Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczonamammma

kiedy Wasze dzieci zaczely przesypiac cala noc???

Polecane posty

zmeczonamammma..mam tak samo moj syn skonczyl roczek w nocy 2 lub 3 razy butla z mlekiem czasem hernatka..inne pobudki.... . Nie ogranicze w nocy jedzenia jak chce to niech je. Jestem mama pracujaca..czasu wolnego brak..zawsze cos sie dzieje..nadal nie spalam ani jednej nocy..tez potrzebuje snu. Uwierz mi jestem czasem wykonczona..dobrze ze kawa istnieje!!! Ale starsza cora wstawala do 2 roku..wiedz optymistycznie patrzac to sie skonczy...)))))))))))) Chciałysmy miec szkraby..a przy nich juz tak jest..ale jak popatrzy sie na usmiech w ciagu dnia..albo jak spi to jak aniolki. Dasz rade!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wierze w ciebie....nie ty sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszy akapicie mialo byc ze NIE jestes za bardzo stanowcza dla syna a nie ze jestes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonamammma
franka, ale sobie wyszkolilas dziecko;) czasami wydaje mi sie ze za malo bylam stanowcza na poczatku i teraz mam za swoje, na glowe nam wlazi w nocy i jak ma isc spac to tez jest walka zeby sam usnal. Teraz wiecej kuma i zrobil sie maly cwaniaczek. Ogolnie to jest bardzo grzecznym dzieckiem, tylko to zasypianie i noc to koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczonamammma..mam tak samo moj syn skonczyl roczek w nocy 2 lub 3 razy butla z mlekiem czasem hernatka..inne pobudki.... . Nie ogranicze w nocy jedzenia jak chce to niech je. Jestem mama pracujaca..czasu wolnego brak..zawsze cos sie dzieje..nadal nie spalam ani jednej nocy..tez potrzebuje snu. Uwierz mi jestem czasem wykonczona..dobrze ze kawa istnieje!!! Ale starsza cora wstawala do 2 roku..wiedz optymistycznie patrzac to sie skonczy...)))))))))))) Chciałysmy miec szkraby..a przy nich juz tak jest..ale jak popatrzy sie na usmiech w ciagu dnia..albo jak spi to jak aniolki. Dasz rade!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wierze w ciebie....nie ty sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wyjątkowo konsekwentna, ale nie wiem czy jest sens walczyć. Potrafi tak płakać aż się zanosi i krztusi. Jedno dziecko przesypia noce po miesiącu, inne po roku. Jedno sika do nocnika jak ma 1,5roku, inne 3lata, nie zawsze można trzymać się twardo jakichś wymyślonych reguł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqatrek
widocznie masz takie wrażliwe dziecko, moja córka ma prawie wszystkie zeby , w zyciu nie podalam jej czopka ani innych leków i śpi jak suseł , na palcach jednej reki moge policzyc nieprzespane noce odkad skończyła 3-4 miesiace , nawet jak jej sie 4 wyżynały . Od 2 miesiaca życia spi we własnym pokoju . Istny aniołek , gdyby nie to że jest bardzo niegrzeczna w dzień :) 1,5 roku to sporo jak na kłopoty ze snem w nocy . Ja bym nic nie dawała i poradziła sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma 2,5 miesiąca i potrafi spać ciągiem 7 godz. Jej rekord to 8,5 godz. bez przerwy. Po skonczeniu pierwsze miesiąca spała juz po 5-6. Jestem szczęściarą, wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez jak mial kilka miesięcy to przesypial noce. Cieszylam sie jak ladnie spi . Kolo roku zaczął sie budzic w nocy i minelo dopiero niedawno , czyli koło drugich urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 3 lata... i budzi się 3-4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mając 2 miesiące spało od 21-7 bez przerwy. Skończyło się w 7 miesiącu, jak zaczęły mu iść zęby. Do dzisiaj jak uda się przespać noc tylko z 2 pobudkami to się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pytasz o prawdziwe przespanie nocy, regularnie dzień w dzień to 5 lat. Śpi od 20 do 7. Wcześniej też się zdarzało ale teraz regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Synek ma prawie 11 miesięcy i do tej pory przespał w całości tylko 2 noce. Zazwyczaj budzi się w nocy po kilka razy, czasem przez 1-2h gaworzy, oszaleć można. Powodem budzenia się nie jest głód, bo mały już nie jada w nocy od 5 miesiąca życia, a ząbki są rzadko przyczyną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to chyba mam szczęście, bo mój synek (7 miesięcy) do tej pory miał jedną nieprzespaną noc, jak dokuczały mu zaparcia i brzuszek bolał. jak był malutki to budził się na mleko 2 razy, wypił i dalej spał. czasami musiałam sama go budzić. potrafił spać nawet do 10 rano. teraz budzi się czasami raz, czasami wcale. ale już nie śpimy do 10 tylko tak średnio do 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agl
Moja córa ma 7,5 miesiąca. Od tego czasu nie przespałam ani jednej całej nocy. Zasypia koło 19-20 i wstaje rano 6-6.60. I przez cała noc budzi się co 1,5-2 godziny na cycka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 7 miesiąca życia, czasem mu się zdarzy jedna noc na dwa tyg, gdzie się nie tyle się obudzi, co pomarudzi - pogłaskam i usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzieci 5 i 3 lat rzadko Daja mi spac cala noc . młodsza budzi się w nocy z płaczem budząc przy okazji starszą córkę, coś się sni i trzeba ja obudzic ,jeszcze lubi przychodzić nad ranem do naszego pokoju . raz na tydz jest taka noc ze dzieci śpia spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 9 miesięcy i od początku jest na mm. NIgdy nie przespała całej nocy, budzi się co 3 godziny na mleko. Taki typ. Syn był karmiony piersia i ładnie spał w nocy a ta nie. Jeszcze teraz jest juz mobilna, więc w nocy chodzi po całym domu (spi z nami w łóżku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miesiąc temu skończyła 2 lata, jak miała 1,5 roku przestałam ją karmić w nocy, nie daję nawet wody, sama odrzuciła nocne picie i karmienie, ale budzi się nadal... Nie wiem, kiedy to się skończy, mam nadzieję, że jak wyjdą ostatnie zęby, to może wtedy, bardzo ciężko przechodzi ząbkowanie. Potrafi obudzić się o północy i do 4 nad ranem marudzi, gada, kręci się i wierci. Nic nie pomaga. Marzę o dniu, w którym wyrośnie z nocnych pobudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 8 miesięcy nie je w nocy ale budzi się ok 2 czasami 3 razy na smoka. ale jest różnie dziś np nawet smok nie pomógł musieliśmy go wziąć o drugiej w nocy do siebie do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agl
Zapomniałam dodać że mała śpi ze mną , a mąż poszedł w odstawke. ;/ Kiedy miała niecałe pół roku bardzo się rozchorowała, dla bezpieczeństwa i własnej wygody postanowiłam wziąć ją do swojego łóżka na ten czas. Od tamtej pory czyli już 2 miesiące tak już zostało ;/ W dodatku nie usypia sama, wyłącznie przy piersi, dodam też że butelki nie ciągnie a w nocy jak już wczesniej wspomniałam budzi się co 2 godziny na pierś. Błagam pomóżcie jak ją oduczyć chociaż spania ze mną. Próbowałam już kilka razy jednak to jest ciągłe stanie na łóżeczkiem i branie na ręce by znów usnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miał 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha.. trochę to śmieszne dla mnie, mój synu ma ponad dwa lata... Nie przespal 4 godzin ciągiem zazwyczaj budzi się od 6 do 15 razy na noc... oboje pracujemy. To dopiero jest zmęczenie... Ja marzę żeby obudził się tylko dwa razy... robaków nie ma owsiki brak, krew mocz ok. Nie je w nocy od 8 mz. Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

