Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wiem, że opieka, że obejrzą co tam, ale martwi mnie to :( nie znosze szpitali już jak leżałam w 16 tygodniu to prawie oszalałam, ale Pani doktor obiecała, że na Sylwestra wyjdę. Czuję się kiepsko, dalej nos zapchany i do tego ta świadomość, że za 3 dni muszę leżeć plackiem. PUSZKU nalezy tu stosować dietę cukrzycową czyli głównym składnikiem diety są produkty węglowodanowe zawarte w chlebie, kaszy, ryżu, makaronie, płatkach owsianych czy kukurydzianych oraz innych produktach zbożowych. Należy jeść pieczywo razowe, małe, a częste posiłki, odstawić ser żółty. Nie wolno jeść smażonych rzeczy i żegnajcie słodycze. pani doktor poleciła mi stronę www.cukrzyca.sos.pl i tam można i diecie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen bedziemy z Tobą psychicznie, wiesz o tym:) Może napisz mi nr tel na emeila, odezwe sie do Ciebie i będziemy wiedzieć jak sie czujesz... jesli chcesz... Zmusiłam M do ucierania masła bo juz nie mam siły bo mi ciasta nie chciał ugniesc.. ide dalej robic, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, ledwo żyje a aż tyle nie robiłam :( mam juz kapustę z grzybami, jutro się jeszcze podgotuje, ale jest dobra , wszyscy podjadamy :) ja, mąż i córka :) choinka zrobiona w kolorach błękitno- różowych (pomysł mojej córki) i upiekłam te kruche ciasteczka 2 blachy i razem z córką je ozdabiałyśmy (polewą, kolorową posypką, kokosem no i mazakami z lukrem ) i chyba od tego padam bo to cały czas na stojąco mąż poodkurzał, jeszcze musi podłogi umyć :) a ja jutro umyję łazienkę i ubikację - dziś już nie mam siły no i upiekę jeszcze piernik jutro ryby też mąż robi i zupę rybną też on :) a mięso i drób będę piekła po wigilii ale Wam przedstawiłam plan działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sernik w piekarniku. teraz wkoncu cos zjem bo od 16 chyba nic nie jadłam bo nie było kiedy. Napije sie z mama drinka- coca cola z cytryna i lodem:P Basilek duzo zrobilas! Takie ozdabianie ciastek jest chyba najgorsze.. dobrze, ze masz pomocników;) dziewczyny ja mam upieczone 3 ciasta a w piecu jest 4! normalnie mam dosc pieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że wszystkie zapracowane :) zmykam się myć i do łóżeczka dobranoc ! kolorowych snów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawde dzis tutaj pusto...czyzby wszystkie pichcily w kuchni?a mnie jakos dziwnie brzuch boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy tak duzo aby co choinke ubralam i troche mamie pomoglam przy smazeniu ale kregoslup mi daje znac o sobie tez...kurde niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a u mnie ani jednego ciasta nie ruszyli bo wiedzą,ze bym chaje zrobiła:D musiałam jeszcze raz podłoge powycierac bo blazi wleciał mi do pokoju prosto z podwórka i wszedzie jego łąpy były odbite:/ Tysia wydaje mi się,ze brzuch Cię boli z przemeczenia... bo jednak porobiłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co mi ostatnio M powiedzial to jak spie to ciagle na jednym boku wlasnie na lewym i mowi kiedy sie nie przebudzi to ja ciagle w tej samej pozycji i pytal sie jak mnie reka nie boli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę zobaczyć co u was Sulen, trzymaj się ;-))) będzie dobrze, super że lekarka ci obiecała że na sylwka wyjdziesz więc to nie duzo dni tuethe nie przesadziłaś z ilością ciast ??? ;-)) puszku ty też się nie stresuj tylko teraz ostrożnie wybierzesz coś z wigilii, nie pierwsza nasza i nie ostatnia ;-)) ja dziś nadzorowałam moich synów w myciu łazienki i sprzątaniu w kuchni, z czego młodszemu w łazience troszke pomogłam ;-) i też plecy mnie nawalają, i mało ruchy czuje,zjadłam nawet rodzynki w czekoladzie i cisza, panowie jutro tylko odkurzyć, śmiecie wyrzucić i ubrać choinkę,a ja sałatka i czekam na mamę bo przez to łożysko wolę się nie przemęczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia fajnie ze masz tylu pomocnikow, Tysia no ja nie moge spac caly czas na jednym boku .....skacze i rzucam sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet sama nie wiem jak to robie no bo na prawde cala noc przespac na jednym boku to az dziwne ale lepiej ze na lewym niz bym miala caly czas na prawym albo na plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Oczywiście znów mam duże zaległości w czytaniu ale postaram się poprawić i być na bieżąco.... ale po świętach :) Bo dziś padam