Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

yyy... wolę lody :P muszę się zadowolić jabłuszkami, które obrałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka ciesze się,że wszystko jest dobrze:) Lody mmm. Kikikiki ja bym zjadła ale bez jogurtu:P Ilosia mój też czasem czyta albo ja mu czytam jak sie z czegoś smieje ale o fotelu mu nie powiem bo się za głowe złapie:P Suelen ja się moge podzielić paluszkami bo zjadłam kilka i już mi się odechciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszków też nie chcę :( chcę lody z wiśniami, bitą śmietaną i syropem czekoladowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche lewa noga mi spuchła... a do tego żylak bardziej wyskoczył i widac fest żyły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis jadłam paluszki z sezamem....mniammm nie lubie tych juniorów z lajkonika.....jakies bezpłciowe sa dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - Mi teraz tez zylaki zaczynaja na nogach wychodzic....echh.......takie uroki ciąży co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE może za długo chodziłaś lub stałaś? musisz leżeć, wypoczywać, bo niepotrzebnie zrobisz sobie krzywdę na swoich ślicznych nóżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja cały czas leże w łózku. Wstaje tylko do kuchni albo do łazienki. Zylaki mam niestety po mamie a moje sliczne nózki już nie będą takie sliczne jak kiedys. Już się z tym pogodziłam. Suelen obrałam sobie jabłuszko żeby nie było Ci smutno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam juz na dzis dosc kompa :) musze sie jeszcze wypięknic, golenie i takie tam bo jutro do ginka ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu mi raźniej jak kto także je jabłko, już pogodzę się z brkiem tych lodów. A co twój lekarz mówi na temat tych żylaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porobilam troszke dzisiaj pozniej z mezem pojechalam do kumpla ale ja z auta nie wychodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zapomniałam mu o tym powiedzieć bo ciągle miałam w głowie,ze musi mi kartke do szkoły rodzenia napisac. Ale za tydz w środe ide na kontrole więc mu powiem:) Kikikiki a dasz rade sama? ja bym musiała też się pogolić ale nie mam już na to siły :P Śpij dobrze:) Suelen a dobrze wiesz,że Cię będę wspierać wiec jak Ty jesz jabłuszko to i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN a ja jestem podła i nie będe jeść jabłek,a lody ci wysyłam ale sos mam malinowy i truskawkowy.Musisz sie któryms zadowolić. :-)) To chyba dobrze że Puszka zostawili na obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA co zbroiłas ?? Musze wam sie przyznać że mój WIelkoludek trzyma stópke między moimi żebrami i nie chce jej zabrać.Boli......No i na pęcherz tak naciska ze chodze z podpaską, w razie jakby miało mi sie ulać,jeszcze pare dni i zamieszkam w wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje uda też by sie cos przydało:) cały tłuszczyk w uda mi poszły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki widze, ze nikt nie zauwazyl ze mnie nie ma:) Jestem na stronie 632 nadrabiam Was powli ale mam duzo do czytania:) Bylam w weekend w szkole, angielski 5, filozofia 4, z psychologii tez dobrze mi poszlo ale jeszcze nie wiem co dostane:) Co do lewatywy to u nas nie robia - mowili nam ze mozemy wziac ze soba zestaw do lewatywy i jezeli ktos bardzo bedzie chcial to zrobia. koszule do porodu mamy miec swoja. bylam dzis u gina i mowil ze juz nie bede miala prawdopodobnie usg bo juz dziecka dobrze nie widac bo jest duze, macal brzuch i maly lezy prawidlowo - glowka w dol:) Na fotelu tez bylam i wszystko ok. A rozstepow nie mam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja Cię chyba wczoraj wymieniłam,że się nie odzywasz jak dobrze pamiętam... Gratuluje ocen:) Ciesze sie,że z Bąbelkiem wszystko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcoweczko nic takiego-poprasowalam meble wypastowalam,2 prania zrobilam to tyle. a dzisiaj z rana jak wstalam i poszlam sobie wode na herbatke zalaczyc i mi pocieklo po nogach jakby uplawy ale zadziutkie.chyba jeszcze dlugo nie pospimy bez majtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie było mnie tylko chwilę:/ wy to jakieś przyspieszenie wieczorami dostajecie:) odpisuje szybko bo zaraz znowu znikam:D ilosiaa tak widziałam go na żywo juz z miesiąc temu u nas były nawet wszystkie kolory wtedy dostępne:) więc jak dla mnie rewelka nawet nówiłam M że go bierzemy zamiast Mury bo na prawde się świetnie składał i jest solidny i nie tak ciężki:) I pasuje na niego fotelik maxi cosi :) bo te od x landera nie mają żadnych atestów nie przechodzą testów więc dla nas to wtedy było ważne:)a jak sie przekłada siedzisko no to chyba tylko lepiej. I na prawdę sie rozkłada tak jak na tym filmie można koła odkręcić i jest na prawdę mikroskopowych rozmiarów:) więc jak dla mnie na prawdę rewelka:) a ja się czepialam wózków o wszytsko:) takie ze mnie expert że hoho:D:D jak sobie czytam te moje wymądrzania :P a przyszło co do czego i będę dziecko w chuście nosić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA gratulacje,jestem z ciebie dumna.Dużo masz jeszcze do zaliczenia? Fajnie że wszystko dobrze z Maluchem(czekasz na SYNKA????????)kurcze skleroze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka jak Ci pociekło? jestes pewna,że to upławy? ja nie lubie bez majtek spać bo zawsze mi sie śni,że się posikałam i budze się z paniką i macam łóżko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×