Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammmmmmmmmmmma

Różowy wózek dla chłopca!!!

Polecane posty

Gość hesia mesia
wiesz co, nawet bym sie minuty nie zastanawiala. bierz i jeszcze ladnie podziekuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesia mesia
bardzo fajny! bierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
jak byłam w ciąży dostaliśmy 3 wanienki od różnych, niezależnych towarzysko od siebie osób. Jedna biała, druga beżowa, trzecia bladoróżowa. Zgadnij autorko w której mój synek nie płakał i chciał sie kapać? :P Upodobał sobie różową wanienkę... Wanienka nie ma nic wspólnego z wózkiem, ale może Twoje dziecko tez będzie sie dobrze czuło w jakimś rózowym przedmiocie, w Twoim przypadku akurat wózek :) Jeśli jest dobry, sprawny to po co masz kupowac inny? Komentarzami innych się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super wózeczek dla mamusi:) szczerze ci powiem, że wybierając wózek kierowałam się przede wszystkim tym, czy mi się będzie podobał, a nie czy różowy pasuje chłopcu czy nie:) moim zdaniem wszystkie niemowlęta są tak słodziutkie ze róż do nich pasuje idealnie, bez względu na płeć. a na wybieranie rzeczy idealnie pod kolor będziesz jeszcze miała mnóstwo czasu, zaczynając od wieku zbuntowanego dwulatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz i sie nie zastanawiaj
ja pierwsza corke wozilam z brazowym , a druga w zielonym, lubie roz a pomino ze mala jest ubrana typowo na dziewczeco padaja pytania "chlopiec czy dziewczynka " . Idz do pasmanterii, teraz jest tyle "prasowanek" , latek na ubranka, ozdobnikow, ktore sie przykleja zelaskiem, kup jakies samochodziki, czy zwykly niebieski material do przyprasowywania i powycinaj kolka i poprzyklejaj. Zlamiesz roz w ten sposob i juz nie bedzie tak typowo dziewczecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
Jak dla dziewczynki to śliczny ten wózek, sama bym chciala dla swojen córci taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelapela
A JA WPADLAM NA POMYSL; ZEBYS wziela ten rozowy - wstawila do komisu, a kupila inny :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowego w życiu
nie wzięłabym ani dla chłopca ani dla dziewczynki. Nie znoszę tego koloru i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy wózek dla chłopca
jak dla mnie nie bardzo. Piszecie że dziewczynki w takim lub innym kolorze miały rzeczy ale dziewczynkom wszystkie kolory pasują, a dla chłopca wszystkie kolory z wyjątkiem właśnie różowego - sprawa dotyczy wózka, mój synek w domu kilka razy był ubrany w różowe ubranka po córce, ale jakoś tak nie podobał mi się w tych ubrankach - tak dziwacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqatrek
w życiu bym chłopca do takiego wózka nie wsadziła . Sam wózek bardzo ładny ale dla dziewczynki , chociaz nie jestem zwolenniczką różowego szaleństwa do tego stopnia żeby i różowy wózek kupować , wystarczy że połowe ubranek ma rózowych . Wracając do tematu - nie wziełabym , i nie kupiła nawet za 1zł jezeli miałby w tym chłopiec jeździć. Jest tyle używanych wózków i fajnych na allegro ... Kupisz za 200 pojexdzisz pół roku i opchniesz może i za tyle samo jezeli nie będzie zachetany . Ja kupiłam córce szary wózek z czarnymi wstawkami , taki kolor pasuje i do niebieskiego i do różowego kocyka. Łatwiej sie sprzeda albo nawet oddam komuś znajomemu lub potrzebującemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodniczek popolity
Ja dostalam wozek od kolezanki - zolto-niebieski z zastrzezeniem, ze jak sie jej urodzi drugie to zeby oddac na troche, potem jak ja urodzilam drugie to znow dostalam ten wozek, kolezanka nastepnie opchnela ten wozek na allegro za calkiem sensowna cene 150 zlotych a sluzyl czworce dzieci. Wcale nie patrzylam na kolor, najpierw jezdzil syn, potem corka. wazniejsze wydalo mi sie, ze nie musze kupowac ani martwic sie co z nim zrobic jak dzieci wyrosna. 150 zlotych za uzywany wydaje sie nieduza kwota ale przy malych dzieciach i tak est duzo wydatkow a za 150 zlotych mozna kupic chocby lepsze jedzenie czy nawet kwas foliowy dla siebie w ciazy co moze wydatnie poprawic jakosc zycia malucha. Niestety noworodek nie bedzie pamietal w jakim kolorze wozka jezdzil i traumy z tego powodu tez miec nie bedzie. Ja jezdzilam w okropnym brazowym, 25 lat temu - tez od tego nie umarlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqatrek
25 lat temu była inna jakość życia , ja i pewnie 1000 inych dzieci jexdziliśmy w okropnych brazowych wózkach , ale innych nie było. Teraz sa , i wiedze ze skoro autorka założyła taki temat to kolor wózka nie jest jej do końca obojętny . Dobrze mówic osobie postronnej , twoje dzieci jexdziły w kolorze zółto niebieskim a to róznica , bo rózowy jest specyficznym kolorem . Dla swojego własnego spokoju bym kupiła inny , zamast pzred każdym spacerem sie denerwować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kungfufajtin
eh nie czytałam calego wątku bo mi sie nie chciało ale mam pomysł nie wiem czy ktoś wczesniej już o tym pisał, bierz rożowy a jak ktoś Cie spyta czemu różowy dla chłopca to powiesz ze z usg wychodziła dziewczynka z reszta nawet jak ludzie beda pytac to co z tego, olać ich to na pewno nie powód to wstydu, to tylko wózek Jakbyś syna w kiecke ubrala różowa to to jest problem a rózowy wózek...dla mnie luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co teraz pleć wybiera dziecko, może by i różówy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed kazdym spacerem sie denerwowac?:Dale trzeba miec nasrane w glowie:D To tak jest jak samemu sie jest kamera i patrzy na innych to i myslisz,ze wszyscy tez na ciebie patrza. macie brak swojego zdania,jestescie jak owce,kazda musi byc jednakowa i bron boze nie moze odstawac od innych BO WSZYSCY WE WSI BEDA GADAC:D ps na zachodzie faceci nosua rozowo-fioletowe koszule,nikt sie temu nie dziwi!chlopcy tez maja rozowe ciuszki,moj syn rowniez i jakos nikt nam nigdy nie zwrocil uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widze problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wybiera taki jak się podoba. Ja osobiście dla synka różowego bym nie kupiła. Mój 7 miesięczny synek wozi sie Anex Sportem w czarnym kolorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ k***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Dlatego ja kupiłam beżowy wózek e/type żeby później wrazie czego był dla chłopaka. Lepiej kupować neutralne kolory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby zyjemy w XXI w a do starych zwyczai sie przywiazuje zbyt wielka wage.Kilkuletni chlopiec z kolczykiem, z dlugimi wlosami, kucykami, w spodniczce jest OK, trzeba byc swiatowym i tolerancyjnym, ale bobas chlopiec w rozowym wozku czy dziewczynka w niebieskiej ...ence juz wywoluje skandal.Nie rozumiem tego, skad ten utarty dress code dla dzieci.A dorosly facet rozowa koszule moze, ja sama mam niebieskie ciuchy bo lubie ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×