Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i gdzie ten okres, kurde

co z nim moze byc?

Polecane posty

Gość no i gdzie ten okres, kurde

mam okres co 25-26 dni. jakos w kwietniu zaczelam brac tabsy (chyba od 28.kwietnia), ale odstawilam na poczatku maja, bo dostalam ostrej grzybicy (a nigdy jej nie mialam, wiec skojarzylam ze to one) i z odstawienia okres dostalam 10 maja. nastepny okres mialam juz o czasie, 3. czerwca. a dzisiaj 26. dzien cyklu a okresu ani widu ani slychu. tydzien mnie piersi bolaly a tak to nic. zwykle dzien przed okresem czuje jakby juz mi cos "lecialo" , a dzisiaj nic sucho. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie ten okres, kurde
aha wszelkie ciaze wykkluczone, nie wspolzyje od ponad miesiaca i po ostatnim stosunku normalnie dostalam okres (ten 3.czerwca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie ten okres, kurde
noa co do stresow to byly owszem, ale tylko raz w zyciu stres mi opoznil okres, a wlasciwie stres plus zmiana klimatu, tak to nigdy jakos mi okres sie nie spoznial przez stres... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na jakiś czas
okres moze sie spoźnić ot tak sobie. jesli nie jestes w ciązy to pozostaje czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie ten okres, kurde
no raczej ciaza nie wchodzi w rachube bo ostatni raz sie kochalam jakos po 20. maja a 3.czerwca normalnie mialam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża nie ,po prostu na maxa rozregulowałaś cykl przerywając w trakcie opakowania, czego nie powinno się robić.Teraz musisz czekać, jeśli okresu nie będzie to do gina i da na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie ten okres, kurde
ale wlasnie to nie tak, ze rozregulowalam chyba. no bo co prawda po odstawieniu dostalam okres (ktory tak liczac wg tych cykli 25-26 dniowych wypadl w 13 chyba dniu cyklu) - 10 maja, ale nastepny byl 3 czerwca czyli o czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie ten okres, kurde
ok, i've got it; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×