Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość tuethe
jus29 no to Mąż sie napewno cieszy;) co do filmu erotycznego to jak nie umie czasem w nocy zasnac to ogladam wszystkie kanały pokolei i czasem jakies świnstwo się nawinie i mi się też odrazu chce;P dobrze wiedzieć,ze nie tylko ja tam mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla przede wszystkim wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!!!! gula współczuję, wiem co mogłaś przeżyć, mój ma 14 lat i zemdlał nam w centrum handlowym, oczywiście osłabienie,eh nastolatki co do płci jeszcze nie wiem bo na drugie usg idę dopiero 03.11 zuzka23 wczoraj to i ja myślałam że pojadę do szpital bo mi się napiął brzuch i nie chciał odpuścić. Wzięłam dwie nospy od razu i przeszło. jus29 gratulacje chyba i ja zastosuję takie lekarstwo ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiri co do boli brzucha przy kichaniu to mialam do czasu to samo mniej bolalo jak przed samym kichnieciem zwinelam sie w klebek.i tez pytalam gina dlaczego tak boli to mi powiedzial ze przy kichaniu naprezasz przednia sciane brzucha dlatego ale to nie szkodzi maluszkowi w zadnym stopniu:) a bylam w tym carrefur i nic nie kupilam bo zostaly same rozowe bodziaki ale na reszte zakupow wydalam 175 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
ORLLA- gratulacje na Nowej Drodze Życia- życzę dużo szczęścia i miłości!!! ech...ja swój slub chciałabym przeżyć jeszcze raz...było tak cudnie:) mamy nagrane wszystko na dvd, ale obiecaliśmy sobie z mężem, że obejrzymy dopiero w 5 rocznicę ślubu-wcześniej nie!!!więc zostały jeszcze trzy lata- mam nadzieję, że wytrwamy- chociaż narazie wystarczają nam nasze wspomnienia i zdjęcia! w sumie to nikt nam nie uwierzył, a napewno nie dowierzają, że jeszcze nagrania nie oglądaliśmy he he... no a pozatym dzisiaj robiłam porządki w ogrodzie- razem z bratem, który się zlitował nademną, zostało jeszcze killka rzeczy ale to sama już sobie poradzę.... a co u Was jak minął dzień!??? jest wogóle ktoś teraz!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
nikogo nie ma...:(no nic odezwę się jutro, pozatym chyba się położe, a co- odpocząć muszę!!! miłego sobotniego wieczorupa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
git ja jestem moj dzien jakos szybko minal, z rana mielismy goscia pozniej na zakupy ale juz w markecie spacerkiem bo za szybko dostaje zadyszki,pozniej w domu na szybko obiad i juz ciemno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem przynajmnie teraz:) wczesniej jak nie miałam czasu to dziewczyny pisaly co minute całą strone a teraz jakoś tak ucichło:P Ja w pon niestety do pracy, ale za jakiś czas znow się wybiorę na zwolnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi oczywiścier miałam wkleić zdjęcie brzuchola ale tak jakoś nie chce mi sie tylka podnieść, miałam dzis pranie zrobić ech, dobrze ze chociaz wczoraj posprzątalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe hihi mi mąż by nie dał samej oglądać takich filmow no chyba zeby zasnął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś połowę dnia przespałam, niestety dalej mnie meczy kaszel, katar, a tera temperatura 37,8. Wiecie co jak leżałam dziś to dwa razy z lewej strony, na boczku czułam bardzo delikatnie jakby bąbelek powietrza przesunął mi się, zastanawiam się czy to może mój mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nic sie nie chcialo ale niestety na zakupy musialam bo w lodowce tylko swiatlo zostalo:( na obiadek na szybko zapiekanke serowo z pomyslu na .... no ale chyba mi nie spalowalo bo watroba mnie bolala juz w trakcie jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jadzis za zdrowo nie podjadłam, jedyie tylko zupa warzywna, a reszta to smazona jajecznica, frytki, smazone ziemniaki, kanapki z wędliną, i tylko 3 plastry