Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dziewczyny normalnie brak mi słow... Ta koleżanka o ktorej pisałam,że dostała kroplówki na wywolanie porodu dzisiaj miała dostac 2 ture i cały dzien zrobili jej glodowke a o 19 stwierdzili,ze jednak tego nie dostanie. Jakiś lekarz zrobil jej usg i okazało sie,ze łozysko już nie daje rady a dziecko się męczy i wg niego ciąża powinna byc jak najszybciej rozwiazana. A oni co zrobili? kazali jej sie polozyc:/ Normalnie ja bym spakowała manatki i pojechała do innego szpitala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK idż do obcykane księgowej i zapytaj co twój pracodawca może,a co musi i jak ewentualnie działać dalej.NIE DAJ SIĘ szkoda macieżyńskiego. ILOSIA ja planuję tylko piersią karmić przynajmniej na początku,a jak będzie to zobaczymy.Na pewno nie kupuj więcej niż 1op mleka modyfikowanego,bo nie każde dziecku odpowiada.Wymiary koszulki wg mnie to całość już pomnożona. Jeżeli chodzi o pranie ubranek,to po każdej zmianie pierzesz,czyli kilka szt dziennie najszęściej. :-) SONKA obawiam sie że 1 koszula na jeden dzień po porodzie to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Marcowka z imion ktore podalas to podoba mi sie Grześ:)...Grzegorz....zreszta znam Grzeskow samych dobrych facetow;)....i przystojnych;) Wczoraj kupilam butelki TT 2x150ml i 2x 260ml (zwykla i niebieska). Tak samo smoczki....tez z TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sonka ale sie usmialam z tego top zenadl :D haha dobre to bylo fajna stronka. Co do smierci lozeczkowej tez sie bardzo boje. Ja postanowilam kupic ta elektroniczna nianie z czujnikiem oddechu najbardziej mi wlasnie o ten czujnik chodzi gdyby cos sie dzialo to od razu zaalarmuje..http://allegro.pl/monitor-oddechu-niania-angelcare-ac401-gratis-i1348591168.html moja kolezanka to miala i bardzo polecala. Pozatym zam 2 przypadki kiedy dzidzia sie zakrzstusila w nocy jedna swoimi wymiotami naszczescie mama nie spala i wpore zareagowala..ale musiala robic malemu sztuczne oddychanie i w ogole najadla sie stresu nie chce wiedziec co by bylo jakby nie zauwazyla..zas dziecko znajomej rowniez nagle dostalo bezdechu masakra..wole dac te 400 zl i wiedziec ze w raziie czego bede miala alarm na pol bloku.. ja dzisiaj wybralam sie na rundke po sklepach bo potrzebowalam spacerku dluzszego i pokupowalam skarpetusie, rajstopki, kocyk i jeszcze akcesoria higieniczne typu gruszka, nozyczki :) kolejne rzeczy odfajkowane z listy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja planowałam dziś zakupki ale odechciało mi się bo kręgosłup mnie dopadł i leżałam.dopiero od godzinki udało mi się podnieść na tyle żeby kompa włączyć. zaliczyłam ortopedę na ostrym dyżurze a;e nic mi nie pomógł i nie pomoże bo ciąża ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy z Łodzi z zakupów, znowu zostawiliśmy dużo kasy. Kupiłam małemu zestaw 3 bawełnianych pajacyków za 32zł, naprawdę się opłaca teraz w TESCO. Te produkty dla dzieci są naprawdę dobre, a teraz są bardzo duże promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny cały tydzien pracy za mną, teraz niestety jest gorzej niz przed tą przerwą miesięczną jeśli chodzi o bole plecow, posiedzę przy biurku ze 40 min i juz czuję bol, w pociągu to samo. Do tego jak rano wstaję czuję bole pachwin normalnie jakbym miała zakwasy:P Wy tez tak macie? Smutno mi że nie piszę z Wami na bieżąco, a w pracy duzo pracy więc nie mam czasu by to wszystko nadrobić. No ale od Świąt wracam do Was:) A jutro o 10.45 usg 4D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen w tesco sa naprawde fajne rzeczy dla dzieci;) My tam troche ciuszków dla Małej kupiliśmy:) Jus mnie tez strasznie bolą pachwiny. Świeta tuż tuż więc mam nadzieje,że dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze na bajke o pszczołach na tvn. Myslalam,ze bedzie do kitu a jest naprawde fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jeszcze jedziemy wózki pooglądac noi moze wpadniemy do tesco zobaczyć ciuszki skoro Suelen