Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość mala migotkaa
wczoraj dostalam okres a dzis juz jest skąpy miesiączka trwa u mnie zawsze 4 pełne moja temperatura wczoraj wynosiła 37,1 juz niemam okresu a zawsze mam pelne 4 dni mozliwa ciążą??? bylabym wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie słyszałam, Ja to przeczytałam. Wejdźcie do tego drugiego pokoiku i zobaczcie. a zobaczcie jaki fajny kaftanik 2 w 1 http://allegro.pl/koszulka-kopertowa-z-lapka-niedrapka-r56-5-kol-i1307870533.html MIGOTKO nie da sie tego określić, trzeba zrobić test. Temperatura jest wiarygodna wtedy, gdy prowadzisz regularne pomiary. Może być to ciążą, a mogą być jakieś zaburzenia np. stres, choroba i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala migotkaa
mierze regularnie i zawsze spadla w dzien @ ani nie jestem chora ani niema stresu dlatego pytam bylam sikac nawet przed chwila juz niema nic dzieki za idp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen znalazlam to... brak słów. Widocznie dziewczyny się boi napisać tutaj ale dlaczego?Widziałam,ze ich zaprosiłaś ale to olały... Gula wspaniałą masz córke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Suelen fajne te koszulki;) Mam podobne ale bez łapek niedrapek;) Opłaca sie bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, wydało mi się to mądre i odpowiednie zaproszenie ich, zwłaszcza, że z każdej nowej mamusi sie cieszymy i witamy ją serdecznie. Mam wrażenie, że każda z nas tak robi. Nie lubię nie sprawiedliwości, bo przejrzałam cały nasz wątek i ta DZIEWCZYNKA nawet nie spróbowała się tu odezwać :( MIGOTKO jutro jest dzień pracujący kup test ciążowy proponuje ACON, bo jest bardzo czuły od 10 mlU/ml, inne są od 25. Lub idź do laboratorium zrób badanie na betę hcg (tu już masz 100% pewności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ale na jego aukcji jest jeszcze śliczny szlafrok z uszkami zobaczcie :) Tuethe też tak myślę :) Muszę nadrobić zaległości bo dużo napisałyście ale powoli dam radę. Wiecie co muszę coś wam napisać mianowicie boję się komentarza teściowej jak się dowie że jej kochany synek znów będzie miał córkę ponieważ jej ukochana córeczka ma parkę i według niej to jest prawdziwa rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, ja oglądałam zabawki do fotelika i zobaczyłam co jeszcze sprzedaje :) Nie miej do siebie żalu, ani troszkę, bo to mężczyzna w 100% jest odpowiedzialny za płeć to on ma plemniki X i Y (my mamy komórkę X). Córka ma parkę, ale to jej mąż za to odpowiada, a nie rodzina teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen bardzo dobrze zrobiłas:) Podziwiam Cię,że przebrnełaś przez tyle stron... Gula Teściową się nie przejmuj! Jak cos głupiego powie to jej powiedz,że nie ważne czy chlopczyk czy dziewczynka, najwazniejsze,ze jest zdrowe. Suelen dobrze napisała,że to nie od Ciebie zależy. Gula ściskam Cię:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ta Twoja teściowa to brak słów normalnie:) Teorie ze średniowiecza:P No faktycznie jest nowy temat marcówek jakos żadna z nich się nie starała by się tu "wbić":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak zapomniałam napisać :) JUS pięknie to podsumowała, teściowa żyje w średniowieczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma podobną wielkość mimo iż na zdjęciu wygląda na mniejszy, a jak się najem to juz w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się teraz przypomniało... wczoraj byłą reklama jakiegoś programu,w którym będzie o tym,że azjaci coraz częściej powiększają sobie penisy. Wyobrażacie sobie takie cos? Ledwo powstrzymałam sie od śmiechu bo już późno było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze mamy podobną ilość wpisow co kwietniowki z 2010 ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo akurat Azjaci mają najmniesze ze wszystkich narodowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS Ty chociaż szczuplutka jesteś, Ja za to pyzata i mój brzuch wygląda na większy :) powinnam mieć nick: duża mama :P GULA na kafeteri, wejdź w lewym górnym rogu na ''spis tematów" i chyba na pierwszej stronie jest MARZEC 2011, nasze jest z gwiazdeczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja mimo iż szczupła to jestem pyzata na twarzy, niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam podchodzę ze śmiechem do siebie, bo inaczej bym oszalała, popadła w jakąś depresję lub kto wie co jeszcze. Coś mi sie wydaje, że znowu dzisiaj posiedzę, bo mój mąż w coś gra. Obiecałam sobie, że kiedyś schowam mu komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus moze i mają najmniejsze ale żeby odrazu powiększać? Dziewczyny wszystkie jestesmy piękne! Suelen mój też gra wiec nie martw się, nie jestes sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie role się dzis odwrócily, moj poszedl spac a ja na kompie, tak to zawsze ja szlam wczesniej spac a on gral. Juz wkurza mnie to granie na kompie, jak mozna tak prawie cały dzien grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen bardzo ładnie im napisałaś ale przecież to bzdura że my nikogo nowego nie chcemy.Zastanawiam się dlaczego ktoś chce nas tak brzydko opisać na forum i jaki ma w tym cel. Ale ważne że my wiemy jak jest naprawdę i wspieramy się w rożnych sytuacjach i jeszcze trochę to nazwiemy się Wielka Rodzina Marzec 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czasem dziwię, że mój jeszcze nie śpi z komputerem :) kiedyś K. powiedział, że Natanielek będzie mieć ciut inna karuzelę niż inne dzieci. Bo jego tatuś zastąpi pluszaki myszkami od komputera i ona będą wisieć nad buzią małego... złapałam się za głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ale wiesz jak faceci mają bzika na tym punkcie:D No co do gier to niestety, boję się ze potem bedzie tak siedzial z dzieckiem grał zamiast wyjsc na spacer albo cos poczytac albo nie daj Boze zamknie sie sam w pokoju z tymi grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA dziękuję :) wydaje mi się, że byłam miła nie zmieniłam nicku więc uczciwie (chociaż tam troszkę mnie znegowano). Mam nadzieję, że są tam mądre dziewczyny i chociaż zajrzą tu zobaczyć czy jesteśmy takie jendze z sekty. Zmiana nazwy pokoju byłaby idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS Ja mieszkam na 3 piętrze, moj mąż kombinował już, że jak wyjdzie na spacer z małym przed blok (tam są ławeczki i widac nasz balkon) to młody będzie spał w wózku, a on z laptopem... powiedział, że antena i router sięgną. Czasem załamują mnie jego pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×