Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammmmmmmmmmmma

Różowy wózek dla chłopca!!!

Polecane posty

Gość Pseudonim dla mnie
Ja kupilam siostrze dziesiecioletniej dziewczynce rolki zielono czarne z jakimis potworkami typowo chlopiece, a nie rjozjoweeee z barbi i smiga jak ta lala! czym ty sobie kobieto glowe zawracasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor nie ma żadnego znaczenia .Ubieranie dziewczynek na różowo , a chłopców na niebiesko i jeszcze czerwona wstążeczka "od uroków" to moim zdaniem zabobony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
troche mi cie zal ze az tak przejmujesz sie ludzmi :o ja jakbym miala chlopca i rozowy wózek nawet przez glowe by mi nie przeszło ze to nie moze byc dla mojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz synka 2,5 roku wiec juz cos tam wiem:-) Otoz najgorszy jest ten szal ze niebieskie a tu rozowe i wszystko wypasione. Moje dziecko wyroslo z tamtych niemowlecych rzeczy i po co mi byl ten szal? Namawiam na wziecie wozka od siostry. Pojezdzisz nim sierpien wrzesien w pazdzierniku juz mniej a potem zima to prawie wogole na krotko a na wiosne kupisz spacerowke jak bedzie miec pol roku. Ja gdybym miala miec jeszcze jedno dziecko to bym na pewno kupila wozek uzywany bo szkoda kasy szybko z niego dziecko wyrasta, a mialabym kase na kupno nowego, po prostu sie nie oplaca. Ubranka tez kupuje w ciuchlandzie bo maly szybko zaczyna niszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
Ja poprostu powiem co ja bym zrobiła, nigdy bym chłopca nie włozyła w rózowy wózek, ale to jest moje zdanie. Bardzo duzą wage przybieram do tego, aby moje przyszłe dziecko wygladało swietnie...moja siostra ma tysiace prawie nowych ubranek po swojej córce, ale jesli bedize chłopiec to na bank ich nie uzyje... i u mnie z kasą tez nie jest najlepiej od razu zaznaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio mu kupilam podkoszulek na ramiaczka jak cieplo niebiesko rozowa z napisem funny girl czy cos w podobie i tak latal na plac zabaw. Znalazlam w ciuchlandzie jego rozmar, to czemu nie? Poki jemu nie przeszkadza to ok. Oczywiscie staram sie ubierac go po chlopiecu i tak jest ale jak sie napatoczyla taka koszulka z takim napisem no coz, olalam co powiedza inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
Jak by nie daj boze waszych męzów sparalizowało to tez byscie ich woziły w rózowych wóżkach inwalidzkich ?? Jak kobieta się dowiaduje o ciazy to mozna troszke pieniedzy odłozyc bo wiadomo bez wózka ani rusz, a ludzie sprzedają w naprawde dobrym stanie wózki po 200, 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytajacej: spioszkow tez nie wezmiesz?? zmienisz zdanie jak zobaczysz ile to kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
wiem ile to kosztuje bo juz mnostwo rzeczy kupiłam, moje zdanie jest takie na dziecku sie nie oszczedza. Gdybym wiedziala, ze mnie nie bedzie stac na to i na to, to zapewne do tej pory stosowałabym antykoncepcje. A ciuszki mozna kupic tanio w ciuchlandzie ale w kolorze płci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo tak, ze lekarz powiedzial mi w 6m ciazy , ze bedzie dziewczynka i ja do rozm 68 nakupilam ciuszkow typowych dla dziewczynki :O i co? Mialam wyrzucuic bo niektore byly rozowe? W zyciu!!! Syn w takie byl ubierany i ok. A na Twoim miejscu gdybym nie miala kasy to bym wziela ten wozek z pocalowaniem reki a pozostala kase przeznaczyla dla rzeczy dla dzidziusia. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
nie rozumiem, skoro masz dziewczynke to co jest zlego w rozowych ubrankach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zvfgnumjk,
a ja slyszałam ze w jakim miescie w polsce... wlasnie nie pamietam w jakim ale bylo to duze miasto ... ze tam wlasnie chlopcow ubiera sie na rozowo a dziewczynki na niebiesko poniewaz pan jezus byl prawie rozowej szacie i dlatego chlopcow na rozowo... i u nich jest to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ..Dziewczyno bierz ten wózek - od kiedy po kolorze wózka określa się płeć dziecka, a tym bardziej za darmo , lepiej ta kasę co masz przeznaczyć na zakup nowego wózka przeznacz na swe "bibeloty "Choć byś miała kolor zielony to i tak się będą pytać czy chłopczyk ,czy dziewczynka :-))..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
