Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kodpocztowy

Czy istnieją faceci

Polecane posty

Gość kodpocztowy

w wieku załóżmy od19-25 lat, którzy pragną miłości na całe życie, kobiety, z którą będą mieli dzieci i będą pędzić spokojny żywot. Z doświadczenia wiem, ze wielu z tego przedziału wiekowego chce tylko seksu ze zmieniającymi się partnerkami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjhyrfkyrf
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczek
Jasne ze istnieja ja jestem taki ale nie moge znalezc takiej kobiety heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mężczyźni pragną jednej miłości na całe życie, nie zależnie od wieku. Facet nie musi testować kobiet i dopiero wybierać najlepszej. Mężczyzna ma bardzo jasne i duże potrzeby i wie czego chce od życia. Nam mężczyznom młodość, szaleństwo, wolność absolutnie nie kojarzy się z zaliczaniem jak największej ilości kobiet w łóżku. Tylko kobiety tak myślą, że muszą sie wyszaleć za młodu, obciągając jak najwięcej kutasów. Szkoda że marzenia mężczyzn są całkowicie sprzeczne z marzeniami kobiet, które pragną tylko zabawy nie zważając na to ze krzywdzą innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczek
Dominik Ciebie jakas kobieta za dziecka molestowala czy co???? czytam Twoje wypowiedzi nie tylko w tym topiku i wydaje mi sie ze ty jestes PEDALEM i ciagniesz laski innym kolesia skoro tak dobrze sie z nimi dogadujesz i uwarzasz ze faceci sa idealni a wlasnie facet to swinia a nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwaczek -> są kobiety które poza seksem nie maja nic innego do zaoferowania ale są tez i tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczko jak przystało na prawdziwą kobietę potrafisz tylko innych mężczyzn wyzywać od pedałów. Takie mamy dzisiejsze kobiety, jak ta pomarańczka która błysnęła swoim brakiem intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dogryzajcie Dominikowi, jemu trzeba współczuć, biedaczkowi :( Jakaś kobieta go zraniła i ma traumę, módlmy się żeby mu przeszła 👄 Istnieją, aczkolwiek ciężko na nich trafić... I bliżej tej 25 niż 19 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczek
Czlowieku ja nie jestem kobieta moze ty w swoim zwiazku jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×