Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

puszek no to dzien pelen wrazen:P a mi jakos brzuch sie twardy robi...puszek a ty jak na blizniaki to malutko przytylas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek666, ale miałaś przeboje :) dobrze że szczęśliwie wróciliście. Ja właśnie się wykąpałam i umyłam włosy - ale mi fajnie, mimo że mam tylko prysznic to bardzo mnie odpręża. No i ogoliłam się ... masakra... z lusterkiem :) bo zupełnie się już tam nie widze :) mężowi nie dam się golić bo on jest zboczony :) i wszystko mu się z seksem kojarzy :) jak Wy sobie radzicie ? Kasia1919, ja tez tak uważam że najlepiej rodzić tam gdzie pracuje lekarz prowadzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo nie malo - 12 kg w sumie sylwetke mam nawet dosyc zgrabna ale brzuch mam wielki nawet lekarz tak stwierdzil ;-) hmnn jak sobie radze, wlasnie sobie nie radze i tego nie robie od jakiegos czasu, prosilam mojego ale jakos tak ciagle nie ma czasu, ja przed ciaza golilam sie tam na zero, a teraz o zgrozo, najlepsze bylo to jak zaczelam krwawic i zajechalam na wizyte do szpitala, a tu w irlandii nie badaja ginekologicznie wiec pomysllam ze podmyje sie w razie czego ale i tak mnie nie zbadaja a tu masz ci los, lekarz murzyn zrobil mi badanie, a ja potem do mojego robcia mowie hehe pewnie nawet w afryce takiego buszu nie widzial a lekarz stal za mna moj robi tak buchnal smiechem ja tez ze az sie poplakalismy a lekarz tylko na nas zagladal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek ja ostatnio jak sie golilam to jakos jeszcez dalam rade ale teraz juz chyba nie dam i wlasnie albo z lusterkiem to bede musiala zrobic albo meza poprosze choc tez jest zboczony ale moze jakos sie opanuje:P a duzo przytylas?a ja chodze do lekarza prowadzacego calkowicie w innej miejscowosci i rodzic tez zamierzam w innej miejscowosci....bo jak bym miala jechac tam gdzie ona przyjmuje do szpitala to spory kawalek by byl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek najwazniejsze,ze Dzidzia zdrowa i ze w miare dobrze sie czujesz;) Suelen to wszystkiego najlepszego! ja sie przyznam,ze nie wiem kiedy moje imieniny wypadaja... Ważne,że Mąż i przyjaciółka pamiętały. Tysia moja tez dzis spokojna, kopac kopala ale mało jak na nia... Puszek dobrze, ze wrociliscie cali i zdrowi. Jak to nie wygrasz? Czy kobieta w ciazy w irlandii nie ma zadnych praw? a ja jestem tak wkurw...,że mnie zaraz cholera chyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do golenia... tez bym musiała ale mam juz problem ze schylaniem sie mimo,ze brzuch jest mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom puszek malo bo ja mam w brzuszku jedno dzieciatko i tez 12 przytylam....no i tez mi chyba najwiecej w brzuch poszlo i w boki bo w tylek troche tez ale jeszcze nie jest tak zle...z tego co mi siorka powiedzila to mam taka pilke przed soba bo tak to nie widac zebym w ciazy byla...heh ale juz tak mi ciezko ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) z tym goleniem to faktycznie sie zaczynaja jaja;)....ja robie to "na pamiec" bo lusterko mi zaraz paruje i nie ma szans:). Moj mnie napewno nie ogoli bo ostatnio go wygonilam bo tak mnie zezloscil:P....nie pomagal a wrecz przeszkadzal:P..... No ale jak do tej pory jeszcze sie nie zacielam wiec moze uda sie bez cięć;). Ostatnio do gina poszlam juz łysa bo nie widzialam co zaostawiam:) wiec sie wkurzylam i poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a co cie tak wkurwilo?nie zlosc sie bo zlosc pieknosci szkodzi:P tak mi zawsze M mowi jak strzele focha na niego:P no a moja Mala dopiero teraz niedawno zaczela kopac a caly dzien nic i na prawde sie wystraszylam...bo nigdy tak nie mialam zeby nie kopala caly dzien praktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja 12 ale jakos nie czuje zebym tak duzo przytyla....nie wiem czemu....mam tylko nadzieje ze szybko to zrzuce bo moje kolezanki ktore niedawno urodzily to niby zrzucily to co przytyly ale pozniej i tak przytyly...ja mam aby nadzieje ze za mna tak nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pilke przyczepiona do brzucha, a dzieci sa odpowiednio duze wiec chyba jest ok, staram sie jesc zdrowo, duzo warzyw i owocow, a to w sumie malo tuczace jest, kobiety roznie tyja w ciazy np. jus przytyla dopiero 3 kg, niektore maja wiecej wod plodowych, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już przytyłam 12 kg ale też mi poszło chyba tylko w brzuch - tak mi wszyscy mówią , a ja wchodzę jeszcze w bieliznę sprzed ciąży i w dżinsy tylko nie umiem już pod brzuchem zapiąć... ale