszyscy sie na mnie gapia jak zaloze bluzke z dekoltem zazdroszcze tym co maja male piersi poza tym jeszcze Ci sie powieksza mi ja odkrylam swoje balony jak mialam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VB na razie mam inne zmartwienia niż myślenie czy pobudzę wyobraźnie faceta kiedy będę nosiła bluzkę na gołych piersiach. ;P Głaszczka zaraz Ci powiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj narzeczony zawsze mowi
"male jest piekne, sa idealne do reki" :p i ma racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
A jaka wygoda w dojrzalszym wieku. Duży biust jest dobry i piękny do urodzenia 1 dziecka, albo do wieku ok. 40 lat. Potem to już tylko zmartwienia. A przecież zycie zaczyna się po 40-tce. I po co ci flaki do kolan, zwyrodnienie kręgosłupa itd. Te dopiero mają kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek887
i ntak usuna twoj temat kafeteria jest do duuupy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głaszczka a pomogłabys mi dobrać odpowiedni? bo też mam dość małe i chciałabym je wyeksponować bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój rozmiar to 70B, ze staników bardziej rozciągliwych 65C. :) I takich też powinnaś szukać. Zajrzyj np. tutaj: www.balkonetka.pl i poszukaj dziewczyn o podobnych wymiarach. Plunge to np: http://www.onlyher.pl/products/167/p/303 http://moda.allegro.pl/item1071475655_marks_sencer_limited_collection_30c_65c.html#gallery http://moda.allegro.pl/item1094574224_freya_retro_plunge_czarny_30c_65c_nowy.html Ale racja, jeżeli do tej pory kupowałaś staniki za kilkanaście zł, to te które wkleiłam mogą być dla Ciebie drogie, zwłaszcza, że masz 17 lat. Powiem tylko, że lepiej mieć jeden porządny stanik za 80zł niż kilka złych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicikota, podaj wymiar pod biustem mierzony na wydechu bardzo ciasno i luźno w biuście. Jeżeli Twoje piersi nie są jędrne, to możesz też podać też wymiar piersi w zwisie, czyli Twój tułów i nogi muszą tworzyć kąt prosty. Spróbuję coś poradzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jędrne właśnie są tylko ,że nie moge dobrać odpowiedniego stanika, dodam jeszcze ,że jestem szczupła , teraz kupuje staniki 75 B , a od razu mówie ,że A są za małe :) problem polega na tym ,że staniki mi odstają, a chce je podnieść i wyeksponować. już lece się zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sad Girl pomyłka, prawdopodobnie powinnaś celować w 70(32)B lub 65(30)D a nie C. 32 i 30 to odpowiedniki obwodów w rozmiarówce brytyjskiej 28 - 60 30 - 65 32 - 70 34 - 75 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierz się, mierz, ja wyrzuciłam dzisiaj trzy 75B do kosza, trzymałam je z sentymentu, ale stwierdziłam, że już nie ma dla nich u mnie miejsca :) Sad Girl, 65D pewnie brzmi lepiej, ale lepszy będzie dla Ciebie ten 70B, może czasem C, to powinno wyjść w mierzeniu. 65tka mogłaby Cię udusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×