Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam pewną teorię

Pierwsze dziecko jest zawsze podobne do ojca!

Polecane posty

Gość Mam pewną teorię

Od pewnego czasu tak sobie obserwuję i stwierdzam następujące podobieństwo: - pierwsze dziecko podobne do ojca - drugie do matki - trzecie do ojca i matki jednocześnie Poszukajcie wśród znajomych i rodziny, a przekonacie się, że moja teoria jest w 90% przypadków prawdziwa :) Co do wyjątków: Moja koleżanka urodziła niedawno synka, który jest podobny do niej. Coś mi nie pasowało, bo powinien być podobny do ojca wg mojej teorii. No i potem okazało się, że pierwszą ciążę poroniła w 9 tygodniu. Gdyby urodziła, to pewnie dziecko byłoby podobne do ojca, a tak ta ciąża była jej drugą, więc podobne do matki. I znowu się zgadza :) Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nikt tutaj...
a ja poronilam a nasze dziecko jest podobne do ojca....?? wedlug twoich obserwacji powinno byc podobne do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba nie
Moje pierwsze dziecko (syn) jest podobne do mnie. Do taty podobny od pasa w dół :P A drugie (córka) to dosłownie skóra ściagnięta z ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nikt tutaj...
moja siostra nie poronila a corka jest podobna do matki i co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się nie sprawdza bo 1 podobne jest do babci a 2 do prababci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurna teoria bo i u mnie
nie sprawdza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pierwszym dzieckiem i jestem bardzo podobna do mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjjka35
moje pierwsze dziecko jest moim klonem :) za to drugie strasznie bodobne do ciotki mojego meza,trzecie fakt mieszane,ale pierwsze to czysta ja nawet na zdjeciach gdy bylam mala to ciezko rozroznic czyje zdjecie pokazuje zy swoje czy cory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pewną teorię
No tak, ale weźcie pod uwagę, że mogłyście być w ciąży nawet o tym nie wiedząc. Przecież mogło zajść do zapłodnienia, ale jajo się nie zagnieździło i "wypłynęło" razem z miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
a ja czytałam o takiej teorii iż przez pierwszy rok życia maluch jest podobny do ojca a później to już różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pewną teorię
Poza tym podajecie własne przykłady, że wy jesteście pierwszymi dziećmi i jesteście podobne do matek. A skąd wiecie, że wasze mamy nie były wcześniej w ciąży? Też mogły nawet o tym nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się sprawdza :) I w mojej rodzinie i dalszej i nawet wśród znajomych. Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dziwna teoria moj 1 syn wyglada dokladnie tak jak ja, drugi dokladnie tak jak ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może i racja, bo przecież
plemnik jako "ciało obce" daje swój materiał genetyczny, który dominuje nad komórką jajową i przeważają cechy plemnika. Potem komórki jajowe są już silniejsze i nie dają się tak "zdominować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno twoim tokiem
myślenia idąc, to do kogo powinno być podobne 5 dziecko? bo ja wiem na pewno, że jedna ciążę miałam biochemiczną, potem urodziłam zdrowego synka, potem znowu dwie ciąże biochemiczne, a teraz 5 raz jestem w ciąży więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno twoim tokiem
dodam jeszcze, że moja mama też miała ciażę biochemiczną zanim urodziła mnie, a jestem jej pierwszym żywym dzieckiem podobnym fizycznie do ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba nie
wow gratuluje, 5 dzieci :D no no ja bym się nie zdecydowała, chociaż nie powiem,ze byłoby wspaniale miec tyle dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś była tradycja
gówno prawda. jestem pierwszym dzieckiem. Skóra zdarta z matki, ale charakterek tatusia :P Mój brat, na odwrót. Cały ojciec, ale charakter... no nie wiem. Pewnie bardziej mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz jestem w ciąży, więc nie wiem do kogo moje dziecko będzie podobne. Pisząc o mojej rodzinie, miałam na myśli mnie i siostrę :) Poza tym nie twierdzę, że ta teoria jest prawdziwa, tylko zauważyłam, że akurat u mnie się zgadza ;) Przynajmniej w większości rozpatrzonych przeze mnie przypadków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś była tradycja
młodszy brat, oczywiście *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pewną teorię
Specjalnie piszecie, że ta teoria się nie sprawdza, bo mi zazdrościcie takiego odkrycia!!!! :P Mogłam to opatentować! Byłabym milionerką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno twoim tokiem
to dla mnie gratulacje? chyba raczej nie na miejscu, bo pomimo 5 ciąż na razie mam tylko 1 dziecko, a drugie w drodze (26tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurrra
mój brat jest podobny do mamy, jest pierwszym dzieckiem, ja do taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powale twoja teorie
do 17 roku zycia bylam dziewica! Od 17 bralam tabletki...w wieku 20 lat odstawilam i przy pierwszym cyklu zaszlam w ciaze;) Moj synek jest do mnie podobny i nie ma ma watpliwosci ze to pierwsze dziecko;) Za to drugi podobny do taty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahano
Prawda jest taka kobitki, że pierwsze dziecko jest dla Boga! :D drugie dopiero dla ojca a trzecie dla matki, więc macie odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pewną teorię
Ktoś się pode mnie podszył!!!! Spadaj podszywaczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??a kto Ci takich bzdur naopowiadal?Czy moze sama wpadlas ne ten genialny pomysl:P? moje pierwsze(i jedyne jak na razie dziecko) jest wypisz wymaluj ja:D jak porownuje zdjecia jak bylam w jego wieku to jak blizniaki wygladamy na tych zdjeciach.Az moj facet(ojciec synka)robi sie zazrosny,bo myslal,ze syn pojdzie po nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasdas
BZDURA TOTALNA jestem 2 dzieckiem, podobna do ojca jak dwie krople wody... Mój brat byl podobny do mojego taty. Mój mąż jedynak - wykapana matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahano
jak to kto :D kursy przedmałżeńskie kształcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×