Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masz ci los ;]

licealna miłość

Polecane posty

Gość nie ogarniam
A czy nowa koleżanka nie jest to samo co znajoma ? ;p i gdzie jest kłamstwo... czy kontakt między dziewczyna a chlopiek konczy się miloscią? NIE , nie zawsze :) skoro oni się kochają, to super, ale dlaczego ja mam rezygnować z tego, żeby go poznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
nie wiem czemu, ale nie mogłam użyc tamtego nicku , a teraz mogę? hahaa lellumpolllelum to własnie chyba jest to, ze on jest zajęty byc może mnie to kręci, gdy nie widziałam , ze ma dziewczyne, to fajnie było sobie popatrzeć ,a teraz to juz nie wystarcza. Widziałam go kiedyś z jakąs panną, ale nie wyglądali jakby byli szczęśliwi może po kłótni ?;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Ja bym go wgl nie zauwazyła, gdyby sie tam nie gapił.. myslałam, ze jestem brudna ablo coś ze mną nie tak.. ale po tygodniu to było nachalne.. ;p to potem ja zaczełam sie gapić i teraz mamy klopsik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Zależy jak poznajesz tą nową koleżankę bądź nowego kolegę:> U Ciebie chyba nie chodzi o naturalne poznanie nowej osoby tylko napier*dalanka do kolesia na którego masz chrapkę. Chcesz się spotkać w wiadomym celu o czym wspomniałaś zakładając temat. Nie dorabiaj do tego jakieś innej ideologii, która ma Ciebie wybielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
I chyba walisz jakąś ściemę: najpierw dowiedziałaś się, że ma chyba JAKĄŚ dziewczynę później, że widziałaś go z babką. Powiedział Ci chociaż "cześć"?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
P.S. Jeśli od czasu licealnego gapienia (gapienie nie równa się miłość etc.) po dziś dzień masz "klopsika" to: - albo nie wychodzisz z domu - albo nie widzą Ciebie inni faceci i Ty ich też - albo jesteś nie hallo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
widziałam go z jakąs panną myślałam, ze to kolezanka, ale potem skojarzyłam, ze to dziewczyna chyba, powiedział mi 'cześć' i zakladając ten topik nie miałam na mysli ze gapienie = miłośc tylko nie wiedziałam jak to nazwac i juz, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Co do klopsika to chodziło mi o tego konkretnego chlopaka, mialam potem w sumie jeszcze jednego, ale nie bylismy parą.. nie wyszło ha ;] A co do tego licealnego.. to poprostuu znów mi sie przypomniał dzisiaj i dlatego mam rozkminę o nim ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka18
apropo "to tylko dziewczyna nie zona" boze ale co to za rozumowanie , "jakby jakas laska ci sie podpier**ala do faceta" przeciez jesli dwoje ludzi sie kocha (lub pseudokocha) to zadna trzecia osoba tego nie zniszczy, i nie przedstawiajcie faceta jako bezwolne zwierze, ktore pojdzie, gdzie mu kaza. jesli kocha swoja dziewczyne, to oleje taka, ktora sie do nich dopier***, a jesli nie oleje - to chyba cos nie tak w jego zwiazku. i takie to proste, dzialania z zewnatrz czy solowy "obecnej" i " potencjalnej przyszlej" nie maja sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguull
autorko jestes bezdennie glupia. Zycze Ci zeby Twoj przyszly facet tez umawial sie na spotkania z dziewczyna, ktorej wpadl w oko, w celu blizszego zapoznania sie. Z reguly nie zycze nikomu nic zlego, ale idac Twoim tokiem rozumowania przeciez to nic takiego. Obys sama sie przekonala!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Ja nie mam nic przeciwko temu, zeby sie spotykał z innymi ;] Nie jest moja własnością, ma swoje zycie a ja mam swoje, proste ... Widze jak pary się izoluja od ludzi i własnie najpierw się zaczyna, ze nie mozna nikogo poznawac w celu zwyklej znajomosci a potem ha .. zero znajomych bo każdy ma takich w dupie ... a potem co? chłopak zrywa z dziewczyna ona zostaje sama i juz zero przyciół , bo co? bo chłopak ja kocham przeciez tak samo jest w drugiej strony gdy dziewczyna zostawi chłopaka on zostaje sam... wiec nie rozumiem po co się zamykac na innych wtedy. gdy się ma kogoś .. ;] może mam dziwne rozumowanie,, ale nogdy noe broniłam 'moim' spotykac się z innymi kolezankami, jak był spoko to i tak powiedział potem , ze co , ze chciała go pocałowac, potem byla rozmowa i wszystko jasne... a zaraz mi napiszecie , ze sie rozleciałoo wszystko ten związek sie rozleciał, bo wyjechał za granicę i jesteśmy do tej pory 'kumplami' i wiem, ze gdyby była możliwośc spottykania się to dalej byśmy byli razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Agull dzięki za krytykę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Przypomniał się chłopak z lat licealnych, ktory tylko zerkał i to jeszcze nie masz pewności w jakim celu i co mial na mysli. Ile Ty masz lat?:> Bo chyba dopiero co skończyłas liceum. Kobieto spadłaś tu nam z kosmosu? Naprawdę chyba nie masz własnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidolekpytongchcesz?
