Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

TUETHE to ma pewnie jeszcze w piwnicy te świąteczne hahahaa Nie był mnie troszke a tu tyle czytania.Przywiozłam do domu reszte tych żeczy dla malucha,karton ubranek(siostra wyprała i wyprasowała) i wyparzacz do butelek TT i 2 średnie butelki.Nie wiem czy bedę to uzywała ,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA ty to masz humorek,może sok sączysz ze szklanki do drinków? kupiłam takie koszule jak ty,troche obcisłe,ale damy radę :-) mam nadzieje że mi sie w biuście nie rozejdą.......Mysle że na 2 pierwsze doby po cc bedą za długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka, Mandrynek sprawdzcie emeile:) Suelen troche mi laptop zaczął wolno chodzic ale wysłałam już do : Jestem jestem, Puszka, Andzi, Sonki, Ja też marcowka, Mandarynka, Szczęśliwej, Historynki, Foni, Ewki, Betty, Ilosii:) I czekam aż reszta sie zgłosi bo jak narazie tyle wyraziło swoją chęć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrujesz, normalnie się zarejestruj, a dopiero ja zaakceptuję, abyście mogły do końca dostać się na forum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe- ja nie dostałam jeszcze, ale odświeżę za jakiś czas. Na nowym forum prędzej jutro się pojawię bo już krzyczą że siedzę (oni chyba tak jak ja się boja że lada moment zacznę rodzić :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYMBAŁKA przywołałam cie wrednym komentarzem..........jezeli cie uraziłam to przepraszam.Mam nadzieje że u Was wszystko ok i ze juz teraz to z nami zostaniesz. Koszule takie tanie tez bym sobie kupiła bo mi sie podobają ale niestety ja jestem za duża :-( ZUZKA najważniejsze że nereczkami nie musisz sie martwić HISTORYNKA przykre jest to co piszesz i nie masz wsparcia w rodzinie,nie doceniają waszych starań..........Ale macie siebie i Malucha juz za chwilę.Jesteś szczęściarą mimo wszystko KIKI możesz być dumna z Natalki.fajne uczucie. SZCZEŚLIWA prosze kupić fajną furę :-) macie cos upatrzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowały się fonia29 i betty, teraz chwila bo musi się wszystko zczytać na skrzynkę do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mi też wiadomości na poczte przychodzą. Wystarczy,że Ty przyjełaś czy ja tez muszę ? Sonka dalej nie umiesz? Historynka mam nadzieje,że doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, że Ja chyba, że mnie by nie było to wciskasz te link i się akcepetuje, ale to jaka jesteś pewna, że jakaś dziewczyna jest od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen już się zarejestrowałam czekam na akceptacje :) Ja tez marcwka furkę mamy upatrzoną chcemy kupić JEDO Jak jutro wybierzemy to się pochwalę :) Zaraz mogę zniknąć bo K będzie chciał kompa.... A! Tuethe dziękuję za linka do noweg forum :) Jejku jak ja się połapię w tym nowym forum...no nic Suelen będziesz nam najwyżej tłumaczyła hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze:) to jak Ciebie nie będzie a ja będę wiedzieć kto to jest - zapisuje sobie komu link wysłałam-tedy przyjmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wreszcie nadrobilam...ja oczywiscie tez chce mam nadzieje ze nie zapomnialyscie o mnie bo mi bedzie przykro:( a ja dzis bylam u lekarza i tak jak sadzilam przepisal mi duomox ale on tak smierdzi jak dla mnie ze az mnie odrzuca...ale juz troche lepiej sie czuje dzis sie obudzilam aby raz bo gardlo mnie strasznie drapalo i teraz tez mnie drapie i w nosie strasznie kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na akceptacje buu;( ale wiecie co to naprawde dobry pomysl bo te pomaranczowe doprowadzaly mnie do szalu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki ratujcie mnie bo umre czym ja sie moge leczyc ;((((((((( bo juz ledwo na gałki patrze;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×