Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Może dzgnij wykałaczką i zobacz jaki środek jest. Za szybko by się ta góra przypaliła. Zrób pokoik dla dzieciaczków tak jak Ty chcesz:) ale bez szalenstw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zamiar jutro firanki pozmieniac i moze jeszcze dywan uprac ale nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie przeszkadza hihi tysiaaa nie zapomnij przed praniem zniesc dywan na dol i wytrzepac go porzadnie trzepaczka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom wiem wiem...tylko ze ja go niedawno kupilam ale i tak sie ubrudzil teraz zaluje ze go wczesniej polozylam moglam dopiero przed samymi swietami go wyjac no ale coz...teraz trzeba prac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaaa kochanie ja zartowalam!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet go nie pierz sama!!!! niech Twoj to zrobi, kobieto jestes w ciazy! nosisz skarb po serduszkiem, a brudny dywan olej, rzecz nabyta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo powiem M zeby mi wytrzepal bo on to tak porzadnie zrobi a ja to zaraz sie zmacham i takie bedzie moje trzepanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Puszek mam nadzieje,że wie że zartowałąs bo my nie mozemy takich rzeczy robic:P Od czego mamy facetów?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak nie ladnie wyglada taki brudny....uprac to jakos po malutku na kolanach bym uprala gorzej z tym trzepaniem by bylo ale moze tez bym dala rade nie takie rzeczy sie robilo:p ale tak niech lepiej on go wytrzepie a ja sobie go po trochu upiore no chyba ze sam mi zaproponuje ze to zrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wiem ze zartowalas szczegolnie z tym porzadnie wytrzepac:P bo teraz nie dalo by rady porzadnie:P bo bym sie chyba zasapala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mam jeszcze lepszy pomysl przywioze od brata taki pioracy odkurzacz i tym bedzie bez roboty praktycznie....o tak dobry pomysl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom malowiele cos zrobie i tak sapie ze szok:P juz ledwo buty zakladam...tego lewego jeszcze daje rade ale z prawym jest gorzej...ostatnio M musial mi pomoc bo ja zaraz sie wkurwiam jak cos mi nie wychodzi:P jak on to mowi taki nerwus ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widze jak tysia ciagnie dywan, taka zasapana....nie tysia nawet nie probuj tego robic, moj R ostatno trzepal dywan i wiesz jak on sie zmachal przy tym a chlop jak dab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Tysiaaa swietny pomysl, moi rodzice maja taki i sa zadowoleni ;-) ale i tak zostaw to Twojemu niech macha lapkami, u mnie odkurza Robson, chlop jak dab a ja sie bede meczyc, on przeleci caly dom razem z myciem podlog w 30 minut a ja pewnie robilabym to pol dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio jak sprzatalam to tak mozolnie mi to szlo i jak zawsze wszystko na glancus mialam posprzatane w 2 h to teraz pol dnia i jeszcze nie bylo ogarniete po mojemu ale juz pozniej nie chcialo mi sie i dalam sobie spokoj:P nom jest u mnie braciak samochody w srodku pierze jak na handel ida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie dziewczyny:) faceci sa od trzepania róznych rzeczy i między innymi dywanów:P a sprzatac teraz tez moga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam pytanko do was:P powiedzcie mi jaka jest najlepsza temperatura w domu dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tez tak wlasnie myslalam ze 21/22 ale wolalam sie upewnic:P a slyszalyscie ze jak sie w ciazy podobno czesto kocha to ma sie lzejszy czy tam latwiejszy porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek wiem :D Tysia jesli by to była prawda to ja bede miała ciezki poród:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam o tym, konkretnie o orgazmach ;-) ja nie kochalam sie przez cala ciaze, blizniacza zagrozona, pierwsza poroniona wiec moj R nawet mnie nie dotknal przez te 6 miesiecy, ma stresa, a jesli chodzi o ostatnie 3 miesiace w blizniaczej jest to nawet zakazane....wiec musze cierpliwie czekac, potem jak male sie urodza to nie bedzie czasu i w sumie na pierwszy sex tak licze za jakies pol roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez ciezki...jakos nie mam ochoty na seks...niektore kolezanki jak opowiadaly to po kilka razy dziennnie mogly bo taka ochote mialy a ja chyba jakas dziwna jestem bo wcale nie mam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie mam ochoty... może raz na miesiac mi się zachce. Mój nie umie wytrzymac jak ma taki długi post:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojemu tez ciezko ale jak probuje tylko zaczac sie dobierac do mnie to odrazu mowie "NIE"!!!!!!!!!!!!!i przestaje...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×