boze ja bym nigdzie sie nie pokazała, bo gdyby ktos zapytał o plec dziecka a ja bym odpowiedziala, ze chlopiec to by mnie wzieli za idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowy robi się modny. można już kupić różowe sweterki i koszulki dla chłopców (np. w popularnym w Polsce Next). ja bym się nie zastanawiała i wzięła ten wózek. co kogo obchodzi w jakim wózku wozisz dziecko? poza tym często kolor wózka wybieramy nie pod dziecko, a pod siebie, aby pasował nam do ciuchów.:D może mama lubi różowy i chce w takim wozić dziecko? nikomu nic do tego! a odnośnie czerwonego koloru to od dawna jest kolorem chłopięcym więc tutaj to już w ogóle nie ma o czym mówić, a jeśli ktoś się dziwi, że chłopiec jedzie w czerwonym wózku, to chyba jest nie na czasie i to tylko jego problem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czink-czank-czu
Nie przejmuj się niczym :) Nie ważne ,że różowy ! Jeśli wygodny i w dobrym stanie to nie przejmuj się kolorem:) Mówisz ,że kupowała byś używany więc wolisz żeby Twoje dziecko jeździło wózkiem po kimś z rodzinki czy jakimś po kimś obcym co nie wiesz co nim i kogo woził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
tak jasne, tanie robią sie równiez kokardki wiec zróbcie swoim chłopcom piękne kucyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytającaaaa nie popadaj w skrajność co ma ją kokardki a kolor wózka ., Do autorki: a jakie to ma znaczenie w jakim kolorze będziesz wozić dziecko? jest to bez różnicy ,te pieniądze za które byś musiała wydać na wózek możesz przeznaczyć na ciuszki czy kosmetyki dla maluszka., nie przejmuj się kolorem wózka to jak najmniej istotna rzecz., ja akurat dla młodszego synka mam wózek koloru czerwonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz i nie marudź, Moja córka całą zime przechodziła w brązowym kombinezonie, był cudny i dla mnie wyglądała szałowo. Obiecywałam sobie ze będzie miała jak najmniej ciuszków rózowych, ale każdy prezent to właśnie różowy ciuszek:D Czasami dla odmiany zakładam coś niebieskiego, a teraz szukam w brązie:). Zima przed Wami, dziecko bedzie tylko lezało w wózku i ważne zeby było ciepło i wygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiliśmy córci szary fotelik samochodowy, idel;anie pasuje do auta :D córka też zadowolona bo wygodnie się siedzie, a że kolor nie dziewczęcy, kogo to obchodzi ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
a bedziecie kupywac majtki czy slipki tym dziewczynkom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3
a w pewnych regionach Polski chłopca właśnie ubiera się na różowo, a dziewczynki na niebiesko :) i niby ode mnie to tylko 60 km, a głupio mi było jak powiedziałam "jaka ładna dziewczynka" a matka na to że to chłopiec z oburzeniem. No cóż w tamtych stronach, biednych nikt by nie patrzył na kolor, byle jeździł. (a i żeby nie było moje strony raczej wcale nie są bogatsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
mnie by było szkoda dziecka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppytającaaa
Masakra! ja mam jeszcze troszke do porodu, ale juz ogarnełam sklep Smyk i kupuje wszystko co najpiekniejsze dla dziewczynek.. A co jak wam siostra da kiedys rózowy rowerek?? tez wasi chłopcy beda mieli na nich jezdzic?? porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czym
smyk tani nie jest porownujac do sklepow w UK :o i dosyc badziewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czym
a ja wzielabym ten wozek i sie nie przejmowala. Zawsze mozesz uzyc niebieskiego kocyka a poza tym po co wydawac niepotrzebnie pieniadze. Mozesz miec na wygodna spacerowke pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmnbvggg
też wziełabym ten wózek. Teraz czekam na chłopaka, urodzi sie w listopadzie, a mam po corce super rozowy malutki kombinezonik i nie zamierzam kupowac nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppytającaaa ....NAPISAŁA::::: wiem ile to kosztuje bo juz mnostwo rzeczy kupiłam, moje zdanie jest takie na dziecku sie nie oszczedza. Gdybym wiedziala, ze mnie nie bedzie stac na to i na to, to zapewne do tej pory stosowałabym antykoncepcje. .....A ciuszki mozna kupic tanio w ciuchlandzie ale w kolorze płci dziecka GDYBYM MIAŁA KUPOWAĆ W CIUCHOLANDZIE DLA MALUSZKA NIE WIEDZĄC PO KIM TO BY MNIE CHYBA POKRĘCIŁO !!!!TYLE BAKTERII -ANI TEGO WYGOTOWAĆ CO Z TYM ZROBIĆ -- BRRRRRYYY - WOLAŁABYM RÓŻOWY WÓZEK I NOWE CIUSZKI DLA MALUSZKA :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmmmmmmmma
ooooooo ale ruch się zrobił:-) nawet nie wiedziałam że aż tak:-) i postanowiłam że zostawię sobie ten wózek, argumenty by zostawić mnie bardziej przekonały:-) /ktoś napisal że może mi dać spacerówkę - jestem z Radomia i powiem szczerze że nie jestem tak bardzo biedna żeby dziecku nie kupić używanej spacerówki:-) Więc nie chce kogoś wykorzystywać bo może znajdzie się mama biedniejsza ode mnie lub jakaś z domu samotnej matki:-) dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×