Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basianeczek

gdzie nad Polskie morze?

Polecane posty

Witam was. Zwracam się do was z pytankiem gdzie można spędzić udany tydzień nad polskim morzem. Wybieram się z narzeczonym w tym roku nad Bałtyk i jestem na etapie poszukiwań.Jakie miejsca polecacie? Gdzie są czyste plaże, gdzie można zjeść w miarę tanio i znaleźć dobry w przyzwoitej cenie nocleg? Może macie jakieś swoje ulubione miejsca nad Bałtykiem które są warte polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99
Łeba:) jest prześliczna, urocza, magiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieviurka
moje ulubione miasto to Łeba; nie wiem, czy jest tanio, ale jest slicznie, przede wszystkim ruchome wydmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgdcjyfjhfc
Łeba,Sobieszewo,Sopot,Kołobrzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati:))))))
świnoujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeciniankaaaallll
POlecam Świnoujście. Czyściutka i co ważne duża plaża, więc nie trzaba leżeć jendo na drugim jak np. w Międzyzdrojach. Piękna promenada, dużo przyjemnych kawiarenek, jest też gdzie na piwko wyskoczyć. Polecam serdecznie:) Ja co roku tam przyjeżdżam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu123
gdynia - babie doły, jak sie pospieszysz to i openera zaliczysz, jutro startuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszatniczkaaaaa
Wczoraj mówili we wiadomościach, iż najlepiej spojrzec w necie, które plaże są oznaczone miedzynarodową tzw. Błękitna flagą, która oznacza wysoką czystość wody, wszelkie udogodnienia na plazy (wc normalne, zjazdy dla wózków, ratownicy itp) W tym roku dostało ja chyba 7 polskich plaż w zachodniopomorskim na wszystkich 9 polskich. Między innymi sa to plaże w: Świnoujściu, Trzęsaczu, Pogorzelicy. Świnoujska jest ogromna. Trzęsacz jest średnim p/w wielkości miasteczkiem o sympatycznym klimacie. Pogorzelica to typowo spokojna, rodzinna miejscowość nadmorksa w której nic sie nie dzieje :) Kązdy znajdzie coś dla siebie. Ja zawsze jeżdże do Międzyzdrojów, ale ta w tym roku owej flagi nie dostała... Milych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Zapraszam do Jezierzan - 2km od morza w Jarosławcu. Mam wolny5-6 osobowy domek holenderski od 5 lipca do 19. Zapraszam na www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskom202
Władysławowo, Jastarnia ewentualnie Jurata piekne miejsca plaże i fajne imprezki :))) www.sexfotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od siebie mogę Dąbki polecić. Nie zwróciłabym uwagi na tę miejscowość, gdyby nie to, że byłam podczas obozu bratanicę odwiedzić. Bardzo miłe, malownicze miejsce, szczerze polecam. Zresztą, jeśli ktoś szuka kolonii dla swojego malucha, to też odsyłam do ok-tours. Znają się na tym co robią, a dzieciaki wracają zadowolone :) No i mam nową miejscówę na wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witabuenocitrin
nie dąbki tylko DĘBKI ZAJEBISTE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie polecam Niechorze. W Niechorzu jestem praktycznie co Lata i nie znudził mi sie jeszcze. Kocham to miejsce po prostu. a jak sie jeszcze ma samochód to już w ogóle jest fajnie bo można dojechać do Trzęsacza, Rewala , Międzyzdroi czy Świnoujścia co jest nieco dalej . A jeżeli postawić na spacerek to Pogorzelica jest tuż o krok. To miejsce żyje nocą. Wszelkiego rodzaju imprezy, zabawy wieczorem na plaży jak i na mieście. Wspaniali ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Jastrzębią Górę. To naprawdę świetne miejsce na wypoczynek: ciekawe budynki, piękne plaże( zarówno kamienista jak i piaszczysta) niepowtarzalny klimat. No i jest tam spa Primaveraspa wiec jesli pogoda nie dopisze to można zafundować sobie serię zabiegów i amsaży upiększająco-relaksujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Zapraszm na www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl. Mam wolne domki 1-7 sierpień; 1-9 sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię Stegnę i Jantar. Fajne miejsca i nie aż tak bardzo zatłoczone turystami. Niedrogie noclegi i atrakce można znaleźć na http://www.stegna.com/. Szkoda tylko, że pogody nikt Ci nie może zagwarantować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×