Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinkaaBlondynka

Seks ze starszym facetem ...

Polecane posty

Gość PaulinkaaBlondynka

Poznalam bardzo fajnego faceta ... Ja mam 18 lat,On ma 30.Spotykamy sie od jakiegos czasu,fajnie nam sie spedza razem czas,pociagamy sie psychicznie i fizycznie,jednak mam pewne obawy co do seksu z Nim.On jest bardziej doswiadczony ode mnie.Na dodatek mial kiedys zone,z ktora zycie seksualne mial bardzo udane.Chcialabym z nim to zrobic,ale boje sie,ze go rozczaruje.Zasanawiam sie czym roznia sie upodobania w lozku u mezczyzn przed 30stka i po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Twoja Ukochana JedynaJj
to zależy co z tą żoną robił. ich sex był taki, jaka była żona. Wypytaj się o żonę, co żona lubiła. I będziesz wiedziała jakie on ma doświadczenie....może lubiła trójkąty? i je realizowali? może lubiła anal..? I wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech on Cię prowadzi
z czasem wyczujesz co i jak lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanoSexmacher
Zerżnie Ci dupsko jak należy przynajmniej a nie jak jakiś małolat co to zanim włoży to się spuści ;) Nie pękaj- będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Twoja Ukochana JedynaJj
hm. Moja rada. On musi wiedzieć, że żona to była żona. A sex z tobą to sex z tobą, nie z żoną. więc nie będziesz robiła tego, co żona z nim. Musicie mieć własny sex, klimat. Znam faceta, którego żona zakładała do sexu czarne pończochy..on potem każdej kazał to robic... Inaczej czegoś mu brakowało..itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinkaaBlondynka
Rozstali sie, bo podobno jego zona regularnie zdradzala go z psem sasiada. Wiem, ze to troche glupio brzmi, ale powiedzial, ze to prawda. On do dzisiaj czuje wstret do psow a jak szlismy przez park i jakis pies mnie obwachiwal, to wyraznie wyczuwalam u niego nute zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×