Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

nieeeee 😭 ketchup musi byc:P ...obowiazkowo;) pierogi jem z ketchupem, ja chce ketchuppp 😭 ;) ....zaraz sie pewnie zbiore i pojde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi z ketchupem?! o matko! tylko mam nadzieje,ze z miesem są te pierogi a nie np na slodko z serem czy truskawkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ze z serem i ziemniakami te pierogi:P ...i jeszcze podsmazane :P...pycha, takie chrupiace i ten ketchup:D a moj M to dodaje .....magi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z serem i ziemniakami czyli ruskie:) dobrze,ze nie z serem,który jest z cukrem:P a ja kiedys też magi dodawałam do pierogów,ktore przypiekałam:) ale daaaawno tak nie robiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam fazy na bialy ser teraz w kazdej postaci:)jakos sie strasznie zmeczona czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe możesz mi dać adres do suelen ? bo ja chyba coś źle wpisuje :( Suelen gdzieś zniknęła a ja już założyłam konto i chce jej wysłać wiadomość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa poczekaj chwilke bo mi Suelen wlasnie napsial,ze Jej M zrobił nam forum:) wiec chyba niepotrzebnie meczyłam sie z pocztą na onecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna jak ja pisze! Szczęśliwa chyba niepotrzebnie męczyłaś się z tą pocztą na onecie - tak miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:D:D:D a tu nadrukowane:) basilek jeszcze raz PODZIWIAM że córa gra na skrzypcach choć móisz że to miód na twoje uszy:D na koncercie grały dwie dziewczynki na skrzypcach:/ matko boska oszalałabym jakby mi tak dziecko brzdękoliło w chałupie:/ mam nadzieję że to drugie nie wymysli sobie skrzypiec bo mi uszy odpadną albo będe musiała zrobić w domu pomieszczenie dzwiękoszczelne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka jesteś okropna:P:P to już lepiej,zeby dziecko grało na podwórku i sąsiadów wkurzało:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE dobrze napisała, mój mąż robi nam nowe forum, stawia wszystko, robi całą administrację. Sprawdziliśmy dostępność i wyskakuje komunikat ''bez zgody moderatora i administratora nie masz uprawnień do udziału na forum". będzie osoby dział galeria, radośnik, smutnik, porady odnośnie ciąży, dziecka.... stworzymy nowe super forum :) Mam nadzieję, że podoba wam się ta opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na obiad zrobiłam dzisiaj POMYSŁ NA gołąbki inaczej i muszę przyznać, że było to pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mam nadzieje,ze będziemy umiały sie tam odnaleść:) Poszalałaś sobie dzisiaj z obiadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno się odnajdziemy :) jak Ja rozumiem to cała reszta również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Suelen jak Ci K. tłumaczy,zebyś potem wszystko wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tak palełam z tym prywatnym forum a tu pełna mobilizacja:D:D 3 godziny i zrobione:D no spoko to sie przenosimy:) Tuethe ja gdzies mam mail do ciebie to ci napiszę i mi wyśleś maila do suelen. no co że okropna jestem... no nie moge tego słuchac na prawdę strasznie brzdękoliły ale wiadomo jak to poczatki. Tylko że na pianinie jakos tak nie brzmi strasznie nawet jak nie trafisz w dzwięk a na skrzypcach to jezuuuuuuuuuuu jakbyś styropianem po szybie jeżdziła:D a gdzie sie puszek zmyła ?? bo nie odnotowałam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki my wam prześlemy z TUETHE adres strony, bo to będzie forum www. I wtedy dodajemy was do grupy i będziemy się widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYMBAŁKA kopę lat :D co u Ciebie?????????????????????? co do koszuli to ja nadal nie kupilam bo mi sie zadna nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo załoycielka:) Witamy Witamy:) JA sie tak właśnie zastanawiałam dzisiaj gdzie są dziewczyny z pierwszych stron:) Czy czytaja tylko nie pisza czy nas olały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przyszłość na zamknięte forum też się piszę :) Fajnie byłoby właśnie pochwalić się zdjęciami dziecka, ale na kafe nawet swoich wolę nie wklejać, wystarczy że komuś coś się nie spodoba i taki psychol zatruje życie zdjęciem, ludzie podadzą dane osobowe itd. Już tu niejeden taki temat był :) Ja chcę już do męża... pożyczał dziś sprzęt do cyklinowania, jedna maszyna zepsuta, druga niszczy papier, trzeba było zmienić wypożyczalnię... Jeśli w poniedziałek wrócę do domu to będzie super. Mały domaga się mleka, samego mleka w życiu nie ruszę, ale wcinam z płatkami Nesquick, już druga paczka w tym tyg., ale przynajmniej na zgagę pomaga bo mam paskudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Czasami czytam co piszecie, ale nie zawsze :) Brzuszek wielki i nie wiem dlaczego, ale czuję, że urodzę przed terminem, od kilku dni czuję wielki niepokój, że jescze nie spakowałam torby do szpitala, więc od jutra zabieram się za pakowanie. Co myślicie o tej koszuli?? Może być czy powinna być inna?? Muszę szybciutko zamówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×