Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azallia

co sąd bierze pod uwagę? to co było przed rozpadem czy po?

Polecane posty

witam chce sie dowiedziec co jest brane pod uwage w rozprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Chodzi o to ze od 3 lat jestem mężatką. Mąż pił, bił i wyzywał. od 7 mies nie mieszkamy ze soba bo go wyrzuciłam z domu. Chce wnieść pozew o rozwód z jego winy. 3 miesiące po tym jak sie wyprowadzil troche przesadzialm na imprezie i mnie widzial jak trzymalam sie za reke z innym facetem. Oprócz tego zajscia nic wiecej miedzy nami nie było. dodam ze M wiedzial ze chce od niego odejsc juz dwa lata temu. On nie chce sie zgodzic zeby bylo to z jego winy, straszy mnie ze tamtego chlopaka wezwie na swiadka ale nie zna jego dokladnego adresu. Czy mam obowiazek podania mu go??? i czy to zajście w ogóle bedzie w sądzie brane pod uwagę skoro to sie stało juz po jego wyprowadzce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg prawa jesteście małżeństwem do rozwodu, czyli podczas rozprawy są brane pod uwagę wszystke zachowania az do rozwodu nie masz obowiązku podawania niczyich danych, a nawet nie masz prawa, bo to sa chronione dane osobowe - nazwisko, adres itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsffs
a co niby do GIODO zgłosiła fakt przetwarzania danych osobowych ze nie może ich podać? jeśli chcesz to mozesz podać mu dane kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ja napisałam, że nie może? napisałam, że nie musi czytanie takie trudne? nie pomyślałabym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsffs
napisalaś ze nie ma prawa a to nie prawda, wiec pomyśl zanim napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Do tej debilki wyzej: ty też pomyśl zanim coś napiszesz, gdzie ona napisała ze to jej kochanek? Jak cię lekarz za rękę weźmie bo chce puls zbadać, to też twój kochanek zaraz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie- glupie uniesienie bez żadnych więcej zblizen nie mozna nazwac zdradą - przynajmniej ja tak uważam. Z resztą co mojego M moze obchodzic co ja robie skoro juz tyle mies z nim nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×