pomidora, jeszcze mąż kupil wielką czekolade nuttsbasser moją ulubioną i kurcze jak tu nie zjeść, a miałam unikać słodyczy,obiecal ze nast kupi owoce, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen mysle ze ten babelek to twoj maluch,ja tez jak w domu siedze jest ok tylko wyjde na chwile zaraz kicham naj bympieprz wachala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jeszcze tydz temu miałam katar itp sprobuj wody morskiej w sprayu na nos, mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 ja też po zwolnionku do pracy w poniedziałek, i jak sobie pomyślę to już mnie głowa boli, ale dwa tyg. muszę wytrzymać a potem znów na zwolnionko ;-) ja dzisiaj się napracowałam, bo babcia poprosiła całą naszą rodzinę żebyś jej pomogli opróźnić mieszkanie po zmarłej znajomej, także powiem wam że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wasi mężowie interesują się tym co robicie tutaj na forum?:), bo moj to sie ciągle pyta o czym tu rozmawiamy, jaki mam nick, czy o nim coś piszę itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi było babci zostawić bo potem bym nam z tydzień umierała, więc mus mój się pyta z kim tak gadam, ja mu czasem opowiadam, a wiesz dziewczyny z forum powiedziały.............ale ogólnie trochę się wkurza że tyle przy komie siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj leniuchowałam caaaaały dzień:) kompletnie nic nie robiłam, noooo wytarłam kurze i to wszystko :) obiad miałam z wczoraj - gołabki więc nic nie musiałam pichcić, za to teraz na kolacje zachciało mi sie makaronu z salami, oliwkami, serem, czosnkiem, szczypiorkiem i sosik jogutrowo majonezowy, więc robie :) zaraz bede sie opychac... za to mi ostatnio jakos ciezko sie robi, zastanawiam sie jak to bedzie w 9 miesiacu, ciezko mi wstaći siedziec najlepiej jak leże i jakoś mimo ze mam ciazowy dresik to zaczyna chyba być za mały i wlasciwie śmigam w samych majtkach:) a no i zjadłam dzisiaj tez batonika kinder bueno i 2 krówki, ze zdrowszych rzeczy banana i wypiłam duzy jogurt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie ma nic przeciwko siedzeniu przed kompem, cieszy sie ze mam z kim pogadac:) ale tez pyta co u Was słychać :) cos tam mu opowiadam, ale oni - faceci chyba nigdy nie zrozumieją naszych rozterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wpierniczylam prawie cala czekoladez najomy przyniosl a teraz sie zapycham maslanka( MASRANKA) jak mowi moj maz bo mnie po niej przeczysza i zaszalalam dzisiaj kupilam sobie 2 sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a ja też mam problem ze wstawaniem ;-) wczoraj byłam z mamą na zakupach i powiem wam że nie wiem z godzinę może nam zeszło, ja ledwo wróciłam do domu, tak mnie ciągnęło do domu i brzuch do przodu mi wypychało. Po za tym coraz częściej łapie mnie kolka.A przecież nie biegnę.Wzięłam nospę i poleżałam już do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj na obiad mieliśmy warzywka z ryżem i kurczaczkiem i tak się nawpierniczałam że leżę, a mężuś komara łapie ;-)) i zjadłam ok.5 kawałków ciasta typu zebra ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 ja to samo a pozniej sie dziwie ze mnie zatyka i sie nie umie ................ wyproznic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wyprozniania to lekarz przepisal mi lek na hemoroidy ale go nie biore na razie bo akurat teraz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus nie będziemy się licytować ;-) ja też jak kupiłam sobie czopki glicerynowe to chyba ze strachu mi przeszło :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te czopki masz na receptę? moje sa na receptę ale w instrukcji napisane iż nie można stosować w pierwszym trymestrze to ja juz w ogole boję się stosowac, wolalabym jakies łagodniejsze dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×