Moj syn ma 2,5 latka i potrafi się budzić nawet 3,4 razy w nocy przespalam może 2 noce. Gdy muszę do niego wstawac jestem nabuzowana strasznie. W nocy potrafi połowę czasu leżeć i buczec tego nie da się opiac musiałabym nagrać. No po prostu tragedia a mąż chce 2 dziecko jak ja jestem wymeczona wykończona po prostu. W dodatku mieszkamy w Niemczech jesteśmy kompletnie samo nie mam z kim małego zostawić nawet na pół h żeby odetchnąć. Lecz powiem wam że nawet po takich nocach ja się budzę i jak widzę mojego synka uśmiech to całe nerwy mi przechodzą. Lecz nie ukrywam że zazdroszczę tym paniom których dzieci przesypiaja całe noce a nie wspomnę o tych paniach które mogą sobie pojechać do spa czh też ja weekend z koleżankami mi takiego czegoś strasznie brakuje. Brakuje odpoczynku 😲😲☹️☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

U nas córka 2 lata i nadal budzi się minimum 1 raz w nocy a najczęściej 3-4. Chyba zdążyłam się już przyzwyczaić acz nadal mam czasami dość. Zwłaszcza ze normalnie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceń

Syn przestał się budzić do karmienia jak miał 7 miesięcy córka 3 lata i kolejny synek 14 miesięcy.Tylko że każde dziecko spało obok mnie, na łóżku małżeńskim czuło moją bliskość,przytulałam je. Jak dzieci mieli 4 ,7,9 lat poszły spać do swoich pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×