Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masz ci los ;]

licealna miłość

Polecane posty

Gość masz ci los ;]

No tak. Nie ma to jak szkolna miłość. Skończylam swoja edukacje, lecz w głowie pozostał mi jeden chłopak. Czesto go widziałam w szkole uśmiechał się o mnie ja do niego...zarkał na mnie to ja na niego... takie glupie gierki...postanowiłam się odezwac, kolezanka z jego klasy ma mi dac numer do niego.. ale dowiedziałam sie, ze ma dziewczyne, wiec pewnie sobie mam odpuścic co ? ;] Kurde fajny byl ;D i miał takie głębokie oczy.. jak sie spojrzał to ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
oj no podoba mi się chłopak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffarma swin
idz sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
fffarma swim dlaczego ?;p hahaha bo chlopak mi się podoba?;p lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffarma swin
to huj z nim ja jestem wolny i zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Hm... to tylko dziewczyna, nie żona ;] nie no hm bym chciała z nim się spotkac i pogadać ;D jak kolega z kolezanką, tylko jak będę miała numer to i tak nie zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne rozumowanie :) to tylko dziewczyna nie żona. Ciekawe jak Ty byś się czuła gdyby tak jakaś dupa do Twojego chłopaka podchodziła bo w końcu jesteś tylko jego dziewczyną. A dziewczynę zawsze można zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Jeśli bym coś do niego czuła tak serio to bym jej powiedziała, zeby spadala na bambusa ;p i już ;] przechodziłam przez to ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Uważaj aby on Tobie nie powiedział spadaj wieśniaro!:P P.S. someonecrazy - Boże normalny chłop! Tak 3mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Czyli nie czujesz "na serio"? Przechodziłaś już coś takiego czyli masz doświadczenie w takich sprawach? I gdzie jest ten "z wcześniejszego doświadczenia"? Też był z lat wcześniejszych i na Ciebie zerkał? wyśmiał Ciebie na samym początku czy po tym jak nóżki rozkraczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
lelumpollllelllum zabawny\a jesteś... ;] jesli Ciebie ktoś wysmiał jak rozkraczasz nóżki to już masz problem , mnie nie wyśmił, bo nie rozkraczyłam , własnie dlatego go nie ma pf, a jesli mi powie spadajj wieśniaro to kij mu w oko ;] Tobie tez zreszta bez urazy , ale sam\a zaczełas\zaczołes ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Pewne zachowania trzeba nazywać po imieniu. Wnioskuję - z Twojej wypowiedzi - że kontakt ma być dla zabawy: Będzie chętny to będzie nie to kij mu w oko:) Piszesz takie rzeczy więc licz się z opiniami innych. Jeśli masz już jego numer : lepiej nie pisz smsa bo chłop się przerazi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
hohhooo fajna pioseneczka , lecz to raczej nie Ty ;] lelumpollllellumm jak będę numer to i tak sie nie odezwę, bo mi przejdzie pewnie.. albo może zadzwonię i się spotkać jak koleżanka z kolega o ile będzie chciał, i o ile dziewczyna mu pozwoli, ale dla mnie to głupie, jak by on nie mógł miec koleżanek ;] haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidolekpytongchcesz?
Jak sie obrazila no ktos nie glaszcze po głowce? ile masz latek załozycielko temaciku? jestem ciekawe roznicy miedzy wiekiem bilogicznym a psychicznym bo roznica chyba duza jol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
nie obraziłam się ;] napisałam to co myslalam i juz , tak jak wcześniejsza osoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Wiesz, w normalnym związku ludzie są dla siebie priorytetem;) Wątpie aby tego typu osoba (która pojawia się nagle) była pożądaną. Trudno nawet nazwać ją "koleżanką" bo z regułu ludzie, których tak się określa mają ze sobą kontakt większy bądź mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
P.S. Wiesz w ogóle jak on ma na imię?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidolekpytongchcesz?
Myslisz? Super! A nie wyglada! Wiem jestem uroczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidolekpytongchcesz?
Taaaa, tylko ze oni chyba nie maja co wspominac gdyz tylko na nia patrzal .... czy mi sie zdaje czy ty spamujesz tu? nie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
wiem, jak ma na imie ;] on wie jak ja mam na imię i nie tylko to o sobie wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już ma się kogoś to według mnie koleżanką możesz nazwać dziewczynę z życia wcześniejszego którą już długo znasz, lecz potem to są tylko znajome ze świata wirtualnego takie jak znajome z forum, z jakichś tam serwerów czy gdziekolwiek indziej. Nową koleżanką może być dziewczyna przypadkowo poznana gdzieś na jakimś wypadzie czy jakoś inaczej podobnie. Lecz prywatne spotkania z dziewczyną której nie znamy po to aby się z nią zaprzyjaźnić według mnie są nie na miejscu. Skoro będąc w związku szukasz nowych znajomości to wygląda na to że czegoś Ci brakuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
Moim zdaniem , dalej powinno sie poznać nowe osoby. Czy kiedy masz juz przyjeciala, nie poznajesz nowych ludzi? Czy mieć kogoś blisko oznacza, ze jest takie ograniczenie w życiu ? Nie możzna byc otwartym na wszelakie znajomości, skoro jak się kogoś kocha to się kocha albo nie, a więc gdy pozna sie nową osobe, to nie powinno i tak tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Dokładnie - ludzi ciągle się poznaje:) Jednak w tego typu sytuacjach jest to dość dziwne:) Już widzę entuzjazm: "Kochanie odezwała się do mnie pewna dziewczyna. Chce powspominać i bliżej mnie poznać. Dostała tel. od mojej koleżanki. Wiesz w gruncie rzeczy to znamy sie tylko z widzenia. To pa, idę z nią na piwko" -litości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci los ;]
No dobra troche dziwne. Ale może powiedziec, ze idzie z znajomą ;p o dobra ... i tak się nie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę no. Nawet by Ci nie przeszkadzało jeśli by jej kłamał po to aby spotkać się z Tobą. Może potem nawet by ją zostawił dla Ciebie. Pytanie tylko kiedy by zaczął Ciebie okłamywać po to aby spotkać się z inną dziewczyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpollllllelllumm
Someonecrazy mądrze gada :) A jak już facet tak gada to znak, że ma racje:P Jeśli facet jest mądry to raczej nie ściemni, że z znajomą. Sęk w tym, że on może nawet słabo Ciebie pamięta. Dzwoniąc do niego w celu wyłuskania spotkania powiesz mu aby walnął ściemę? No właśnie: co Ty mu powiesz?;) Albo robisz sobie jaja, albo jesteś zdesperowana, bądź dawno ktoś Ciebie nie ... ;) Kobito daj sobie spokój. Jest naprawdę wielu fajnych gości o jeszcze "lepszym spojrzeniu". No chyba, że jeszcze bardziej Ciebie podręca, że gościu jest zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×