Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

historynka mnie tez uciska chyba na szyjke to tak jakby igla mnie kluli.a 10 mi go sciagaja a jak u ciebie?? kto wie czy od razu nie bedzie sie cisnal na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja się nasłuchałam jak jeszcze do roboty chodziłam,że jak kobieta w ciaży może się tak zaniedbac... a przecież nie zawsze ma sie siły a to ogolic nogi a to cos ze sobą zrobić... Jestem jestem mi mój obiecał,że rzuci ale to obiecanki cacanki a głupiemu radosc:P Historynka rodzina to potrafi jednak dużo przykrosci sprawic... nie przejmuj się tym! Wiem,ze łątwo się gada ale oni nawet chyba nie myślą,że potrafią takim gadaniem przykrosc sprawic.. Najwazniejsze,ze Wy jestescie szczęśliwi z tego co macie:) Ewka ja mam tyle stron otwartych... staram sie we wszystkim być na bierząco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie, bo mojego Ł złapał mega silny ból zęba, zjadł dwa saridony i nic nie pomogło!!! znacie jakiś sposób??????????????????????????? poza dentystą!!!!!!!!!! bo on niechce teraz jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia a dziura jest moj maz zawsze zatruwa zeba spirytus na kawalek watki i zagrysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff teście pojechali do domu.......występ Natali udał sie super !! bardzo fajnie zatańczyli i zaśpiewali :) :) Ja jestem MAT ! ide zaraz sie oplumkać jeszcze raz i czekam na Hausa dzis :) Wybaczcie ale nie nadrabiam.....nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka78, a Ty na kiedy miałaś termin? Ja na 3.03. ale nie wytrzymamy tyle, już to że dalej w dwupaku to duży sukces. Mnie też mocno kłuje, czasem to sama szyjka, czasami taki sam ostry nacisk na cewkę moczową od strony pochwy, lepiej jest jak się położę, czasem mały zapiera się o żebra o pcha głową w dół, jak "wejdzie" w biodro to pół biedy, jak w szyjkę- idę na ugiętych nogach do łózka. Mi ściągają 14.02, do wtedy mam L4, ale w poniedziałek usłyszałam że jak wytrzymam 2 tyg. to będzie dobrze, już luteiny nie biorę i właściwie dziecko tuż tuż. Ewka4127, dzięki za propozycję, ale już mi niedługo mąż nogi ogoli, o buszu tam wyżej wolę nie myśleć. Zawsze miałam mocne włosy, a teraz cała kompletnie jestem kudłata, nawet na brzuchu- nie meszek, tylko włoski, koło pępka niektóre na ok. 3 cm. nawet :D Wyglądam jak Yeti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka, ja kupiłam te koszule z Muzzy, ale teraz widzę, że bardziej podoba mi się ta koszulka nr 1, którą przesłałaś:( Jest taka słodka i filuterna. Rodzicami się nie przejmuj, może część rzeczy my teraz odbieramy 100 razy gorzej? Tak czy siak ludzi w tym wieku już nie zmienisz i nie warto tracić zdrowia:( Masz za to extra męża, niejedna by o takim marzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to moj rzucil pol roku przede mna;) (przygotowywal sie do ciazy):) a ja dopiero jak zaszlam w ciaze to rzucilam tez z dnia na dzien:) historynka czasem trzeba udac ze sie czegos nie widzi badz nie slyszy....olac sprawe i wsadzic miedzy ksiazki. Wiem ze jest to przykre ale czasem nie ma wyboru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem bardzo dobrze to przeliczyłaś,ja tez swojemu tak wyliczam,ale on jeszcze popala ja jesli chodzi o wygląd, nie maluję się juz bo mi się nie chce ale włosy staram się myć tak jak dawniej, bo w brudnych jakoś tak się jeszcze ciężej czuję ;-))))) i miałam was też zapytać o te włosy na brzuchu, bo jakoś tak duzo mi urosło Historynka nie przejmuj się,najważniejsza jest twoja najbliższa rodzina czyli mąż i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam troche do M :D Starszak lekcje robi a małe fika i nogi wystawia:D:D A M sobie sam robi kolację o dziwo:D no nie wierzę... Zawsze mówi że ja musze mu robic jeść bo jemu nie smakuje jak sobie sam zrobi.... psi...... nawet mi herbatę zrobił ja cie nie mogę:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wraca mężula z pracy... Będzie później potrzebował kompa :( więc dzisiaj będzie mi już ciężko wpaść do Was... Jutro z rana jedziemy do Poznania do rodziny K i do sklepów i oczywiście kupimy lub zamówimy nareszcie wózek!!!!!!!! :) ale się cieszę :) wrócimy pewnie wieczorem...postaram się jutro zajrzeć :) Miłego pisania i nie zapomnijcie o mnie jeśli chodzi o prywatne forum :) To narazie brzuchatki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historynko ja mam termin na 6.03 ale wydaje mi sie ze moze sie zaczac po sciagnieciu a nawet mam takie przeczucie. choc wolalabym zeby posiedzal tam jeszcze.ale gin stwierdzil ze 10 lutego juz bedzie ok bede w 36 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe forum działa, możemy zacząć wysyłać wam maila z adresami, mam nadzieję, że TUETHE zajmie sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen oczywiście:) a więc jak narazie są chętne: Jestem jestem, Puszek, Andzia, Sonka, Ja też marcówka, Mandarynek, Szczęśliwa, Historynka, Fonia, Ewka, Betty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka co tu sie porobilo????? zabierzecie mnie zasmarkanca;((((((((((((((( coraz gorzej sie czuje ledwo na slipki patrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli przenosimy się na prywatny teren bez pomarańczu :) jeśli, któraś chce dołączyć niech napisze, a my po nią wrócimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśle Wam wiadomość na nk:) a te które nie mają nk bądz ja ich jeszcze w znajomych nie mam to proszę o wysłanie mi emeila na adres tuethe@wp.pl najlepiej z jakimiś danymi zebym mogla sprawdzic czy nie robi nas ktoś w bambuko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe- mojego maila na gmailu powinnaś mieć, jak nie masz to się odezwę, bo tego adresu na forum nie piszę ") nk nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
Suelen próbowałam wysłac do Ciebie maila ... i dostałam zwrotkę :( buuu ja chce z Wami na nowe forum :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale dupcia sliczna jestes hihi;p a ja niewiem oco chodzi tylko cos o nowym forum chyba ze to tylko ta goraczka:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka mam Twjego meila:) Orunia napisz do mnie:) Ilosia nie martw się Tobie też wyśle:) już sie za to biore.. byłam kiełbaski postawić bo sie głodni zrobilismy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no dobra bo ja teraz wolno mysle;p ihihih kiełbaski postawic a jakie?? robisz??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×