Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gula może teraz nie boli ale może mu się przypomnieć wiec dobrze,że wkońcu do tego dentysty idziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilku sa GAŁKI uchwyty tylko jak robilam foto to moj M byl w trakcie montowania ale ja juz padłam spac;p hihiih TUETHE no a jak mamcia tancowac lubi to i mala a tak powaznie chce ja na szafie postawic bo ja niezasne bez muzy.... chociaz tak na 1 ;p a jeszcze bedzie stal taki maly fotel do spania tam rozkladany dla mnie na te pierwsze 5 miesiecy i zebym miala wygodnie karmic itp:) DOKLADNIE TEN : http://allegro.pl/fotel-pinokio-i-z-funkcja-spania-producent-i1427009660.html w kolorze NR 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka to chyba rzeczywiście powinien być dobry sposób bo dzis w mango wiedziałam rekalme takiego czegoś działającego właśnei na tej zasadzie ze zasysa i trezba posparować ciało aby sie slizgało i że cellulit znika i sie chudnie i 150 zł czy coś koło tego kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe mam tylko cichą nadzieje że dziś da mi znieczulenie :-P A jeśli chodzi o cc to ciesz się że powodem jest tylko ułożenie dziecka a nie jak w moim przypadku było zanikanie tętna.A jeśli chodzi o kąpiel to tylko pod prysznicem i z zakrytą raną.I powiem ci że rana po cc jest niewidoczna ponieważ tną bardzo nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny fotel:) a dzieci nie mogą mieć totalnej ciszy wiec muzyka moze sobie leciec:) a Puszek jeszcze się nie odezwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula wiem,wiem:) wczoraj poczytałam troche o cesarskim cięciu. Dziewczyny to juz za 3 tygodnie!! musze sos beszamelowy zrobić a mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula moja bratowa jest stomatologiem i mówiła mi, że można dawać znieczulenie... trochę słabsze niż zwykle się podaje ale ona powiedziała że to w zupełności wystarczy żeby nie blało... Poproś swoją Panią doktor o znieczulenie.... Nic się dziecku nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Carffur są w promocji pieluchy Helen Harper po 19,99 ale nie wiem która to pisała czy one są dobre czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe 3 tygodnie szybciutko miną.... Ja już bym chciała urodzić!!!! Strasznie mi się teraz dłuży... Mam nadzieję, że nie przenoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja strasznie boję się dentysty jak byłam chyba w listopadzie to powiedziała że nie ,ale mam nadzieje że tym razem będzie inaczej. Muszę już iść się szykować bo na 16 do dentysty,a troszkę muszę jechać.Trzymajcie kciuki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula nigdy nie slyszałam o takich pieluchach:) zresztą po co mi było wiedzieć:P zaraz bedę ulotki ogladac:P Sonka na samą myśl dupa mnie boli:P Szczęśliwa wiem,ze szybko minie. Musze jeszcze pare rzeczy kupić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak mysle nogi zrobie posladki chyba tez a kto mi zrobi ten tluszczyk nad posladkami:( chyba bedzie mezus musial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe 3 tygodnie?? jeju jak to trzasnie ale super bo Juleczka juz bedzie:)) ale zazdroszcze :)) kurde zaczniemy sie juz niedługo wszystkie rozpruwać:)) ide kotlety bic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka poprosisz Męża:) Ilosia fajne określenie"rozpruwać":) a ja juz 2 wartwy alzani mam gotowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to 3 tygodnie?? 4 chyba i to nawet ponad tuethe bo my podobny termin mamy:) jejku mam wywiadówkę za 3 godziny jeszcze muszę zawieźć młodego na judo a potem siwy dym:D:D:D jak ja się denerwuje .... bo będzie taki dym na tej wywiadówce że głowa mała:D wszyscy wkurzeni funkcjonowaniem szkoły:D może ja im tam dzisiaj urodzę w tej sali:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja dro to by było coś:D:D jedno dziecko urodzone w samochodzie drugie w szkolnej sali:D:D:D az strach byłoby znowu zajść w ciąże:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka no 3 i poł tyg jakbym miala byc 20 w szpitalu:P Ty lepiej nie rodz w szkole tylko poczekaj sobie na termin i tym razem w szpitalu:P lazania w piekarniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badał na fotelu... dokładnie wymacał mi brzuch i tam troche niżej. A usg będę miała 14 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
tuethe 3 tygodnie ... ale to brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę net wrócił, ale nie wiem na ile :/ 3 tygodnie :) zazdroszczę, że znacie już datę, a Ja muszę tyle czasu czekać... później będziesz nas uczyć co i jak się robi przy małym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze sie pochwalic, zdalam ten ostatni egzamin!!! jupiii tak sie ciesze jeszcze tylko jutro jade po wpis i koniec sesji:) az nie wiem co mam ze soba zrobic. Moze posprzatam w pokoju dla malutkiej...chociaz powinnam lezec..hmmmm:) Ilosiaa pokoik wyszedl super, taki kolorowy:) cudnie...my kupilismy klasyczne meble tzn ciemny braz, sonka78 slyszalam kiedys w pytanie na sniadanie o tych banka i kobiety rzeczywiscie zachwalaly wiec pewnie tez sprobuje bo cellulit mam taki ze hoho:) gula ja mialam znieczulenie u dentysty, chyba w listopadzie bylam i pani powiedziala ze jezeli ciaza bezproblemowa to spokojnie nic sie dzidziusiowi nie stanie Ja pieluszki mam Pampers oryginalne bo znajoma kupila jakies tansze dla swojego synka i wyszlo mu uczulenie, zmienila na Pampers i zeszlo. Troche pozniej kupie jakies tansze, tuethe zazdroszcze ci troche tej cesarki chociaz wiesz dokladnie kiedy bedziesz miala mala, a tak czy inaczej bedziemy poszyte a czy to na brzuchu czu tam...:) to nie ma chyba roznicy! Ja sie teraz strasznie boje sn po tym jak gin powiedzial ze Mala bedzie duza. Mamusie ktore juz rodzily takie duze dzieciaki jak to naprawde jest, boje sie ze namecze sie przy sn a i tak mi zrobia cesarke;/ Ahh i jeszcze jedno byl juz ten temat ale jakie kosmetyki kupilyscie dla dzieciaczkow? chodzi mi o firme i o to czy jak juz jest mydelko to tez kupujecie zel do kapieli itd... Ale sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs ja mam z nivea zel do mycia krem na kazda pogode mleczko nawilzajace do cialka i kupilam jeszcze mydelko babydream sudocrem tycio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACOBS ogromnie gratuluję zdanego egzaminu!! zdolna dziewczynka z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i super ze wszystko masz juz za soba!! teraz mozesz spokojnie zajac sie soba, czekaniem na malenstwo:).....aaaalllllleeeeez ja ci zazdroszcze!!:)....ja sie mecze...jestem w trakcie nauki 😭 i sesji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe a jakos mi tak wyszlo samo to rozpruwanie;p ihhi Jacobs a mowilam Ci ze zdsz;p ihhi super gratuluje:* to pochwal sie tez pokoikiem kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×