Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sympattyczna

topik dla wszystkich z boczkami fałdkami i tłuszczem na pleckach

Polecane posty

Gość sympattyczna

dziewczyny panie piszcie o waszych sukcesach i prpopozycjach cwiczeń jestem szczupła waga sie wacha w granicach 5 kg wiecej od normy i przyciskam pasa ale ale moja zmorą jest jak w temacie biodra szczupłe a tu się wylewa boczek z jednej i z drugiej strony :D na pleckach też nie jest idealnie a widoczne to jest przy obcisłych koszulkach które uwielbiam nosić w tej chwili troche przegiełam i od jutra się biore za siebie! Które ze mną chetne? zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympattyczna
zadna nie ma z tym problemów :( hmmm jestem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam też z tym problem... ale jezdzze na rowerku stacjonarnym od miesiaca i widze juz male efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1986**
Najlepiej po prostu ćwiczyć... Nie wiem co konkretnie, ale zacznij od zwykłych aerobów, żeby spalić tłuszczyk. Ja myslę, że jak zaczniesz ćwiczyć to sama z sibie zgupisz go wszędzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympattyczna
fajnie,ze sie odezwałyscie najbardziej mnie wkurza,że tłuszcz sie wlasnie odkłada tam i mi to strasznie przeszkadza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym radzila areoby i wyeliminowac sól z diety!!! ona zatrzymuje wode w organizmie a w okolicach nerek(boczki) gromadzi sie jej najwiecej! powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympattyczna
hmmm o soli nie pomyslałam a spozywam jej sporo ale jak to bedzie smakowac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim skromnym zdaniem...
wiem po sobie ze mozna sie przyzwyczaic do potraw bez soli.kwestia czasu. podobnie jak z nieslodzeniem herbaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim skromnym zdaniem...
aaa jeszcze jedno.krec hula hopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympattyczna
no tak hulla hop musze zakupic koniecznie :D herbaty kawy nie słodzę ale np.twarożek bez soli :-O ogórek bez soli :-O i t d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... to nie jest tak,że tłuszczyk gubi się niechciany tłuszczyk pij wodę, biegaj lub ...skakanka wg mnie to daje lepsze efekty niż żmudne ćwiczenia, które rzuca sie po 2 dniach sól zastąp ziołami, ogranicz słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympattyczna
tak tak cwiczyc :) tylko trudno sie zmotywowac upał nic sie nie chce i mam juz 38 lat :-O ale w koncu moge tu sobie marudzic ach te boczki juz ja sie z nimi rozprawie poki wielkie buły sie nie zrobiły a lekko wylegaja bo spodnie ciut ciasne :D nie ma rady 5 kg w dół musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
hej, ja po ciąży mam tłuszczyk na plecach... :o i trochę mi w biodrach przybyło ale najgorsze są te plecy... macie jakieś fajne ćwiczenia? nie wiem czy mogę już ćwiczyć bo miałam cc i jeszcze mnie trochę brzuch pobolewa i boję się czy mi jakieś szwy w środku nie pękną... jestem 3 tyg po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678610
Na plecy to może poszłabyś na zajęcia typu Magic Bar ze sztangą? Tam robi sie dużo na plecy. chociaż jak zaczęła byś od zwykłych TBC to też by pewnie coś dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympattyczna
upały mnie wykończą :( jak tu zrobic skłon kiedy padam jak mucha,tylko jesc sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja na moje boczki mówię balkony miłości:) To chyba jedyna rzecz która mi przeszkadza w moim ciele (i celulit niestety), ale mój facet je kocha... o.O I jak tu się tego pozbyć ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
ruda mysza szczęsciara jestes ;) taki mąż zafascynowany to pokochaj balkony miłosci :D i problem z głowy dobrze,ze w tym sezonie nosi sie luzne topy i bluzki nie widac ich :) pozdrawiam wszystkie boczusie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×