Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczonamammma

kiedy Wasze dzieci zaczely przesypiac cala noc???

Polecane posty

Gość zmeczonamammma

moje dziecko ma 1,5 i budzi sie w nocy min 2 razy, juz mnie to wkurza bo jestem przemeczona, kiedy to sie wrezcie skonczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
od 5 m-ca zycia ale zdarzaly sie wyjatki kiedy sie budzi na smoka... dzieci sa rozne jedne w dzien nie uzupelniaja zapotrzebowania na pozywienie albo płyny dlatego domagaja sie w nocy inna sprawa to zabkowanie i maluchy tez sie budza w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
ja juz nie wiem co jest tego przyczyna... pic chce w nocy potem ok 5-6 jesc a w miedzy czasie zdarza sie jeszcze placz... moze to zeby? ale kurcze przeciez one nie ida caly czas, od narodzin mojego dziecka przespalam w calosci chyba 3 noce, juz mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
ma 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
jeny jak Wam zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!!!! 1.5 roku i ono sie tyle razy w nocy budzi? Cos okropnego wspoczuje. Ale byc moze to zeby lub robaki. Moj tak mial , ze caly czas sie wiercil w czasie snu zrobilam mu bdanie kalu i wyszlo ze robale dostal jakis lek i teraz przesypia noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
robaki? ale kupy robil normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczonamamo-podawaj wode zamiast mleka w nocy takie duze dziecko nie ma potrzeby jedzenia w nocy na noc gesty posilek i tyle kilka nocy z ta woda pokrzyczy ale potem bedzie wiedziec ze nie ma po co sie budzic tyle razy :) bo i tak woda bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak skończyła 1 miesiąc spi po 10-12 godfzin w nocy!!karmimy mlekiem modyfikowanym zagęszczonym ze względu na refluks i nocki z glowy ale za to rano całe 240 wypijamy a mamy 3 miesiące ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz mu udzielac stopniowo mleka na rzecz wody ja tak robilam i teraz syn spi od 20-7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
bede musiala tak zrobic z woda. Na kolacje dostaje gesta kasze z owocem potem daje popic i mycie zebow i do lozeczka. Do polnocy spi ladnie a potem co 2,3 godz pobudka, jakis koszmar normalnie, dzisiaj w nocy to nie wiem ile razy do niego wstawalam bo ciagle bylo ammmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
słuchaj moze posmaruj w nocy zabki izobacz czy przespi sie do rana? trzeba probowac wszystkich metod bo samo ci nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
a co do ząbków to będą szły i szły i szły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
moze to na serio zeby bo wszystkie smoczki wytrzymuja gora tydz i sa dziurawe bo caly czas je gryzie, trzyma w raczce i bokiem szczeki gryzie, szkoda, ze mi nie powie co mu jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaaplikuj mu virbucol na noc dzisiaj powinien dac ci sie wyspac..w aptece jakies 22 zlote czopki homeopatyczne bez recepty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu jak on sie budzi to Ty mu od razu mleko dajesz ? Moze on chce sie tylk napic wody i spalby dalje. Jak sie obudzi to bierzesz go a rece czy starasz sie go jakos utulic w lozeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
znam te czopki, ale ja nie chce go niczym faszerowac, chce zeby wreszcie sam nauczyl sie ladnie przesypiac cale noce, bo taki czopek to moim zdaniem nie jest rozwiazanie problemu na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
no tak virbucol może pomoże ale co noc nie da sie faszerować dziecka jesli przegryza smoczki to nieźle muszą go swędzieć albo bolec radze smarować od czasu do czasu dziasełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob tak , jak sie dzis w nocy obudzi to daj mu panadolu u nas najlepiej sie sprawdzal na zeby i dziecko do rana spalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
nie daje od razu mleka, jak sie budzi dostaje pic i najczesciej idzie dalej spac ale tak ok 5 jak sie obudzi to tez daje pic, wypija kladzie sie i za chwile juz stoi w lozeczku i ammmm to co mam zrobic? daje mleko, wypija i idzie spac do ok 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od monentu jak skonczyla 3 miesiace i przenieslimy ja do osobnego pokoju. Klade ja ok 20 i pozniej jeszcze przez sen karmie o 23 i spi do 8.30 rano. Jest na mleku z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablacha
mój spał całą noc od 3 tygodnia życia, teraz ma 6 ale od 5 miesiąca zaczął raz lub dwa się budzić, także reguły nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
dzisiaj jak bedzie szedl spac to wysmaruje mu mocno dziasla i zobaczymy czy cos pomoze. Czasami odnosze wrazenie, ze on sie tak budzi bez konkretnego powodu i mi sciemnia ze cos chce bo chce zebym przy nim byla, nie wiem co mam juz myslec. Nie wyciagam go w nocy z lozeczka, wszystko dostaje u siebie tylko mu poduszke pod glowe wkladam do picia. Kiedys wyciagalam to jak potem go odkladalam to byl taki ryk ze szok bo u mamy lepiej... ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko się przyzwyczaiło że mu dajesz to prosi, musisz być twarda i ignorować, postaw w łóżku butelkę z wodą i sam sobie będzie brać do picia (mój śpi od 5 miesiąca życia całą noc, w nocy przez sen czasem popłakuje więc mnie budzi, picie bierze sobie sam ma 11 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jestes za bardzo stanowcza dla syna. Jak o tej 5 wstanie z rykiem to cichutko mow do niego - XXXX teraz spimy, poloz sie ladnie - i tzrymaj go za raczke, mozesz mu dac ta wode jak bedzie chcial pic a jak nie to nie i zadnego mleka mu juz nie podaaj to duze dziecko i nie powinno! jesc w nocy. Wiesz co sie stanie z jego zebami ja bedzie po nocach jadl? Pomeczysz sie 2-3 noce i bedziesz miala spokoj ale musisz byc konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczonamama, ja Ciebie rozumiem bo mam tak samo niestety. Synek ma 13 miesięcy i nadal budzi się minimum 1x w nocy i chce jeść. I nie ma mowy o wodzie, przytulaniu, braniu do łózka nawet itd, jak nie dostanie butli to wrzeszczy na pół osiedla. I jest wtedy naprawdę głodny bo duszkiem wypija całą butelkę no i dalej śpi. Może nadal potrzebuje tego karmienia, nie można generalizować ze roczne dziecko ma przespać noc i tyle. Synek normalnie je w ciągu dnia, o 20.00 zjada 300ml kaszki i mimo tego nadal jest głodny w nocy. Ma szybki metabolizm i tyle. Boję się o jego zęby, wolałabym się wyspać no ale co począć. Też ostatnio ząbkuje, wychodzą mu czwórki i mimo paracetamolu czy vibrucolu nadal się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×