Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7 tydzień

7 TYDZIEŃ CIĄŻY

Polecane posty

Gość 7 tydzień

Witam jestem w 7 tyg zapraszam na pogawędkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 tydzień
Jest tu kto???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryniowa
ale miło ciążę wspominam i mam nadzieję to jeszcze powtórzyć:) pierwsza wasza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryniowa
miało być na początku, ja już nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pierwsza i myślałam że podzielimy się tu swoimi doświadczeniami ale jakoś nikt tu nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryniowa
ja tak od 6 tygodnia miałam jazdy... mdłości nie poranne - całodobowe, utrzymywały mi się do końca I trymestru, potem było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dzisiaj pierwszy raz wymiotowałam bo zjadłam jogurt i tak mi się niedobrze zrobiło bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryniowa
mnie drażniło wszystko, jedzenie, picie, najbardziej zapachy... oj, ciężko było. ale moja położna mnie uspokoiła, powiedziała,że to bardzo dobry objaw, mdłości wywołują hormony odpowiedzialne za "wzmacnianie" ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovja
hej! ja jutro zaczynam 10 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie czuję się dobrze pobolewa mnie brzuch jestem trochę senna no i wczoraj po raz pierwszy zrobiło mi się niedobrze i wymiotowałam ale z tego co wiem to wszystko w normie:P A Wy jak się czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luty 2011
witam 6 tydzien to moja druga ciaza narazie wszystko ok poza tym ze piersi bola niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ja jestem w 6 - 7 tyg , czekam na pierwsze USG, az sie boje co do objawów, to brzuch przestał mnie boleć, ale piersi są nabrzmiałe, jestem MEGA senna, mam apetyt i czasami nudności... TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w 7 tygodniu
wiedziałam że będą bliźniaki;) może i któraś z Was się tego dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od rana jest niedobrze mam nadzieję że nie będzie to przybierało większej formy:) W następnym tygodniu mam 2 wizytę tydzień temu na pierwszej mój lekarz tylko potwierdził ciążę i zapisał duphaston żeby maluszkowi dobrze się żyło :) A za tydzień mam zobaczyć jak bije serduszko naszego maleństwa no i wszystkie badania A Wy robiłyście już jakieś badania??? i czy przyjmujecie jakieś leki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na pierwszym USG nie widział nic, a dwa tygodnie później juz widział serduszko :) nic nie przyjmuję. mam wypisaną luteinę, mam brać jakby sie poawiły plamienia czy cos tam, ale jak nei to nie. biorę Centrum Maternę tylko. mam skierowanie na badania, zrobię sobie w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala kruszyyneczkaaa
Czesc dziewczyny. Jestem w 10 tc i czuje sie swietnie od samego poczatku ani razu nie wymiotowalam... apetycik jest i to calkiem niezly takze nie narzekam. To moja pierwsza ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik198444
Hej ja jestem w ok. 6 tyg ciazy betahcg 2774 przy normie 5-6 tydz. 244- 7138 lekarz moj kazal mi zadecydowac czy chce cos na podtrzymanie ciazy czy dac szanse matce naturze :// oponiewaz ja nie wiedzialam ze jestem w ciazy a bralam antybiotyki na nerki, ketonale i in. :( bo mialam atak kolki nerkowej :( tydz. temu byl pechezryk 4,77 mm mam dopiero isc na usg za 3,5 tyg. ale martwie sie bo nie mam wyraznych objawow ciazy :( czasem bola piersi ale tylko przy dotyku, brzuch nie boli, czasem jak cos dzwigne to troszenke zaboli, zero mdlosci, nudnosci :( nie wiem czy sie martwic czy to jeszcze za wczesnie na te objawy??? Witaj Margo Dzi :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moj bedzie 8 tysdzien w niedziele.Samopoczucie w miare.Bola cycki oczywiscie i apetyt jak nic.W srode za tydzien mam drugie usg.Moze juz serduszko uslysze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala kruszyyneczkaaa
ja tam tez zbytnio objawow nie mam... ale za to maluska kuleczke w okolicach pochwy na brzuszku wyczowam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik198444
Ja ost. @ mialam 16 maja w piatek musze isc na usg , martwie sie ze cos jest nie takl. Jutro jeszcze zrobie test betahcg aby sprawdzic czy przyrasta. Ja apetytu nie mam :( Chyba nie wytrzymam, najchetniej bym codziennie siedziala u gina, a o ciazy wiem dopiero 6 dzien :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi27 ja też biorę duphaston ale 2 razy dziennie rano i wieczorem i jeszcze tak przez następne 2 tygodnie jeśli się okaże na wizycie że jest wszystko w porządku to pewnie odstawimy Ostatnią miesiączkę miałam 17 05 więc z obliczeń wynika że to początek 7 tygodnia a ostatnio mam mdłości i niezbyt dobrze się czuję tak jakoś strasznie słabo :( asik198444 nie przejmuj się na pewno wszystko jest dobrze :) A może bliżej się poznamy i napiszemy coś o sobie??? Ja jestem Gośka mam 24 lata mieszkam sobie na podkarpaciu i to jest moje pierwsze dzieciątko poza tym mieszkamy u teściów nie mam żadnych zwierzątek :( no i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i tak koło 22 lutego będzie nas już 3 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik nei martw sie, trzymam kciuki, zeby bylo dobrze!:) ja biore jeden duphaston na wszelki wypadek:) nie mam zadnych problemow z plamieniami, po 12 tyg mam brac polowe tabletki do 15 16 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj znowu wymiotowałam mam nadzieję że nie przybierze to ostrzejszej formy :) A co słychać u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×