Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Kikiiki najważniejsze,że dzieco dobrze się rozwija. Często sie zdarza,że dziecko jest o 2 tygodnie mniejsze,że tak to nazwe. Puszek! A robili Ci usg? jak się czujesz? ja się boje od wczoraj sprawdzic ile mi kasy wzieło za sms:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja słucham tego co kobiety mówią w rozmowach w toku to ja pierdole! niech mi lekarz takie coś powie albo jakaś położna to zabije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie boj sie - moja mama placi 55 groszy do mnie.... tak robili, usg, ktg, badanie wewnatrzmaciczne po ktorym do teraz chodzic nie moge.......ktoras tak miala? chyba cala lape mi wlozyl a ja sie darlam ale nie zajrzal do srodka tylko stal wyprostowany i pchal, juz myslalam ze mi tam glowe wpycha - taki bol......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to mi wkłada wziernik czy jak to się zwie, troche boli ale co się dziwić jak coś wciska ale potem odrazu przestaje bolec... ORunia super! Sami malowaliście ściany? a te zwierzątka to naklejki? tez chce juz pokoik zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jazdy roznego rodzaju mnie nie ominely w szpitalu ale o tym innym razem bo jestem padnieta wbrew pozorm a caly czas lezalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nadrabiania ciag dalszy... a wiec zaczne od kiki - my juz mamy zamowiony lokal na chrzciny, dzis zamiwilismy, beda chrzciny na 30 osob - obiad 850zl + kawa 3zl od osoby + kolacja 600zl - wychodzi okolo 50zl/os. zamowilismy tak szybko gdyz u nas sa tylko 3 lokale (z tego jeden w ktorym bylismy nie wie czy bedzie czynny w swieta) a chcemy chrzxciny w swieta i pewnie bedzie duzo chrzcin a u nas jest moda na robienie chrzcin wlokalu,w tym co nie wiedza czy beda mieli czynne to chcieli 65zl/os ale nie wiadomo czy nie bedzie drozej bo to sa swieta, a w drugim chcieli 70-80zl/os. a menu podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja znowu u mamy odpoczac pschicznie od tego ciemnogrodu.a mnie do terminowego zostalo 46 dni:/. alewatpie zebm dotrwala do konca skoro pessar mi sciaga miedzy 37/38.na dzien dzisiejszy mam 33 tydzien i 4 dni wiec jeszcze 3 tygodnie i czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe usg robil pan murzyn wiec nie wiem co on tam widzial....ale slowem nie pisnal o czymkolwiek, na szczescie usg u pani Trish - tej co sie zna mam za 6 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
dzięki :) tak, sami malowaliśmy :) zwierzaki to naklejki :) mebelki ciut duże, ale musiałam kupić duża szafę bo miejsca nie mam za dużo, tym bardziej, ze w dużym pokoju mam tylko komodę :) a szafa w sypialni i przedpokoju już zaczyna pomaleńku pękać w szwach :) cieszę się, ze Wam się podoba :) ja jestem z nas dumna, ze tak fajnie wyszło - bo się ciut bałam, czy nie wygięłam z artyzmem ;) jadę do szkoły rodzenia :) odezwe się późnym wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU to extra, że wszystko oki, wygląda na to, że te bóle to dlatego, że myszki uciskają :) A skoro Cię boli po badaniu to może masz jakąś infekcje??? bo ja niestety po tych antybiotykach się nabawiłam i dlatego przy badaniu też mnie bolało jak jasny gwint!!! ORUNIA fajny pokoik :) TUETHE jak Ty oglądasz te powtórki, bo ja też bym chciała... !!! w necie są??? A i byłam już na tym badaniu, o ja pierdole - komuna normalnie... fotel taki z przed 30 lat... zielone ściany, jakiś parawanik... obłęd... Dawno nie byłam w takim gabinecie, myślałam, że taki widok to tylko na starych filmach... :/ ale badanie bezbolesne i Pani, która je robiła, bardzo milutka i mega delikatna, więc to najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku to może się połóż i sprobuj zasnąć! Ciesze sie,że napisałaś :) Dobrze,że usg masz za 6 dni:) Karolina to fajna cena:) my chyba żadnego obiadu ani nic nie będziemy robic... nie mamy za co. Sonka odpoczywaj u Mamy, zrelaksuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oRunia śliczny pokoik:) tylko sobie tam kanapę wstaw od razu jeszcze:D:D:D heheh jak to twoje dane na picassie to mamy tak samo na nazwisko:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orunia naprawde super Wam to wyszło:) ja już sobie troche w głowie powymyślałam,że jaki kolor jak dla Julci, jak bym zrobiła ale długo tego nie zrobie. Ahh az jestem zła. Andzia ja mam telewizje "n" i mam program tvn i tvn+1 czyli jak coś kończy się na tvnie to na tvnie+1 sie zaczyna i przez to jak piszecie,że cos ciekawego leci moge zobaczyc:) Andzia czyli wszystko dobrze jest?:) zrobiłam sobie cappucinko a do tego biszkop z masą makową co Mama zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku fajnie że jesteś bo się tu wszystkie martwimy troszkę :) zaciskaj nogi :) bo to jeszcze nie twój czas:) a Robson to ci na zawał zejdzie jak go pociechy tak będa stresować:) Jak on od play station oderwany nie przygotowany że to już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie prawie dwa dni mnie tu nie widziałyście i nic ale mi przykro :( Orunia ślicznie ten pokój zrobiliście :) Puszek cieszę się że wszystko z maluszkami dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia - jakie badanie? nie mam infekcji - wyniki badania moczu i krwi mam idealne - podejrzalam w mojej kartotece i zrobilam fotki hihi, hemoglobine mam podkreslona dlugopisem bo wynosi ponad 13....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE wyniki będą w sobotę, to był ten wymaz w kierunku paciorkowca, innych bakterii i innych grzybków... u Mnie szpitalu tego wymagają. A jutro jadę na wizytę kontrolną do mojego lekarza prowadzącego, mam nadzieję, że wszystko w porządku, a i moje koleżanki mam już wszystkie badania do porodu :) A wiecie, wkurzyłam się bo jak wracaliśmy to chciałam podjechać do entliczka albo smyka bo miałam po drodze, tak na chwilę zobaczyć czy jest coś fajnego i w dobrej cenie...i po majtki poporodowe... i kurka zapomniałam karty!!! a ja ostatnio wszędzie płacę kartą, żebym wiedziała na co wydaję i nie wzięłam!!! wrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobra ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK ale chodzi Ci o to badanie po którym mnie bolało? tak? No więc to było zwykłe badanie ginekologiczne z wziernikiem, a potem władował łape i tam coś gmerał... i to bolało, bo mam infekcje bakteryjną i dlatego, zwykle to nie boli, a przynajmniej nie powinno... ... zakręciłam ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe mi nawala ewka a Ty wczesniej pisalas cos o swojej skorze bo nie pamietam....cos bylo malutka czy mulatka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×