Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

cześć :( leżę drugi dzień w łóżku i nic mi nie przechodzi... jutro zadzwonie do lekarza. Nie potrzebnie czytam o tym bólu nerek w ciąży, bo tylko się zdenerwowałam :( a i do tego mam dziwnie pomarańczowy mocz ... jak coś zjem to mi mega nie dobrze. Do tego Kubuś cały dzień wczoraj i dziś szaleje... nawet nie wiem czy spał bo ja tak a jak sie budzilam to On odrazu dawał kopa :( biedny pewnie się denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina bardzo ładna bluzka! Jednak faktycznie do niej trzeba miec juz wiekszy brzuch. My tez z M mamy iść gdzieś na andrzejki z Jego znajomymi z pracy ale nie bedę się ubiorem przejmowac, spodnie,jakaś tunika i sweterek. Andzia nie czytaj lepiej zadnych artykułów! Niepotrzebnie się bardziej denerwujeszz! Zadzwon z rana do lekarza, mam nadzieje,że to nic poważnego. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe zmaieszcze zdjecie zamieszcze, ale Ty kochana to przeciez widziałs moj brzuszek niedawno ;) fonia29 piekny duuuzy brzuszek... ja mam podobny wielkościa :) karolina_r22 szczerze to mnie sie ta bluzka nie podoba :( a juz na impreze ja bym jej nie ząłozyła.... może coś takiego jeżli ma to być koszulowego http://www.pieknamama.pl/1820-Koszula-Flower.htm ja w tym sklepie kupiłam kurtke i bluzke i jestem bardzo zadwolona ... popatrz tez na wyprzedaz sukienek ciązowych moze sie skusisz jednak bo są urocze niektóre i ceny bardzo fajne np ta http://www.pieknamama.pl/4740-Sukienka-London-Long-II.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam!!!!! ależ jestem z siebie dumna:D siedze dzisiaj po raz pierwszy od porannych pogaduch z wami:D zrobiłam 2 prania 3 pralki wyprasowałam poskładałam poroznosiłam każdemu do odpowiedniej szafy, wytarłam wsyztskie kurze , wysprzątałam szafki w kuchni, odkurzyłam cały dom i umyłam podłogi, wyszorowałam kible i łazienkę.. hmm cos jeszcze?? ach no i zrobiłam pyszny rosiołek i drugie danie i przed chwila skończyłam ryż z cynamonem i jabłkami :D Teraz sie nim delektuje :D jestem z siebie dumna:) Wszystko posprzątane nie wierzę że to już koniec:D:D jeszcze tylko okna jutro i już spokój na 2 dni:D delektuję się ryżem i nadrabiam wpisy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira fajna stronka, może coś znajdę dla siebie:) Na prawdę fajne ciuchy tu mają. na allegro nic mi się z koszul nie podobało oprócz tej co zamieściłam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a no faktycznie! Ale może Ci się powiększył? Zreszta lubie oglądac Wasze brzuszki;) Ewka chyba oszalalas,ze zrobilas tyle w jeden dzien! Pamietaj,ze nie możemy się przemęczac i że mamy dużo odpoczywac! A okna wybij sobie z głowy! Czytałam przed chwilą,że nie powinnyśmy długo trzymać rąk w górze ale już nie pamiętam co moze się stać... Wariatka;) Teraz delektuj się ryżem i już nie szalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka biedna Ty tak grubo poubierana... niech wkońcu ten piec zrobią! Brzucholek ładny odstający;) Teraz z tygodnia na tydzien będziemy większe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojngłowa :D miałam zrobic wszytsko stopniowo ale jakoś tak się rozpędziłam brzucho rozluźniony no to poleciałam ze wszystkim:) bo myslałam że może mi się bedzie ciążko schylać albo że brzucho zacznie boleć czy twardnieć ale nic takiego się nie stało a nim sie obejrzałam to już 20:) a kto okna umyje jak nie ja?? M by mógł ale jak on umyje to ja znowu będe musiała przecierać. Poza tym szlag mnie trafia jak ja wstaję o 6 czsami 5 rano i leże leżę leże . potem wstane popisze magisterke popisze z wami to mnie oczy bolą więc znowu siedze i siedzę potem obiad po młodego do szkoły i tak w kółko:) więc mówcie co checie a i tak umyje te okna heheh alez sie świetnie