na tyłek wchodzą co do golenia to tez sobie tak powiedziałam, że jak już nie dam rady z tym lusterkiem to pieprzę ... będę zarastać :) niech się lekarz czy kto inny męczy :p tuethe, co Cię tak wkurzyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jechalismy do Wujka to jakis ciul prawie w nas wjechal i bracik musial mocno zachamowac i zaczelo nami ciepac.Potem... Ojciec wypił i zas wlaczyło mu sie glupie pierdolenie. jak odsniezałam samochod to wycieraczka zostala mi w rece bo bracik zle kupil, zadzwonilam do M ze jak wrocimy to pojada do tesco to mi powiedzial,ze jak takie chujowe kupil to jego problem bo go nie posłuchal. tak chocby nie mogl wejsc na internet i sprawdzic jakie maja dokladnie byc. W drodze powrotnej matka co chwile cos gadala do brata i go juz tez szlak trafial, jakis cep co naprzeciwo jechal nie wykrecil i sie wrabal w zaspe przed nami. Bracik pojechal do tesco sam ale oczywiscie telefonu nie wziol a ja znalazlam jakie to maja byc wycieraczki. Po kij mu kurna telefon jak go nigdy nie nosi ze soba? ehh... Jeden plus to taki,ze kuzynka powiedziala,ze moj bracik glupie gada,ze gruba jestem bo bardzo fajnie wygladam a jej mąż dotykał brzucha i mówil do Małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, olej to, nie możesz brać problemów na siebie , dziecko będzie zdenerwowane. ja sobie co dzień powtarzam : niech się dzieje co chce, niech se gadają co chcą , ja dbam tylko o dzieci (to w brzuchu i starsze) i o siebie, reszta rodziny niech sobie radzi :p moze trochę egoistycznie, ale wiem że jak sama nie zadbam o siebie to nikt tego nie zrobi ... nawet mąż, który jest troskliwy , czuły i takie tam :) a jak przychodzi z pracy to ogłasza że jest skonany i nawet umytych naczyń ze zmywarki nie wyłoży do szafek ... a mi się cieżko schylać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasie wlozylam babke mokka do iekarnika, bedzie za godzinke, ale juz wyczowam nastroj swiateczny, ciesze sie ze mam juz lozeczko wozek wanienke i ciuszki, sterylizator, butelki, jeszcze tylko pare rzeczy i finisz aha nawet pampersy mam hihi, jakies syropki, katarek, takie rozne bzdetki, nie mam ochraniacza na lozeczko;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze tuethe ze jestes taka jak ja - wszystkim sie przejmujesz! mama tata bratem, jego wycieraczka telefonem.....olej to ! ja tak zaczynam robic i mi lepiej z tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety nie mam jeszcze nic....i nie moge sie doczekac kiedy to wszystko kupie...ale chyba mysle ze po nowym roku raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarek to jest to cos na odkurzacz do odciagania katarku syrop nurofen mama mi z polski przywiozla ale to tak zapobiegawczo jak beda troszke starsze i cos by sie stalo.... krople antykolkowe mam gencjane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny wiem ale mnie normalnie juz szlak trafia. Mała zaczeła tak sie wiercik w brzuchu ze szok:) A M ględzi mi nad uchem co siedze taka wkurzona.. A jutro jeszcze badania... a pogoda taka denna,ze chyba godzine bede szla bo M nie moze wyjsc z pracy... Puszek ja nic z tych rzeczy nie mam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek foremka nie moze przeciekac.. moze za wysoka temperatura i gora sie za bardzo przypiekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te grubsze masz zamowione z tego co pamietam...... na gorze tylko slysze kurwa i kurwa, normalnie zaraz mu cos zrobie, tuethe chyba masz dola ostatno! aha w irlandii kobieta w ciazy nie ma praw, mozna ja zwolnic nawet z pracy do ktoregos tam miesiaca chyba do 4......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe masz racje...kurde przypiekla sie...i co teraz, obetne ja! pierwszy raz pieke w sumie babke w tym pikarniku bo mieszkamy w tym domku od 4 wrzesnia i musze go jakos przed swietami wyczaic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie mam doła. Poprostu mam wrazenie,ze wszyscy specjalnie graja mi na nerwach. U Nas kobiete w ciazy mozna zwolnic jesli nie ma skonczonego 3 miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obetnij te spalone:) dlugo jeszcze w piekarniku musi siedziec? mi ostatnio babka tez sie przypiekla z gory a na dole niedopieczona i musialam jeszcze trzymac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R juz sie kreci obok piekarnika, zwabily go zapachy....ale i tak poszedl zapalic na zewnatrz..... mam w planach jutro posprzatac tak dokladnie pokoj maluchow, ustawic wszystko, ubranka poukladac w szafach i komodach ahhh ale sie ciesze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×