ze zmęczenia chyba pobiłam rekord w staniu ..rano zakupy ,potem robienie sałatek ,ryby ,4 ciasta ( dwa dla siostry )i jeszcze teraz sernik w piekarniku mam już dość . Ale choinka też stoi i świeci w tym roku jest złoto-zielona :) Lecz troszkę się denerwuje bo miałam straszny sen wręcz koszmar związany z maluszkiem a maleństwo kurcze dziś mało się rusza M mówi że pewnie da znać w nocy . Dziś przyszła paczka z butelkami i podgrzewaczem byłam w szoku ze tak szybko bo 2 dni temu zamówiłam i dostałam gratis ( dozownik do mleka ) Suelen trzymaj się będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia te ostatnie to dla M bo chciał. Zastanawiam sie czy mi wyszło:P Fonia dobrze,ze Ci chlopczy pomagaja. Masz racje nie przemeczaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gulabardzo dużo dzis zrobilas i przez to dziecka nie czułas bo ciagle w ruszu... Twoj M ma racje, w nocy się napewno odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gula, mówią że podobno jak się cały dzień przemieszcza to kołyszemy maluszka, więc ty dziś na maksa wykołysałaś ;-) pomocnicy byli w szoku kiedy ich o to poprosiłam bo robili to pierwszy raz ;-)) ale wiedzą że mamusia teraz pod nadzorem więc długo się nie nagadali ;-) chyba liczą że pod choinką b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gula, mówią że podobno jak się cały dzień przemieszcza to kołyszemy maluszka, więc ty dziś na maksa wykołysałaś ;-) pomocnicy byli w szoku kiedy ich o to poprosiłam bo robili to pierwszy raz ;-)) ale wiedzą że mamusia teraz pod nadzorem więc długo się nie nagadali ;-) chyba liczą że pod choinką będą prezenty a nie rózga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia napewno beda prezenty, hehe:) Ide pod pryznic... M stwierdził,ze strasznie wyglądam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ,Fonia 29 mam taką nadzieje bo oszaleje z nerwów jak mi nie da kopniaków .Ale to prawda dużo dziś chodzę i może dlatego ale nogi bolą mnie jak diabli .Najgorsze jest to że nic nie kupiłam M ale to dlatego że on wszystko ma perfum dostał na urodziny ,sporo potrzebnych mu rzeczy kupiliśmy długo przed gwiazdką a i buty kupił sobie sam jak przyszły mrozy więc nic mu nie jest potrzebne.Wiem też że jakieś kosmetyki dostanie od moich rodziców i co ja mam zrobić nawet dzieci kupiły mu laczki a ja zostałam na lodzie wrrr.Pytałam co by chciał a on odpowiedział że wszystko już ma a teraz są inne wydatki . Fonia mi też dziś dziewczyny troszkę pomagały ale musisz przyznać że fajnie jak ktoś coś pomoże hi hi :) Ale spoko pierworódki jeszcze troszkę i wam też będą dzieci pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki prysznic i odrazu lepiej:) Fonia siadłam na łóżku i wygladałam jak ostatni borok:P stwierdził,ze widac,ze jestem zmeczona i dał mi buziaka. Gula ja z moim miałam taki sam problem ale kupiłam mu koszule a dzisiaj z Mama jeszcze 2 ksiazki bo było Jej głupio bo nic na urodziny mu nie dała bo nie miałą kiedy isc na miasto.. Ja sobie chciałam dzis kupic taka tunike grubsza ale M mi wczoraj powiedział,zebym duzo kasy nie wydała wiec sobie nie kupiłam. jak mu o tym powiedziałam to mnie ochrzanil bo mi nic nie kupił... powiedziałam,ze kupił piżame do szpitala,ktora jest juz zapakowana, hihi:) i do tego różowe majteczki:) Gula ja jak tylko na chwile siadałam na tyłek to Mała mi kopniaki dawała. Zobaczysz zaraz bedziesz miała serie kopniaczków:) Z tą pomoca to rodzice zawsze sie ciesza... widziałam dziś po Mamie,ze sie cieszyła,ze ja za ciasta sie wziełam choc duzo przy tym marudziłam bo juz naprawde mam coraz mniej sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek bedziesz miała armagedon w kuchni:P Moja Tesciowa zostawila raz Michała z bratem w domu jak w kuchni miała wyrobione na coś ciasto... jak wrociła to kuchnia i przedpokój cały był w cieście łącznie ze ścianami:P zachciało im sie wojny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe może jeszcze jutro coś drobnego zakupię a jak nie to zawiąże sobie kokardę i będę jako niespodzianka bo przecież jestem jak kinder niespodzianka hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula dobry pomysł:) jak dziewczyny będą spać to wyskoczysz Mężowi z kokardką i w łądnej bieliznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w takiej do karmienia bo ostatnio sobie kupiłam taki stanik :)Sprawdzę czy zda egzamin hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×