czuję po tym sprzątaniu jakas taka radosna aż dziwne:D co do pieluch to mi z Jasiulem nic innego nie pasowało tylko pampersy. Ja wiem czy są takie drogie?? Jak byłam w makro ostatnio to takie dwie wielkie paki były po 39 zl więc chyba spoko w sumie zobacze z reszta tyle jeszcze czasu do pieluch:) fonia wygrałaś z brzucholem a ja myslałam że mój jest wielki:) Pewnie sie już znajomi pytaja kiedy rodzisz:) wybaczcie ale mi sie nie chce cykac foty dziś i wklejac może jutro mi się zachce to wrzuce;) chyba sobiew jeszcze nałożę tego ryżu bo on do mnie mówi serio "jestem pychaaaaaa słodziutki soczysty" idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mówię że jeszcze sobie nałoże ryżu a Janek na to " chyba żartujesz, jeszcze będziesz jeść?? I tak cie juz wydęło nie długo pĘkniesz" HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci powiedział;) Jedz ile chcesz.. ja wlasnie zjadlam 2 toffifee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam wam ze sie naubieralam i caly dzien tak chodze i za cieplo mi nie jest. ale juz zalewaja kaloryfery wiec na noc nie bedzie zle. ewka -zapomnij o oknach odcierpisz to ja cos wiem na ten temat.niech mezus ci umyje pewnie nie bedzie tak dobrze jak bys ty to zrobila ale bedziesz miala umyte, albo mame popros.i poczytaj http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/twoje-domowe-bhp_35029.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka super brzusio ;-) ewka prawie , pytają czy napewno to jedno dziecko ;-))) ale ja naprawdę nie przesadzam z jedzeniem, wystarczy że się u nas naczytam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam tosty i szczęśliwa najedzona usnęłam :) SONKA piękny brzucholek, ale też masz dość nisko tak jak Ja :) widocznie taki nasz urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ja usnęłam na kanapie w dużym pokoju :P mój mąż kochany obudził mnie na mój serial ''Szpilki na giewoncie" Nie nie powinien być wyżej, taka po prostu nasza uroda :) nie które mają od samej góry okrągłe piłeczki. Ja naprawdę mam niziutko, ale spodnie jakoś go trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to faktycznie musialas bys szczesliwie pojedzona,ze w dużym pokoju usnełas;) Słodko musiało to wygladac:P Ja tez mam nisko brzuch ale się tym nie przejmuje;) Te szpilki leca na polsacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam polsatu więc nie zobacze tego;P ja sobie włączyłam o patologu sądowym;P nie wiem czemu ale lubie takie programy Byłam z psem, jak tam jest zimno!! Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgaga to pewnie przez brak batonika ;) też lubię takie programy :) często oglądam (według mojego męża) różne dziwne programy na discovery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziwi mnie nowy pokoik MARZEC 2011, ale nie chodzi o pokoik tylko o opinię, że do nas nie da się wbić, normalnie jakbyśmy jakąś sektę zamkniętą miały. Uważam, że to troszeczkę nie sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci nastepny odcinek ale już go widziałam. Musze szukac czegos innego:P Myslałam,ze tylko mi cos odwala,ze na takie cos patrze... Dzisiaj batoniki jadłam wiec napewno nie przez to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto to taki napisał,ze nie da się do nas wbic? Przecież każda z nas w innym czasie tutaj zawitała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a gdzie to słyszałaś ? fonia29 przepraszam ale mam pytanie odnośnie twojej koleżanki co pisałaś czy ona miała też robione usg i czy rodziła teraz czy kilka lat wcześniej. A i muszę wam powiedzieć że moja młodsza córunia jek widziała że płaczę to powiedziała mi dzisiaj że jak będzie miała synka to przyprowadzi do mnie żebym mogła go rozpieszczać kochana jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×