Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLUUUŚ

tabletki anty i brak okresu

Polecane posty

Gość LOLUUUŚ

biore tabletki antykoncepcyjne. wczoraj powinnam dostac okres jak zawsze ale mialam moze pare kropelek brązowego sluzu. a dzis juz nic... Wystapily tylko wczoraj plamienia delikatne a wlasciwie tylko dziwna wydzielina mam pytanie czy to cos zlego czy czasem sie tak dzieje czy moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny_100
Ja też tak mam. Powinnam dziś miec okres. A mam brązowe palmienia :( nie wiem co to znaczy. Wogole to moje 1 tablety anty i 1 mies. ich brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLUUUŚ
ja biore rok i 3 miesiace. pierwszy raz tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie popadajcie w paranoję.Na przyjście krwawienia macie całe 7 dni przerwy.Im dłużej bierzecie tabsy może się to przesuwać.Ja np. raz mam 4 dnia przerwy raz 6 i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 24
ja też biorę qlaira i przez pierwszy miesiąc miałam cały czas palniemienie i potem dostałam okres, teraz biorę drugie opakowanie i od połowy opakowania znów dostałam plamienie:(lekarz twierdzi że tak może być ale czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny_100
Ja po raz pierwszy biore anty i jestem w 7 dniowej przerwie w dniu 4 i nie mam okresu i wcale go nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza się,że przy qlairze okres może nie wystąpić, ale jeśli brałyście odpowiednio tabsy to ryzyko ciąży jest prawie żadne. Jeśli to się powtórzy to powinnyście udać się do gina, bo może trzeba będzie zmienić na inne tabsy.Może się okazać,że za krótka przerwa bez hormonów.pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja właśnie biorę Qlaira,w sobotę skończyłam poprzednie opakowanie,a w niedzielę zaczęłam już nowe,nie dostałam krwawienia,oczywiście stres,że to może być ciąża,co jest raczej niemożliwe,nie pominęłam żadnej tabletki,nie wzięłam z opóźnieniem,nie miałam ani wymiotów,ani biegunki,2 testy ujemne,a okresu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooontwooooooryyyty
Nie martwcie sie;-) ja ostatnio mialam akcje ze tabletka mozliwe ze sie nie wchlonela do konca a drugiej nie bralam, bylo to cztery dni przed przerwa. Bralam normalnie i w dzien kiedy powinnam dostac mialam tak samo jednorazowa brazowa wydzieline. A na drugi dzien juz dostalam krwawego okresu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy pigulkach
nie ma okresu jako takiego. To krwawienie z odstawienia, wynikajace ze spadku hormonow we krwi. Najczesciej sa to skape krwawienia lub nawet tylko plamienia i jest to zupelnie normalne! Zdarzyc sie tez moze nawet miesiac bez jakiegokolwiek krwawienia. Wyjatkiem sa pigulki jednoskladnikowe, bo te nie zatrzymuja owulacji. Radze z wszelkimi takimi pytaniami zglosci sie do ginekologa, ktory zapisuje Wam piguly - to raz. A dwa - czytacie czasem ulotki dolaczone do leku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda986754
Ja jak zaczęłam brać tabletki anty przy odstawieniu dostawałam okres w 6 dniu przerwy czyli dzień przez zażyciem kolejnego opakowania a teraz dostaję w 4 dniu po odstawieniu tak więć to raczej normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , w takiej sytuacji mogę Tobie poradzić ,abyś zalogowała się na stronie www.wpadka.pl.Tam otrzymasz różne potrzebne informacje. Oraz możesz zadać bezpośrednio pytanie lekarzowi ginekologowi. eRzecznik serwisu http://wpadka.pl masz 72 godziny Konkurs na najlepszego DJa Polski, poleca DJ S.K.Pelle sprawdź http://wpadka.pl/konkurs "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czytałam ulotkę,możliwe,że nie wystąpi krwawienie,ale jednak stres jest,dziś kolejny test (negatywny) w razie co zgłoszę się do gina,aby zmienić tabletki na inne z przerwą,te biorę bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw
"No właśnie czytałam ulotkę,możliwe,że nie wystąpi krwawienie,ale jednak stres jest,dziś kolejny test (negatywny) w razie co zgłoszę się do gina,aby zmienić tabletki na inne z przerwą,te biorę bez przerwy." A jakie bierzesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw
Doczytałam. Tak naprawdę robisz przerwę w przyjmowaniu hormonów, bo masz tam tabletki placebo, które nie zawieraką hormonów-równie dobrze mogłabyś ich w ogóle nie brać. Brak krwawienia z odstawienia, a nie miesiączki, bo to nie jest miesiączka to nic groźnego. Jeśli brałaś tabletki prawidłowo, nie wystąpiły wymioty ani biegunka, nie przyjmowałaś innych leków to wszystko jest ok. Dopiero jeśli krwawienie nie pojawi się dwa miesiące z kolei to należy się skonsultować z ginekologiem przed rozpoczęciem kolejnego opakowania. CZYTAJCIE ULOTKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja biore tabletki od 6 lat i zrobilam sobie 1 miesiac przerwy a okresu nie dostalam prosze o pomoc spoznia mi sie jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przy pigułkach krwawienia mogą być bardziej skąpe niż zazwyczaj.Najważniejsze, że występują.Dopiero gdyby nie wystąpiły 2 razy pod rząd, podejrzewamy ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziweczyny biore tabletki od trzech lat. I pierwszy raz miałam przerwe miesiaczki w czerwcu a w lipcu normalnie dostalam czy to moze oznaczać ze jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie.Nie jesteś w ciąży.Ciążę podejrzewamy jeśli okres nie wystąpi 2 razy z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;) potrzebuje pomocy. Biorę juz ponad rok tabletki . Juz 3-ci raz mi ginekolog zmienia bo źle mam dostosowane. Ale po tych co teraz używam mam dziwne sytuacje. Ostatnio nie miałam dwa miesiące okresu ale dostałam i od tej pory nie mam 3 miesiące okresu. Biorę je regularnie . Nie spóźniam się z zazywaniem . Nie wiem dlaczego nie mam okresu . Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtaktak
hej, ja mam pytanie. Biore drugie opakowanie tabletek i nie dostalam okresu juz skonczylam drugie opakowanie i nadal czekam spoznia sie 14 dni odstawic tabletki? czy poczekac 7 dni i dalej brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne Vines około pól roku (wcześniej brałam inne) nie mam okresu już drugi miesiąc. Wcześniej w grudniu i w styczniu miałam tylko po jednym dniu i od tamtej pory nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też biorę tabletki vines już od 2 miesięcy i pierwsze krwawienie z odstawienia miałam tylko że wtedy bardzo brzuch mnie bolał i jakby zluszczyla mi się cała ścianka macicy i wyleciała ale było później ok i jestem teraz na 3 zielonej tabletce i okresu dalej nie ma a za jeden dzień jeszcze zaczynam kolejne opakowanie czy mogę być w ciąży jak chłopak nie dochodzi we mnie a biorę regularnie tabletki co do minuty i nigdy żadnej nie zapomniałam? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella

