Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sad_girl_

Małe piersi. Help me. ;p

Polecane posty

hej a jaki to jest rozmiar biustu.. 83cm pod i na 98cm bo sie na tym nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to coś mi nie pasuje :) Wychodzi 70A, ale mówisz, że teraz nosisz 75B a 75A jest za małe? Zmniejszając obwód powinno się zwiększać miskę, czyli jeśli miska w 75B jest dobra, to ta w 70D też powinna być dobra, a tu 70A wychodzi... Tyle tylko, że 75B jest na 90 cm w biuście, a Ty masz 82. No nic, musisz spróbować pomierzyć te 70A, bo i z kalkulatora, i z tabeli, i z moich balkonetkowych obserwacji wychodzi mi 70A, ewentualnie z rozciągliwych 65C. Spróbuj coś pomierzyć. Jeżeli 70A za małe, to mierz następne 70B, nie 75A. To miska jest za mała, a nie obwód i to miskę trzeba zwiększyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky, szukaj z polskich okolice 75F, z brytyjskich 75E :) Z ciasnych 80D, ale chyba lepsze będą te 75tki. Jeżeli macie możliwość to warto wybrać się do któregoś ze sklepów wymienionych na tej mapie: http://stanikowamapa.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to czemu w 65 D ,a nie C? Miseczka D jest przecież większa? A ja mam małe piersi ;P w ogóle nie wiem czy to B nie za duże ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepy są na stanikowej mapie, link podałam wyżej. Osobiście kupuję przez internet, na allegro albo odkupuję od dziewczyn z balkonetki. :) Dlatego D a nie C, bo C prawdopodobnie będzie za małe :) Nie wiem czy wiesz, ale miski w 65B i 85B są zupełnie różne. Ta w 65B będzie o wiele mniejsza niż w 85B, bo 65B jest na panią z około 70 pod biustem i okolo 80 w biuscie. Natomiast 85B Jest na panią z około 90cm pod biustem i 100cm w biuście :) Dlatego nosząc do tej pory np. za luźne w obwodzie 75A nie można przejść na 65A, bo będzie zdecydowanie za małe. Zmniejszając obwód, zwiększa się miskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky, nawet nie wiesz ile kobiet myśli tak jak Ty :) Spróbuj założyć swoje 75B i wygarnąć wszystko spod pach i pleców do miski. Zobaczysz, o ile jest za mała. Stanik o odpowiednio ciasnym obwodzie sprawi, że biust nie ucieknie Ci gdzieś pod pachy, tylko będzie przytrzymany przez fiszbinę, będzie wyeksponowany, podniesiony i ładnie zebrany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×