mozesz miec ile chcesz kumpli twoj facet niech chodzi na imprezy i tam poznaje na piwku a pozniej w tolaecie nowe znajome - bedziesz miec fajnie a pozniej sie obudzi jedno z drugim i stwierdzi ze wiecej czasu spedza z kumplami i kumpelkami niz ze soba tylko pozniej nie zal sie na forum, ze dziecko placze a on poszedl poznawac nowe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Jestem kosmitką , a moze Tylko mam inne rozumowanie co inni? Zbytnio nie biorę sobię do siebie uczuć ? Napiszci ' zostaniesz stara panną ' ;p hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
ALe wy macie podejscie.. Ludzie czy wy myslicie, ze kazdemy facetowi chodzi o jedno.. jest moja koleżanką to się z nia prześpie hahaah ;] może większąsci tak nie zaprzecze.. ale sa tez tacy , ktorzy nie patrza na kobietę jak na przedmiot, który mozna wykorzystac hahah ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaZaczytanaZaintrygowan
Gadka gadką. Założycielka tematu chyba pasuje do pewnej branzy:> Widzę, że pewien Pan pisze tu bardzo konkretnie i mądrze - aż mnie zaintrygował :) Do tego przystojny, że hej!!:D Aż się rozmarzyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Do jakiej branzy ? Powiedz co masz na mysli.. nazwij to po imieniu ? ha o tak przystojny hahahahahahahahaha ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidolekpytongchcesz?
Sorry, ale sama zrobilaś z siebie tutaj lalunie co swędzi ja cipsko za kolesiem z pięknym spojrzeniem. Kolezanka kolezanka ale ty nia przeciez dla niego nawet nie jestes. Dzwoni do mnie jakas typiara ni z gruchy ni z pietruchy bo niby na nia zerkalem 10 lat temu (chodz sadzac po twym rozumku kilka dni temu) i chce isc za wszelka cene na piwko aby mnie doglebnie poznac, ba moze nawet powie ze "to co ze masz dziewczyne" no malenka sorry ale chyba tylko w jednym celu chce mnie poznac,a do tego chyba wiele wiertel miala w sobie Wiem dosadne ale prawdziwe towje myslenie nie jest normalne musze ciebie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguull
zawsze do usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaZaczytanaZaintrygowan
A nie? Przystojniak! :) Mnie się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Nie oceniaj ludzi po kilku wpisach na forum.. hahah ;] Ty wiesz lepiej , jaka jestem... ;] po tym, ze napisalam, ze chciałabym go poznac blizej czy to równa się bycie dziwką ? Nazwij to po imieniu jak już cos ;] Dzięki za rozmowę wszystkim tutaj zebranym , życzę wam w dalszym poznawaniu ludzi po kilku słowach ;] Powodzeniaa !! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Aguull - święte słowa. Chyba, że taka teraz moda ;) Wpadasz komuś w oko więc musisz iść zawierac nowe znajomości bo przecież trzeba i nie można siebie ograniczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidolekpytongchcesz?
A nie? Jesli mialabys go poznac "naturalnie" to bys go dawno juz znala chesz go poznac bo wpadl tobie w oko, a sorry przypomnialas sobie go wiec spotkanie ma juz obrany kierunek. dodatkowo w dupie masz to ze wpier... sie w czyjes zycie bo chcesz sobie poznac gostka watpie aby chcial poznac ciebie, a jak nawet to zapewne pozniej spierd... a jak go poznasz to co? pozniej stwierdzisz ze z checia wszelkimi sposobami wleziesz miedzy pare... Tak ocenamy cie gdyz to co piszesz i jak piszesz jest jednoznaczne patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
nie myślę o innych , bo inni nie myslą o mnie, dlaczego mam być wyorozumiała dla innych lasek, skoro one takie nie są ? Jestem egoistką , tak jak każdy inny człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Pan wyżej dość dosadnie ale prawdę prawi:) Jeśli robisz to co inne to za jakiś czas ktoś Ciebie dogłębnie pozna przy piwku w toalecie. Nie wiesz kim jest ta dziewczyna etc. Ale widocznie lubisz ten sport... Dziwne masz rozumowanie , chodź z 2. strony wydaję mi się - marna prowokacja. Na marginesie : jaki prowokator taka prowokacja. Chyba gubisz się w zeznaniach. Uwierz, nie będziesz egoistką tylko ... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidolekpytongchcesz?
kazdy moze i ma cos z egoisty ale nie kazdy jest kur*wą z charakteru i wpier... sie tam gdzie nie jest potrzebny Sajonara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×