Raczej nie ma szans na ciążę, nawet jak bierzesz tabletki te niskodawkowe to są bardzo skuteczne, to minimalne ryzyko zwykle jest spowodowane niewłaściwym stosowaniem, albo pominięciem tabletki a u Ciebie jak mówisz co to minuty więc nie ma się czym stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina33

Uważam,że tabletki antykoncepcyjne może i dają gwarancję antykoncepcji, ale też zaburzają naturalny cykl hormonalny. Istotnym jest aby pilnować zdrowia także, z tego względu zdecydowałam się na diafragmę caya z naturalnej płodności, uważam że jest ona dobra i bezpieczna.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebitka

Nie wierzę w naturalną antykoncepcję ...mój organizm działa po swojemu i nic nie mogę zaplanować....zero współpracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa
Dnia 7.09.2019 o 20:54, Gość Nina33 napisał:

Uważam,że tabletki antykoncepcyjne może i dają gwarancję antykoncepcji, ale też zaburzają naturalny cykl hormonalny.

Nie dotyczy to dziewczyn takich jak które od zawsze miały nieregularne cykle i poziom hormonów, mi tabletki akurat wszystko wyregulowały i aż strach pomyśleć co będzie kiedy będę chciała mieć dziecko, odwlekam ten moment na razie ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Przy regularnie branych tabletkach, ciąża raczej nie powinna wystąpić bo nie ma owulacji. Ja łykam pigułki, ale przy niejasnych sytuacjach zawsze sprawdzam czy przypadkiem moja owulacja nie wróciła, robię to zwykłym testerem ze śliny afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynafilec60@gmail.com

Witam ja biorę tabletki antykoncepcyjne i spóźnia mi się okres 16 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×