piszesz że fajne są Mam pytanko w Waszych wybranych wozkach jaka jest mniej więcej długość gondoli? Tuethe ja kiedys oglądałam tą bajkę, fajna faktycznie jest:) Moj Maluszek będzie miał ze mną fajnie bo ja uwielbiam bajki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe dokladnie to już bliżej niż dalej ;-) damy radę jus nie przejmuj się nadrobimy, co do pleców, witaj w klubie ;-))) ja też z dziećmi oglądamy tą bajkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus zajedz do tesco, ciuszki są naprawde super:) My zawsze oglądamy z M jak jestesmy w tesco. Ostatnio byl taki piękny kombinezonik z uszkami... ahh;) ja tez lubie bajki, hihi:) ja naprawde nie wiem jaka dlugosc ma gondola w moim wozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia tak się zapytam ile czasu mozesz siedziec w jednym miejscu? Masz jakies skrzywienie kregosłupa? ja mam leciutką skoliozę, nigdy nie dawała o sobie znać. Może ona ma na to wpływ bo teraz poprostu masakra, boli nawet jak leżę i widzę ze z każdym tygodniem jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam skrzywienie kręgosłupa... ja to chyba faktycznie głupia jestem bo nie pomyślałam,że przez to mnie napewno tak te plecy bolą. I tez tak mam,ze z tygodnia na tydzien jest coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć : ) Mała już dobrze wyzdrowiała ale teraz M leży chory przeziębił się a z nim to gorzej niż z małym dzieckiem wrrr. Suelen masz racje w Tesco są fajne rzeczy też chce jechać kupić tam śpioszki,kaftaniki itp.bo są duże promocje.Jak byłam tam ostatnio to kupiłam tylko śliniaczki bo mojemu M się spieszyło a ja nie potrafię tak na szybko wybierać muszę dotknąć wybrać odpowiedni kolor itp. byłam tak na niego zła że powiedział że w środę znów pojedziemy na dłużej :) Tuethe pieluszek nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus mi kiedyś wypadł dysk i mam skrzywienie typu skolioza jeszcze z dzieciństwa niestety w jednym miejscu krótko, raczej tylko leżę, siedzieć nie bardzo i z chodzeniem mam problem niestety, mnie też coraz gorzej boli, mogę tylko paracetamol co 4 godz. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula, przecież to normalne że panowie umierają przy katarku ;-)) ja już się przyzwyczaiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA komplet kosztował 32zł, a był przeceniony z 47zł :) żałuję, że tak mało kupiłam, ale śpieszyło się nam, a teście już przy kasie byli. Były piękne body, kaftaniki, dresiki naprawdę za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 jestem tak na niego wściekła dzisiaj że szok wszystko mnie drażni wrrrrrr .Bo robi mi kuchnie i wszystko mam rozgrzebane a on wielce niby chory a ja co zakupy ,podaj obiadek zrób herbatkę ciekawe kiedy mi ktoś poda wszystko pod nos .Ale się rozpisałam ale musiałam komuś się wyżalić :) Suelen cieszę się że już lepiej się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula nie daj się,jesteśmy z tobą ;-) i jeszcze z psem musisz wyjść ? u mnie daleko do tesco ;-( podajcie mi jakiegoś taniego sprzedawcę z allegro co bym wszystko u jednego kupiła tuethe te spodnie co licytowałam niestety poszły nie do mnie za całe 14 zł. niestety przez ten kręgosłup zapomniałam o ;icytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki bylam dzis u znajomych dostalam przewijak i spiworek :D ale przegielam troszke bo chlop sie zakopal w sniegu i z mezem pomagalismy mu sie wykopac.musielismy go rozkolysac i terazboli mnie podbrzusze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula Ty to masz przekichane... dziękuje,że chciałas mi pieluszki kupic. miłe to bardzo:) Nie przejmuj się,że nie było:)ja wlasnie z moim maluchem ze spacerku wrocilam. A Mąż niech Cię nie denerwuje! Suelen ja zawsze mam ochote cos kupic w tesco dla Małej, ahh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia napewno jakies spodnie jeszcze znajdziesz. Sonka pomagałąs wypchac auto?! Oszalałas! To Ty powinnas siasc za kierownica a chopy kołysac... Połóż sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×